TV Program - Neděle 14. října

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
05:00
Proč potřebujeme demokracii?
05:50
Nenechte si ujít
06:00
Zajímavosti z regionů
06:25
Adresa: Střední Evropa
06:50
Kostičky
07:00
Dobrodružství slípky Pipky
07:05
seriál
minih41913minih41913
Willy Fog na cestě kolem světa (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
28.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
29.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
30.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
31.08.2018 v 06:55 (Dvojka)
03.09.2018 v 06:55 (Dvojka)

díl 16
 
TV program: Willy Fog na cestě kolem světa (La Vuelta al mundo de Willy Fog)
07:30
Hřiště 7
05:05
MS motocyklů 2007 Austrálie
06:15
Zprávy STV
06:35
Braňme se!
06:50
MS motocyklů 2007 Austrálie
05:25
Novashopping
05:45
Novashopping
06:15
Kamarádi z lesa díl 37
06:50
Walt Disney a jeho kouzelný svět
07:40
W.I.T.C.H. díl 12
06:10
Teleshopping
06:30
Tabaluga III série, díl 4
07:00
seriál
minih54858minih54858
Tazmania

Další díl/opakování:
22.01.2015 v 07:25 (Nova Cinema)
23.01.2015 v 07:30 (Nova Cinema)
27.01.2015 v 06:20 (Nova Cinema)
28.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
29.01.2015 v 06:50 (Nova Cinema)
30.01.2015 v 06:35 (Nova Cinema)
03.02.2015 v 06:15 (Nova Cinema)

III série, díl 35
 
TV program: Taz-mánie (Taz-Mania)
07:20
Petr Pan a piráti díl 61
07:45minih20066minih20066
ČT1
09:45minih67212minih67212
Kalendárium

Další díl/opakování:
23.02.2020 v 09:45 (ČT1)
25.02.2020 v 01:55 (ČT1)
01.03.2020 v 09:45 (ČT1)
03.03.2020 v 01:55 (ČT1)

 
TV program: Kalendárium
10:00minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
28.02.2020 v 00:35 (ČT1)
01.03.2020 v 10:00 (ČT1)
06.03.2020 v 01:25 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
10:30minih73362minih73362
Objektiv

Další díl/opakování:
29.02.2020 v 00:55 (ČT1)
01.03.2020 v 10:35 (ČT1)
07.03.2020 v 00:50 (ČT1)

 
TV program: Objektiv
11:00
seriál
minih26759minih26759
Hříšní lidé města pražského (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
19.08.2019 v 20:00 (ČT1)
22.08.2019 v 09:50 (ČT1)
26.08.2019 v 20:00 (ČT1)
28.08.2019 v 10:35 (ČT1)

díl 8
 
TV program: Hříšní lidé města pražského
ČT2
08:00
Panorama
08:30
Nenechte si ujít
08:35
Televizní klub neslyšících
09:05
Kultura.cz
09:30minih44059minih44059
10:00
Jak si nezlomit vaz aneb Zlomvaz 2007
10:55
Mýty a fakta historie: Altila
11:40
Dětinské hry dospělých
reklama
NOVA
08:10
seriál
minih44520minih44520
09:10minih40334minih40334
Nová cestománie

Další díl/opakování:
01.02.2020 v 13:30 (Nova International)
08.02.2020 v 13:45 (Nova International)

 
TV program: Nová cestománie
09:50minih24571minih24571
Sázka na třináctku (?)

Další díl/opakování:
24.11.2019 v 22:40 (ČT1)
25.11.2019 v 14:25 (ČT1)

 
TV program: Sázka na třináctku
11:40
Lékařské záhady díl 14
Prima
08:00
seriál
minih62079minih62079
Tajemství války

Další díl/opakování:
12.01.2014 v 08:20 (Prima)
13.01.2014 v 04:10 (Prima)
19.01.2014 v 08:10 (Prima)
20.01.2014 v 05:00 (Prima)
26.01.2014 v 08:10 (Prima)
27.01.2014 v 03:50 (Prima)

díl 14
 
TV program: Tajemství 2. světové války (Secrets of World War II)
09:15
Svět 2007
09:45
seriál
minih54370minih54370
Big Ben

Další díl/opakování:
29.02.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
29.02.2020 v 20:00 (Barrandov plus)
01.03.2020 v 15:00 (TV Barrandov)
01.03.2020 v 20:00 (Barrandov plus)
07.03.2020 v 20:00 (Barrandov plus)

IV série , díl 7
 
TV program: Big Ben (Der Bulle von Tölz)
11:50minih88947minih88947
Receptář prima nápadů

Další díl/opakování:
22.02.2020 v 11:20 (Prima LOVE)
23.02.2020 v 11:35 (Prima PLUS)
23.02.2020 v 11:55 (Prima)
25.02.2020 v 22:55 (Prima PLUS)
29.02.2020 v 11:25 (Prima LOVE)
01.03.2020 v 11:50 (Prima PLUS)
01.03.2020 v 11:55 (Prima)
03.03.2020 v 22:55 (Prima PLUS)

 
TV program: Receptář prima nápadů
Nova Action


ČT1
12:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
01.03.2020 v 12:00 (ČT1)
01.03.2020 v 12:00 (ČT24)
02.03.2020 v 00:10 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
13:00
Zprávy
13:10
Velká pardubická steeplechase
ČT2
12:40
Melodie bílého klavíru
13:25
film
minih59930minih59930
Prsten krále řeky

Další díl/opakování:
18.08.2019 v 14:05 (ČT :D)
18.08.2019 v 14:05 (ČT1)

 
TV program: Prsten krále řeky
14:25
Cesty víry
14:45minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
25.02.2020 v 04:55 (ČT2)
27.02.2020 v 01:10 (ČT2)
01.03.2020 v 13:05 (ČT2)
03.03.2020 v 05:00 (ČT2)
05.03.2020 v 01:15 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
15:00minih21953minih21953
V proudech (?)

Další díl/opakování:
21.12.2014 v 18:00 (CS Film)

 
TV program: V proudech
reklama
NOVA
12:35
Dům harmonie
14:30minih19969minih19969
Svatý (?)

Další díl/opakování:
10.08.2017 v 20:15 (Dajto)
12.08.2017 v 23:55 (Dajto)

 
TV program: Svatý (The Saint)
Prima
13:00minih88945
Nedělní partie

Další díl/opakování:
10.11.2013 v 11:00 (Prima)
17.11.2013 v 11:00 (Prima)
24.11.2013 v 11:00 (Prima)

14:05minih16673minih16673
Postel plná růží (?)

Další díl/opakování:
29.12.2015 v 15:20 (Doma)
30.12.2015 v 10:30 (Doma)

 
TV program: Postel plná růží (Bed of Roses)
15:55minih17630minih17630
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (?)

Další díl/opakování:
14.09.2019 v 14:05 (Prima)
15.09.2019 v 11:15 (Prima MAX)

 
TV program: Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář
Nova Action
ČT1
16:20
Hledání ztraceného času
16:40
Sváteční slovo publicistky Renaty Holčák...
16:45
O korunu krále Karla
17:30minih72632minih72632
17:55
Předpověď počasí
17:57
Minuta z přírody
18:00
Zprávy
18:05
Před 25 lety
18:15
Tak neváhej a toč!
18:45minih71245minih71245
Večerníček

Další díl/opakování:
27.12.2019 v 18:45 (ČT2)
27.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
28.12.2019 v 18:45 (ČT2)
28.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT :D)
29.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT2)
30.12.2019 v 18:45 (ČT :D)

 
TV program: Večerníček
18:55
Šťastných deset a Šance milion
19:00minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
25.02.2020 v 18:55 (ČT1)
25.02.2020 v 18:55 (ČT24)
26.02.2020 v 18:55 (ČT1)
26.02.2020 v 18:55 (ČT24)
27.02.2020 v 18:55 (ČT1)
27.02.2020 v 18:55 (ČT24)
28.02.2020 v 18:55 (ČT1)
28.02.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:20
Události v regionech
19:35
Předpověď počasí
19:40
Branky, body, vteřiny
19:55
Sportka a Šance
ČT2
16:35minih42056minih42056
Butch a Sundance: Začátky (?)

Další díl/opakování:
18.06.2017 v 17:20 (PLUS)
19.06.2017 v 02:30 (PLUS)

 
TV program: Butch a Sundance: Začátky (Butch and Sundance: The Early Days)
18:20
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.02.2020 v 18:15 (Prima Cool)
26.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
27.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
28.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
29.02.2020 v 12:55 (Prima Cool)
01.03.2020 v 13:20 (Prima Cool)
02.03.2020 v 12:35 (Prima Cool)
03.03.2020 v 12:50 (Prima Cool)

XVI série , díl 16
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
18:40
Angličtina s mahárádžou
18:45
O češtině
19:00
Duchovní kuchyně: Protestanství
19:35
Kultura.cz
reklama
NOVA
16:50
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
15.10.2019 v 07:10 (Doma)
16.10.2019 v 06:05 (Doma)
17.10.2019 v 06:05 (Doma)
18.10.2019 v 06:05 (Doma)
19.10.2019 v 08:55 (Doma)
20.10.2019 v 08:25 (Doma)
21.10.2019 v 06:05 (Doma)

IV série , díl 2
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
17:45minih72480minih72480
Rady ptáka Loskutáka

Další díl/opakování:
25.02.2020 v 05:20 (Nova Gold)
26.02.2020 v 05:20 (Nova Gold)
27.02.2020 v 05:25 (Nova Gold)
28.02.2020 v 05:20 (Nova Gold)
29.02.2020 v 13:05 (NOVA)
29.02.2020 v 13:55 (Nova International)
01.03.2020 v 07:55 (Nova International)
02.03.2020 v 05:50 (Nova Gold)

 
TV program: Rady ptáka Loskutáka
18:50
Občanské judo
19:30
Televizní noviny, Sportovní noviny, Poča...
Prima
18:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
18:05
seriál
minih50352minih50352
Věřte - nevěřte

Další díl/opakování:
10.05.2019 v 11:40 (Barrandov plus)
11.05.2019 v 11:00 (TV Barrandov)
12.05.2019 v 01:30 (TV Barrandov)
12.05.2019 v 02:05 (Kino Barrandov)
13.05.2019 v 02:10 (Kino Barrandov)
13.05.2019 v 11:50 (Barrandov plus)
14.05.2019 v 01:35 (Kino Barrandov)
14.05.2019 v 11:45 (Barrandov plus)

 
TV program: Věřte nevěřte (Beyond Belief: Fact or Fiction)
19:00
1. Zprávy, Sport, Počasí
19:25
M.A..S.H. díl 31
Nova Action
ČT1
20:00
film
minih47126minih47126
Muž a stín

Další díl/opakování:
24.03.2019 v 22:35 (ČT1)

21:35minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
23.02.2020 v 21:20 (ČT1)
24.02.2020 v 10:00 (ČT1)
01.03.2020 v 21:20 (ČT1)
02.03.2020 v 09:55 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
22:05
Restart díl 6
22:20
Zprávy
22:25
Branky, body, vteřiny
22:30
Losování Šťastných deset a Šance milion
22:35
Malone díl 6
ČT2
20:00
Gheto No.1
21:30
Úžera
22:00minih59723minih59723
Na plovárně s Gidonem Kremerem

Další díl/opakování:
26.02.2020 v 21:15 (ČT art)
04.03.2020 v 09:55 (ČT2)
04.03.2020 v 21:15 (ČT art)

 
TV program: Na plovárně
22:25
Česko jedna báseň: Vodseďálek
22:35
Studio fotbal
23:05
Dohráno
23:35
Golfžurnál
23:55
Večery s Českou filharmonií
reklama
NOVA
20:00minih53168minih53168
Vem si mě!

Další díl/opakování:
27.04.2013 v 17:05 (Telka)
04.05.2013 v 09:55 (Telka)

 
TV program: Vem si mě!
21:25
seriál
minih39561minih39561
Ztraceni (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.05.2017 v 02:35 (JOJ)
26.05.2017 v 01:00 (JOJ)
30.05.2017 v 01:25 (JOJ)
31.05.2017 v 00:10 (JOJ)
01.06.2017 v 02:35 (JOJ)
02.06.2017 v 01:00 (JOJ)
06.06.2017 v 01:10 (JOJ)
08.06.2017 v 01:10 (JOJ)

III série, díl 7
 
TV program: Ztraceni (Lost)
22:20minih60897minih60897
Střepiny

Další díl/opakování:
23.02.2020 v 22:25 (Nova International)
23.02.2020 v 22:30 (NOVA)
24.02.2020 v 11:00 (Nova International)
25.02.2020 v 02:20 (NOVA)
25.02.2020 v 13:30 (Nova International)
01.03.2020 v 22:05 (NOVA)
01.03.2020 v 22:20 (Nova International)
02.03.2020 v 11:00 (Nova International)

 
TV program: Střepiny
22:50minih24037minih24037
Znovu po smrti (?)

Další díl/opakování:
19.10.2017 v 04:10 (Cinemax2)
31.10.2017 v 15:35 (Cinemax2)
20.11.2017 v 00:55 (Cinemax)
29.11.2017 v 02:05 (Cinemax)

 
TV program: Znovu po smrti (Dead Again)
Prima
20:00minih58532minih58532
21:10minih56344minih56344
Hádej, kdo jsem!

Další díl/opakování:
16.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
17.09.2017 v 08:35 (Prima LOVE)
23.09.2017 v 08:30 (Prima LOVE)
24.09.2017 v 08:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Hádej, kdo jsem!
22:10
VyVolení - Noví hrdinové
23:25minih19561minih19561
Stahující se smyčka (?)

Další díl/opakování:
23.01.2015 v 22:20 (Dajto)

 
TV program: Stahující se smyčka (Tightrope)
Nova Action
ČT1
00:10
Losování Šťastných deset a Šance milion
00:15
seriál
minih43460minih43460
00:55
Film o filmu: Wimbledon
01:10
Sportovci světa: Kouzlo jezdectví
02:00
hudba
minih132474minih132474
Queen ve Wembley

Další díl/opakování:
27.10.2017 v 20:20 (ČT art)
29.10.2017 v 00:40 (ČT art)
01.11.2017 v 02:00 (ČT art)

 
TV program: Queen ve Wembley (Queen Live at Wembley '86)
03:00minih73070minih73070
Otázky Václava Moravce

Další díl/opakování:
01.03.2020 v 12:00 (ČT1)
01.03.2020 v 12:00 (ČT24)
02.03.2020 v 00:10 (ČT24)

 
TV program: Otázky Václava Moravce
ČT2
00:45
Souboj hitů
01:40
seriál
minih28717minih28717
Simpsonovi (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
25.02.2020 v 18:15 (Prima Cool)
26.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
27.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
28.02.2020 v 12:45 (Prima Cool)
29.02.2020 v 12:55 (Prima Cool)
01.03.2020 v 13:20 (Prima Cool)
02.03.2020 v 12:35 (Prima Cool)
03.03.2020 v 12:50 (Prima Cool)

XVI série , díl 16
 
TV program: Simpsonovi (The Simpsons)
02:00minih45382minih45382
Uvolněte se, prosím

Další díl/opakování:
01.09.2017 v 17:15 (ČT1)

 
TV program: Uvolněte se, prosím! (Uvolněte se prosím! aneb Co jste v televizi neviděli I.)
02:45
Terra musica
03:25
Svět zázraků: Obrázky z Evropy
03:55
Na cestě po Provence
04:20
Kdo je...
04:45
Počesku
reklama
NOVA
00:50
seriál
minih35438minih35438
Walker, Texas Ranger (?) [TV seriál]

Další díl/opakování:
24.02.2020 v 14:30 (Prima)
25.02.2020 v 00:25 (Prima)
26.02.2020 v 00:55 (Prima)
27.02.2020 v 00:55 (Prima)
28.02.2020 v 01:00 (Prima)
29.02.2020 v 00:55 (Prima)
02.03.2020 v 13:30 (Prima)
03.03.2020 v 00:25 (Prima)
04.03.2020 v 00:55 (Prima)

V série, díl 1
 
TV program: Walker, Texas Ranger
01:35
Novashopping
02:05minih8555minih8555
Hořká pomsta (?)

Další díl/opakování:
09.06.2014 v 01:30 (Doma)

 
TV program: Hořká pomsta (Bitter Vengeance)
04:20
Lenssen & spol.
Prima
01:45
Povolání: zloděj díl 5
02:35
Zeptej se osudu
03:35
Teleshopping
03:55minih88945
Nedělní partie

Další díl/opakování:
10.11.2013 v 11:00 (Prima)
17.11.2013 v 11:00 (Prima)
24.11.2013 v 11:00 (Prima)

Nova Action
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.225/0.157