TV Program - Středa 30. prosince

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
05:00minih73508minih73508
Chalupa je hra

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 04:35 (ČT1)

 
TV program: Chalupa je hra
05:20
Francouzské postřehy
05:30
Události v regionech
05:59minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 05:59 (ČT24)
13.11.2019 v 05:59 (ČT1)
14.11.2019 v 05:59 (ČT1)
14.11.2019 v 05:59 (ČT24)
15.11.2019 v 05:59 (ČT1)
15.11.2019 v 05:59 (ČT24)
18.11.2019 v 05:59 (ČT24)
18.11.2019 v 05:59 (ČT1)

05:00
Pohádka
05:30
Správy STV
05:59minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 02:15 (ČT1)
13.11.2019 v 05:59 (ČT2)
14.11.2019 v 02:00 (ČT1)
14.11.2019 v 05:59 (ČT2)
15.11.2019 v 02:10 (ČT1)
15.11.2019 v 05:59 (ČT2)
16.11.2019 v 02:30 (ČT1)
18.11.2019 v 05:59 (ČT2)
19.11.2019 v 02:15 (ČT1)

05:10
Novashopping
06:00
Zpověď lovce krokodýlů
06:50
film
minih39732minih39732
Scooby-Doo a Lochnesská příšera

Další díl/opakování:
13.07.2019 v 08:40 (Polsat)

 
TV program: Scooby Doo a Lochnesská příšera (Scooby-Doo and the Loch Ness Monster)
05:05
Svět 2009
06:05
Teleshopping
06:20
seriál
minih51280minih51280
Dexterova laboratoř

Další díl/opakování:
24.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
25.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
26.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
27.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)
28.09.2013 v 02:00 (BOOMERANG)

II 1
 
TV program: Dexterova laboratoř (Dexter's Laboratory)
06:45
seriál
minih54970minih54970
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka

Další díl/opakování:
07.09.2010 v 06:25 (Prima)
08.09.2010 v 06:25 (Prima)
09.09.2010 v 06:25 (Prima)
10.09.2010 v 06:25 (Prima)
13.09.2010 v 06:25 (Prima)
14.09.2010 v 06:25 (Prima)
15.09.2010 v 06:25 (Prima)
16.09.2010 v 06:25 (Prima)

III 34
 
TV program: Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (Pinky and the Brain)
07:10
Teleshopping
07:20
Klukoviny Toma a Jerryho
07:30minih20747minih20747
Temný krystal

Další díl/opakování:
14.10.2016 v 04:25 (Cinemax2)
06.11.2016 v 06:00 (Cinemax)
24.11.2016 v 18:25 (Cinemax)
25.11.2016 v 11:15 (Cinemax)

 
TV program: Temný krystal (The Dark Crystal)
ČT1
08:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00minih55574minih55574
09:55
film
minih43968minih43968
Silvestr s dědou

Další díl/opakování:
29.12.2018 v 12:25 (ČT1)

10:55minih52763minih52763
Televarieté

Další díl/opakování:
02.07.2019 v 13:50 (ČT1)

 
TV program: Televarieté
ČT2
08:30
Panorama
09:10
Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu
09:20
Babylon
09:45
Toulky za uměním
10:00
Současnost minulosti
11:00
Svět zázraků: Riskantní natáčení 12
11:35minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
reklama
NOVA
08:00minih24288minih24288
Želví nindžové 3

Další díl/opakování:
21.10.2019 v 13:55 (AMC)
23.10.2019 v 08:50 (AMC)

 
TV program: Želví nindžové 3 (Teenage Mutant Ninja Turtles III)
09:40
film
minih10963minih10963
Kšefty s tátou

Další díl/opakování:
15.09.2019 v 17:40 (Prima MAX)
16.09.2019 v 12:25 (Prima MAX)
20.09.2019 v 12:00 (Prima MAX)

 
TV program: Kšefty s tátou (Getting Even with Dad)
11:35minih17941minih17941
Rodinné trampoty oficiála Tříšky čb

Další díl/opakování:
05.07.2019 v 14:15 (ČT1)
07.07.2019 v 06:30 (ČT1)

 
TV program: Rodinné trampoty oficiála Tříšky
Prima
09:10minih47173minih47173
Plácek 2

Další díl/opakování:
15.06.2019 v 17:05 (PLUS)
16.06.2019 v 07:40 (PLUS)

 
TV program: Plácek 2 (The Sandlot 2)
11:00minih25298minih25298
Nova Action


ČT1
12:00
Zprávy
12:30minih57143minih57143
Sama doma- ZJ-

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 12:30 (ČT1)
14.11.2019 v 12:30 (ČT1)
15.11.2019 v 12:30 (ČT1)
17.11.2019 v 02:20 (ČT1)
18.11.2019 v 12:30 (ČT1)
19.11.2019 v 12:30 (ČT1)
20.11.2019 v 12:30 (ČT1)
21.11.2019 v 12:30 (ČT1)
22.11.2019 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
13:30
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 24
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
14:15
seriál
minih52775minih52775
Doktorka Quinnová

Další díl/opakování:
30.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
31.07.2018 v 11:05 (TVP 1)
01.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
02.08.2018 v 11:05 (TVP 1)
07.08.2018 v 11:05 (TVP 1)

VI 10
 
TV program: Doktorka Quinnová (Dr. Quinn, Medicine Woman)
15:00
Film o filmu Venkovský učitel
15:20
Krásy evropského pobřeží: Neklidné
15:25
seriál
minih48400minih48400
Mumínci

Další díl/opakování:
23.02.2018 v 12:10 (ČT :D)
26.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
27.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
28.02.2018 v 08:00 (ČT :D)
01.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
02.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
05.03.2018 v 08:00 (ČT :D)
06.03.2018 v 08:00 (ČT :D)

II 7
 
TV program: Mumínci (Moomin)
15:50
Nová dobrodružství Černého Bleska 26
ČT2
12:00
Chalupa je hra
12:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 05:15 (ČT1)
14.11.2019 v 05:15 (ČT1)
15.11.2019 v 05:15 (ČT1)
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
12:40minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
15.11.2019 v 14:25 (ČT1)
17.11.2019 v 01:05 (ČT24)
18.11.2019 v 21:40 (ČT1)
22.11.2019 v 14:25 (ČT1)

13:25
Věříš si?
13:50
seriál
minih49675minih49675
Záhady Toma Wizarda

Další díl/opakování:
28.09.2017 v 14:45 (ČT :D)

 
TV program: Záhady Toma Wizarda
14:05
seriál
minih50353minih50353
Věda je zábava

Další díl/opakování:
19.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
21.10.2019 v 15:40 (ČT :D)
22.10.2019 v 12:55 (ČT :D)
26.10.2019 v 15:20 (ČT :D)
28.10.2019 v 15:40 (ČT :D)

6
 
TV program: Věda je zábava (Backyard Science)
14:30
Tykadlo
14:50
Brány světa
15:45
Den D - půl roku poté
reklama
NOVA
13:10minih28619minih28619
Neodolatelná

Další díl/opakování:
09.08.2014 v 12:55 (Markíza)

 
TV program: Neodolatelná (Simply Irresistible)
14:45minih5614minih5614
Četník a mimozemšťané

Další díl/opakování:
29.10.2019 v 18:10 (VOYO)
30.10.2019 v 15:20 (VOYO)
31.10.2019 v 13:05 (VOYO)

 
TV program: Četník a mimozemšťané (Le gendarme et les extraterrestres)
Prima
12:40
Babe: Prasátko ve městě
14:25
film
minih20927minih20927
Průvodce osamělého muže

Další díl/opakování:
29.05.2019 v 13:40 (Nova Cinema)

 
TV program: Průvodce osamělého muže (The Lonely Guy)
Nova Action
ČT1
16:10
Hříbě a já
16:30minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
13.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT2)
14.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
15.11.2019 v 08:30 (ČT2)
18.11.2019 v 08:30 (ČT :D)
18.11.2019 v 08:30 (ČT2)

 
TV program: Kouzelná školka
17:00minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 11:25 (ČT1)
14.11.2019 v 11:25 (ČT1)
15.11.2019 v 00:40 (ČT1)
16.11.2019 v 00:40 (ČT1)
18.11.2019 v 11:30 (ČT1)
19.11.2019 v 04:45 (ČT1)
20.11.2019 v 00:55 (ČT1)
21.11.2019 v 00:30 (ČT1)
22.11.2019 v 00:45 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:30
Pod pokličkou
17:55
Předpověď počasí
18:00
Události v regionech
18:25minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 05:15 (ČT1)
14.11.2019 v 05:15 (ČT1)
15.11.2019 v 05:15 (ČT1)
18.11.2019 v 17:40 (ČT1)
19.11.2019 v 05:15 (ČT1)
20.11.2019 v 05:15 (ČT1)
21.11.2019 v 05:15 (ČT1)
22.11.2019 v 05:15 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:40
Živé srdce Evropy: Kalous ušatý
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
03.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
03.08.2019 v 18:45 (ČT2)
04.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
04.08.2019 v 18:45 (ČT2)
05.08.2019 v 18:45 (ČT :D)
05.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT2)
06.08.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)
16.11.2019 v 18:55 (ČT1)
16.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
19:35
Branky, body, vteřiny
19:50
Předpověď počasí
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:30
seriál
minih54731minih54731
Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec

Další díl/opakování:
09.08.2017 v 03:55 (Prima ZOOM)
11.08.2017 v 07:30 (Prima ZOOM)
23.08.2017 v 04:05 (Prima ZOOM)
25.08.2017 v 07:10 (Prima ZOOM)

 
TV program: Letečtí stíhači v boji (Dogfights)
17:20minih86651minih86651
Deset století architektury

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Deset století architektury
17:35
Kam s nimi
17:50minih52542minih52542
Cesty do krajin půlnočního slunce

Další díl/opakování:
10.12.2010 v 16:05 (ČT2)
11.12.2010 v 05:00 (ČT2)
13.12.2010 v 07:25 (ČT2)
17.12.2010 v 16:10 (ČT2)
18.12.2010 v 05:00 (ČT2)
20.12.2010 v 07:25 (ČT2)

2
18:15
Přidej se
18:30
Nedej se
18:55
Zprávy v českém znakovém jazyce
19:05
Stopy v písku času
19:50
B. Smetana: Předehra k Prodané
reklama
NOVA
16:20
film
minih17200minih17200
První rytíř

Další díl/opakování:
04.08.2019 v 14:30 (AXN HD)
10.08.2019 v 16:30 (AXN HD)

 
TV program: První rytíř (First Knight)
18:35
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
12.11.2019 v 23:25 (Nova International)
12.11.2019 v 23:55 (Nova Gold)
13.11.2019 v 08:45 (NOVA)
13.11.2019 v 08:50 (Nova International)
13.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)
14.11.2019 v 08:45 (Nova International)
14.11.2019 v 09:05 (NOVA)
14.11.2019 v 12:00 (Nova Gold)

(1565, 1566)
 
TV program: Ulice
19:30
Televizní noviny
Prima
16:05minih29709minih29709
Dr. Dolittle 2

Další díl/opakování:
10.11.2019 v 08:15 (JOJ)

 
TV program: Dr. Dolittle 2
17:40minih105870
Regionální zpravodajství

Další díl/opakování:
10.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
13.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
14.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
15.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
16.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
17.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
20.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)
21.01.2014 v 07:00 (Prima LOVE)

18:00
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

V 22
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
18:55minih82845minih82845
Zprávy TV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima
19:35
seriál
minih43738minih43738
Chůva k pohledání

Další díl/opakování:
21.05.2019 v 08:35 (Doma)
22.05.2019 v 08:25 (Doma)
23.05.2019 v 08:35 (Doma)
24.05.2019 v 08:25 (Doma)
27.05.2019 v 08:25 (Doma)
28.05.2019 v 08:30 (Doma)
29.05.2019 v 08:30 (Doma)
30.05.2019 v 08:25 (Doma)

VI 1
 
TV program: Chůva k pohledání (The Nanny)
Nova Action
ČT1
20:00minih51268minih51268
Pošta pro tebe

Další díl/opakování:
13.06.2019 v 10:30 (ČT1)
16.06.2019 v 17:50 (ČT1)
21.06.2019 v 10:30 (ČT1)
23.06.2019 v 17:50 (ČT1)
27.06.2019 v 10:30 (ČT1)

 
TV program: Pošta pro tebe
21:00
Povolání: Vladimír Dvořák
21:55
To nejlepší z Duetů
22:35
Losování Sportky a Šance
22:40
seriál
minih42922minih42922
* Řím

Další díl/opakování:
14.05.2018 v 23:10 (HBO2)
15.05.2018 v 00:00 (HBO2)
15.05.2018 v 21:00 (HBO3)
16.05.2018 v 16:25 (HBO)
17.05.2018 v 12:00 (HBO3)
19.05.2018 v 16:35 (HBO3)
21.05.2018 v 23:10 (HBO2)
22.05.2018 v 21:00 (HBO3)

II 5
 
TV program: Řím (Rome)
23:40
Losování Šťastných deset a Šance
23:45minih10781minih10781
Kráva

Další díl/opakování:
29.04.2019 v 21:40 (ČT2)

 
TV program: Kráva
ČT2
20:00
Ta naše povaha česká
20:30
Podezřelá parta
21:55
Český architekt Jan Sokol
22:20
Francouzské postřehy
22:30minih67746minih67746
Události, komentáře

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)
16.11.2019 v 18:55 (ČT1)
16.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
23:10
Dokumentární klub: 25 let a
reklama
NOVA
20:00
film
minih12957minih12957
Mrazík

Další díl/opakování:
25.12.2018 v 17:20 (Markíza)
27.12.2018 v 20:20 (NOVA)
31.12.2018 v 09:40 (Markíza)
31.12.2018 v 15:55 (NOVA)
01.01.2019 v 00:55 (Nova Cinema)
02.01.2019 v 03:40 (Markíza)

 
TV program: Mrazík (Morozko)
21:25
film
minih38774minih38774
Jeho fotr, to je lotr!

Další díl/opakování:
30.06.2019 v 13:55 (Prima)

 
TV program: Jeho fotr, to je lotr! (Meet the Fockers)
23:25minih37233minih37233
Krvavý zločin

Další díl/opakování:
06.12.2018 v 21:50 (Nova Cinema)
08.12.2018 v 02:15 (Nova Cinema)

 
TV program: Krvavý zločin (Blood Crime)
Prima
20:00minih82886minih82886
TOP STAR magazín

Další díl/opakování:
20.08.2019 v 22:15 (Prima PLUS)
21.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)
27.08.2019 v 22:45 (Prima PLUS)
28.08.2019 v 13:50 (Prima PLUS)

21:10minih25867minih25867
Seznamte se, Joe Black

Další díl/opakování:
07.09.2019 v 20:00 (Nova Cinema)
08.09.2019 v 11:20 (Nova Cinema)
09.09.2019 v 10:45 (Nova Cinema)

 
TV program: Seznamte se, Joe Black (Meet Joe Black)
Nova Action
ČT1
01:15
seriál
minih12201minih12201
McLeodovy dcery

Další díl/opakování:
28.05.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
29.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
30.05.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
31.05.2019 v 13:30 (Prima LOVE)
01.06.2019 v 13:40 (Prima LOVE)
02.06.2019 v 13:35 (Prima LOVE)
03.06.2019 v 13:05 (Prima LOVE)
04.06.2019 v 13:25 (Prima LOVE)

III 24
 
TV program: McLeodovy dcery (McLeod's Daughters)
02:00
Události v regionech
02:25minih67746minih67746
Události v regionech Brno

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)
16.11.2019 v 18:55 (ČT1)
16.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
02:50minih67746minih67746
Události v regionech Ostrava

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 18:55 (ČT1)
13.11.2019 v 19:00 (ČT24)
14.11.2019 v 18:55 (ČT1)
14.11.2019 v 19:00 (ČT24)
15.11.2019 v 18:55 (ČT1)
15.11.2019 v 19:00 (ČT24)
16.11.2019 v 18:55 (ČT1)
16.11.2019 v 19:00 (ČT24)

 
TV program: Události
03:15
Regiony ČT24
03:40
Pouť k Palladiu
03:55
Křesťanské umění na Moravě
04:15minih54265minih54265
Bílá místa

Další díl/opakování:
10.03.2018 v 03:10 (ČT art)

ČT2
00:30minih39173minih39173
Život je zázrak

Další díl/opakování:
29.10.2018 v 22:25 (Dvojka)

 
TV program: Život je zázrak (Život je čudo)
03:00
* Q
03:25minih52729minih52729
Notes

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 03:15 (ČT art)
14.11.2019 v 04:10 (ČT art)
15.11.2019 v 04:00 (ČT art)

04:10minih52542minih52542
Cesty do krajin půlnočního slunce

Další díl/opakování:
10.12.2010 v 16:05 (ČT2)
11.12.2010 v 05:00 (ČT2)
13.12.2010 v 07:25 (ČT2)
17.12.2010 v 16:10 (ČT2)
18.12.2010 v 05:00 (ČT2)
20.12.2010 v 07:25 (ČT2)

2
04:35minih86651minih86651
Deset století architektury

Další díl/opakování:
18.11.2019 v 13:35 (ČT2)

 
TV program: Deset století architektury
reklama
NOVA
00:55
Novashopping
01:15minih17941minih17941
Rodinné trampoty oficiála Tříšky čb

Další díl/opakování:
05.07.2019 v 14:15 (ČT1)
07.07.2019 v 06:30 (ČT1)

 
TV program: Rodinné trampoty oficiála Tříšky
02:50
Na mušce
03:40minih145599
Souhvězdí Novy

Další díl/opakování:
13.07.2019 v 07:30 (Nova Gold)
15.07.2019 v 02:05 (NOVA)

04:25minih90011minih90011
DO-RE-MI

Další díl/opakování:
13.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
14.11.2019 v 06:20 (Nova Gold)
15.11.2019 v 06:20 (Nova Gold)
18.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
19.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
20.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
21.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)
22.11.2019 v 06:25 (Nova Gold)

 
TV program: DO-RE-MI
Prima
00:15minih23227minih23227
Vzteklej pes a Glorie

Další díl/opakování:
14.02.2013 v 04:20 (Cinemax)
15.02.2013 v 04:20 (Cinemax2)
22.02.2013 v 22:00 (Cinemax)
23.02.2013 v 22:00 (Cinemax2)

 
TV program: Vzteklej pes a Glorie (Mad Dog and Glory)
02:05minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:50
Výklad snů
04:45
To je fór!
Nova Action
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.276/0.205