NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

TV Program - Pondělí 10. září

      
Vyberte datum:
Filtr:  
Zobrazit vybrané
ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
reklama
NOVA NOVA
Prima Prima
Nova Action Nova Action
Prima HD Prima HD
ČT 3 ČT 3
05:59
zprávy
minih90694minih90694
Studio 6

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 05:59 (ČT24)
30.11.2020 v 05:59 (ČT1)
01.12.2020 v 05:59 (ČT1)
01.12.2020 v 05:59 (ČT24)
02.12.2020 v 05:59 (ČT1)
02.12.2020 v 05:59 (ČT24)
03.12.2020 v 05:59 (ČT1)
03.12.2020 v 05:59 (ČT24)

 
TV program: Studio 6
05:59
zábava
minih89982minih89982
Dobré ráno

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 02:30 (ČT1)
30.11.2020 v 05:59 (ČT 3)
30.11.2020 v 05:59 (ČT2)
01.12.2020 v 02:05 (ČT1)
01.12.2020 v 05:59 (ČT 3)
01.12.2020 v 05:59 (ČT2)
02.12.2020 v 02:15 (ČT1)
02.12.2020 v 05:59 (ČT 3)

 
TV program: Dobré ráno
05:59
zábava
minih56347minih56347
Snídaně s Novou

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 01:45 (Nova Gold)
28.11.2020 v 02:40 (Nova International)
30.11.2020 v 05:55 (Nova International)
30.11.2020 v 05:55 (NOVA)
30.11.2020 v 05:55 (NOVA HD)
01.12.2020 v 01:20 (Nova Gold)
01.12.2020 v 05:55 (Nova International)
01.12.2020 v 05:55 (NOVA)

 
TV program: Snídaně s Novou
06:00
zprávy
Zpravodajství FTV Prima
06:50
seriál
minih10326minih10326
Knight Rider

Další díl/opakování:
22.09.2019 v 02:55 (Dajto)
23.09.2019 v 02:55 (Dajto)
29.09.2019 v 01:55 (Dajto)
30.09.2019 v 02:40 (Dajto)

IV (5)
 
TV program: Knight Rider
07:50
seriál
minih44845minih44845
Kutil Tim

Další díl/opakování:
11.08.2020 v 13:45 (ORF1)
12.08.2020 v 08:05 (ORF1)
13.08.2020 v 13:45 (ORF1)
14.08.2020 v 13:45 (ORF1)
17.08.2020 v 03:35 (ORF1)
18.08.2020 v 08:00 (ORF1)

V (16)
 
TV program: Kutil Tim (Home Improvement)
ČT1
08:30
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:20 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 08:30 (ČT2)
01.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
01.12.2020 v 08:30 (ČT2)
02.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
02.12.2020 v 08:30 (ČT2)
03.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Kouzelná školka
09:00
seriál
minih55437minih55437
Letohrátky

Další díl/opakování:
04.08.2018 v 05:50 (JOJ)
05.08.2018 v 06:10 (JOJ)
11.08.2018 v 06:20 (JOJ)

(47/52)
 
TV program: Letohrátky - Rebeka, Kid a Balú (TaleSpin)
09:25
film
minih18177minih18177
Rukavička

Další díl/opakování:
30.05.2019 v 12:00 (CS Film)

 
TV program: Rukavička
11:10
dokument
Film o seriálu: Zdivočelá země IV
Dokument. O natáčení čtvrté řady úspěšného seriálu Dokument o čtvrté řadě úspěšného seriálu Zdivočel...

Dokument. O natáčení čtvrté řady úspěšného seriálu Dokument o čtvrté řadě úspěšného seriálu Zdivočelá země vychází z natáčení této poslední série, ale zamýšlí se i nad celou ságou Maděrova rodu a nad osudy jeho blízkých přátel. Tvůrci filmu a herci hovoří o poslání 45 dílů seriálu, který zachycuje čtyřicet pět let historie naší země.

11:30
zprávy
minih73563minih73563
168 hodin

Další díl/opakování:
06.12.2020 v 21:50 (ČT1)
07.12.2020 v 09:00 (ČT1)

 
TV program: 168 hodin
ČT2
08:30
Panorama
09:00
zprávy
minih91477
09:25
dokument
minih115393minih115393
Ze zoo do zoo

Další díl/opakování:
17.11.2020 v 03:40 (ČT2)
18.11.2020 v 03:50 (ČT2)
19.11.2020 v 03:40 (ČT2)
21.11.2020 v 03:45 (ČT2)
22.11.2020 v 04:35 (ČT2)


Dokumentární cyklus České televize s herečkou Vandou Hybnerovou. Bílá tygří máma Surya Bára, ale i d...

Dokumentární cyklus České televize s herečkou Vandou Hybnerovou. Bílá tygří máma Surya Bára, ale i další vzácní obyvatelé liberecké zoologické zahrady zblízka

 
TV program: Ze ZOO do ZOO
09:55
dokument
minih57631minih57631
Kamera na cestách: Mauricius a Rodrigues

Další díl/opakování:
12.11.2012 v 10:00 (ČT2)

10:45
dokument
minih51544minih51544
Postřehy odjinud

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 12:50 (ČT1)
30.11.2020 v 19:40 (ČT2)
01.12.2020 v 19:40 (ČT2)
02.12.2020 v 19:40 (ČT2)
04.12.2020 v 13:00 (ČT2)
05.12.2020 v 12:50 (ČT1)
07.12.2020 v 11:30 (ČT2)

 
TV program: Postřehy odjinud
10:50
dokument
Zázračné studánky: V kraji menhirů a kol...
Od Peruce do Třebíze. Dokument
11:10
dokument
Pět let na Marsu
Dokument USA. Pohled na povrch Rudé planety očima dvou robotů a jejich duchovních otců z NASA
reklama
NOVA
08:55
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:15 (Nova Gold)
27.11.2020 v 17:45 (Nova International)
27.11.2020 v 18:25 (NOVA HD)
27.11.2020 v 18:25 (NOVA)
28.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
28.11.2020 v 08:55 (Nova International)
29.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
29.11.2020 v 12:20 (Nova International)

(2235)
 
TV program: Ulice
09:55
film
minih56360minih56360
11:50
zábava
minih74301minih74301
Tescoma s chutí

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 11:50 (NOVA HD)
30.11.2020 v 13:10 (Nova International)
30.11.2020 v 14:45 (Nova Gold)
01.12.2020 v 11:50 (NOVA HD)
01.12.2020 v 11:50 (NOVA)
01.12.2020 v 13:10 (Nova International)
01.12.2020 v 14:45 (Nova Gold)
02.12.2020 v 11:50 (NOVA HD)

 
TV program: Tescoma s chutí
Prima
08:35
seriál
minih41728minih41728
M.A.S.H.

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 07:20 (Prima)
29.11.2020 v 07:05 (Prima)
30.11.2020 v 09:05 (Prima)
01.12.2020 v 09:05 (Prima)
02.12.2020 v 09:05 (Prima)
03.12.2020 v 09:05 (Prima)
04.12.2020 v 09:05 (Prima)
05.12.2020 v 07:30 (Prima)
06.12.2020 v 07:05 (Prima)

(4)
 
TV program: M.A.S.H. (M*A*S*H)
09:25
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:50 (Prima)
27.11.2020 v 18:00 (JOJ)
28.11.2020 v 03:45 (Prima)
30.11.2020 v 08:35 (JOJ)
30.11.2020 v 10:30 (Prima LOVE)
30.11.2020 v 17:50 (Prima)
01.12.2020 v 08:35 (JOJ)
01.12.2020 v 10:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
10:15
seriál
minih44162minih44162
Diagnóza vražda

Další díl/opakování:
09.06.2017 v 00:40 (Jednotka)
12.06.2017 v 10:00 (Jednotka)
13.06.2017 v 00:05 (Jednotka)
14.06.2017 v 10:00 (Jednotka)

III (13)
 
TV program: Diagnóza vražda (Diagnosis Murder)
11:15
seriál
minih54370minih54370
Big Ben

Další díl/opakování:
24.10.2020 v 16:05 (TV Barrandov)
24.10.2020 v 20:00 (Barrandov Krimi)
25.10.2020 v 16:05 (TV Barrandov)
25.10.2020 v 20:00 (Barrandov Krimi)
31.10.2020 v 16:05 (TV Barrandov)
31.10.2020 v 20:00 (Barrandov Krimi)
01.11.2020 v 20:00 (Barrandov Krimi)

(6)
 
TV program: Big Ben (Der Bulle von Tölz)
Nova Action
Prima HD
ČT 3


ČT1
12:00
zprávy
Zprávy ve 12
Nejdůležitější události dne v ČR i ve světě
12:20
zprávy
BBV, Předpověď počasí, Události v region...
12:30
zábava
minih57143minih57143
Sama doma

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 02:00 (ČT1)
30.11.2020 v 12:30 (ČT1)
01.12.2020 v 12:30 (ČT1)
02.12.2020 v 12:30 (ČT1)
03.12.2020 v 12:30 (ČT1)
04.12.2020 v 12:30 (ČT1)
06.12.2020 v 02:00 (ČT1)
07.12.2020 v 12:30 (ČT1)

 
TV program: Sama doma
14:00
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 15:20 (ČT 3)
30.11.2020 v 01:05 (ČT1)
01.12.2020 v 00:45 (ČT1)
05.12.2020 v 01:50 (ČT1)
06.12.2020 v 00:40 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
14:30
zábava
minih52763minih52763
Televarieté

Další díl/opakování:
24.10.2020 v 10:05 (ČT 3)

 
TV program: Televarieté
ČT2
12:05
zábava
minih73749minih73749
Náš venkov

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 05:30 (ČT2)
30.11.2020 v 01:15 (ČT2)
01.12.2020 v 03:35 (ČT2)
02.12.2020 v 12:10 (ČT2)
05.12.2020 v 05:30 (ČT2)
07.12.2020 v 02:30 (ČT2)

 
TV program: Náš venkov
12:20
dokument
minih81431minih81431
Křesťanský magazín

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 12:35 (ČT2)
01.12.2020 v 05:00 (ČT2)
03.12.2020 v 12:10 (ČT2)
06.12.2020 v 12:45 (ČT2)

 
TV program: Křesťanský magazín
12:45
dokument
minih73646minih73646
Uchem jehly

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 14:55 (ČT2)
30.11.2020 v 03:30 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 18:55 (ČT2)
06.12.2020 v 13:10 (ČT2)
07.12.2020 v 18:55 (ČT2)

 
TV program: Uchem jehly
13:15
dokument
Rakev na přání
Dokument Fr. Na africkém pohřbu to hraje všemi barvami
14:10
dokument
Československý filmový týdeník 1962 (902/2379)
14:25
dokument
minih67284minih67284
14:50
dokument
Kronika III. říše (2/4)
Dokumentární cyklus N. Cesty od Berlínské olympiády v roce 1936 k „anšlusu“ Rakouska, Mnichovu a nak...

Dokumentární cyklus N. Cesty od Berlínské olympiády v roce 1936 k „anšlusu“ Rakouska, Mnichovu a nakonec i 15. březnu 1939 charakterizovaly dvojí tvář nacistického režimu - pokrytecká mírová gesta a zlověstné imperiální choutky

15:45
dokument
minih67488minih67488
Mýty a fakta historie: Pyramidy?

Další díl/opakování:
11.01.2014 v 23:55 (ČT2)

(3/5)
reklama
NOVA
12:00
sport
minih72902minih72902
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 19:30 (Nova International)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
27.11.2020 v 22:50 (VOYO)
28.11.2020 v 01:50 (Nova International)
28.11.2020 v 06:30 (Nova Gold)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA)

 
TV program: Televizní noviny
12:35
seriál
minih43441minih43441
Gilmorova děvčata

Další díl/opakování:
26.10.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
27.10.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
28.10.2020 v 14:20 (Prima LOVE)
29.10.2020 v 14:30 (Prima LOVE)
30.10.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
31.10.2020 v 14:25 (Prima LOVE)
01.11.2020 v 14:30 (Prima LOVE)
02.11.2020 v 14:25 (Prima LOVE)

V (8)
 
TV program: Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
13:30
seriál
minih43183minih43183
Dr. House

Další díl/opakování:
24.11.2020 v 14:55 (WAU)
25.11.2020 v 14:55 (WAU)
26.11.2020 v 14:55 (WAU)
27.11.2020 v 14:50 (WAU)
30.11.2020 v 21:10 (WAU)
01.12.2020 v 14:50 (WAU)
02.12.2020 v 14:50 (WAU)
03.12.2020 v 14:50 (WAU)

II (4)
 
TV program: Dr. House (House M.D.)
14:30
seriál
minih43964minih43964
Sue Thomas: Agentka FBI

Další díl/opakování:
13.12.2019 v 20:00 (Nova Gold)
14.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
15.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
16.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)
17.12.2019 v 03:25 (Nova Gold)
18.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
19.12.2019 v 03:20 (Nova Gold)
20.12.2019 v 03:15 (Nova Gold)

III (13)
 
TV program: Sue Thomas: Agentka FBI (Sue Thomas: F.B.Eye)
15:30
seriál
minih48235minih48235
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 05:40 (VOX)
29.11.2020 v 05:35 (VOX)
05.12.2020 v 05:55 (VOX)

II (5)
 
TV program: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal Intent)
Prima
13:15
seriál
minih45413minih45413
Můj přítel Monk

Další díl/opakování:
23.11.2020 v 06:20 (Doma)
24.11.2020 v 06:20 (Doma)
25.11.2020 v 06:20 (Doma)
26.11.2020 v 06:20 (Doma)
27.11.2020 v 06:20 (Doma)
28.11.2020 v 10:30 (Doma)
29.11.2020 v 10:40 (Doma)
30.11.2020 v 06:20 (Doma)

VII (2)
 
TV program: Můj přítel Monk (Monk)
14:15
seriál
minih45493minih45493
Vraždy v Kitzbühelu

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
28.11.2020 v 17:25 (Prima Krimi)
29.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
30.11.2020 v 17:15 (Prima Krimi)
01.12.2020 v 17:20 (Prima Krimi)
01.12.2020 v 21:05 (ORF1)
02.12.2020 v 17:20 (Prima Krimi)
03.12.2020 v 17:15 (Prima Krimi)

III (4)
 
TV program: Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
15:15
seriál
minih55442minih55442
Námořní vyšetřovací služba L. A.

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 06:30 (KABEL1)
29.11.2020 v 13:30 (AXN Black)
29.11.2020 v 14:15 (AXN HD)
30.11.2020 v 03:15 (ORF1)
30.11.2020 v 12:35 (AXN HD)
30.11.2020 v 14:50 (KABEL1)
01.12.2020 v 01:25 (AXN Black)
01.12.2020 v 04:15 (KABEL1)

II (6)
 
TV program: Námořní vyšetřovací služba LA (NCIS: Los Angeles)
Nova Action
Prima HD
ČT 3
ČT1
16:05
dokument
minih46646minih46646
Cestománie

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 15:10 (ČT1)
30.11.2020 v 16:40 (ČT1)
01.12.2020 v 16:45 (ČT1)
02.12.2020 v 16:40 (ČT1)
04.12.2020 v 15:10 (ČT1)
07.12.2020 v 16:45 (ČT1)

 
TV program: Cestománie
16:30
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:30 (ČT1)
28.11.2020 v 00:35 (ČT1)
30.11.2020 v 11:30 (ČT1)
01.12.2020 v 00:15 (ČT1)
02.12.2020 v 00:55 (ČT1)
03.12.2020 v 00:15 (ČT1)
04.12.2020 v 01:45 (ČT1)
05.12.2020 v 00:25 (ČT1)
07.12.2020 v 11:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
17:00
zábava
minih56176minih56176
Všechnopárty

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 21:40 (ČT1)
28.11.2020 v 11:00 (ČT1)
02.12.2020 v 10:45 (ČT1)
04.12.2020 v 21:35 (ČT1)
05.12.2020 v 11:05 (ČT1)

 
TV program: Všechnopárty
17:45
dokument
minih73750minih73750
Černé ovce

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 17:40 (ČT1)
01.12.2020 v 05:15 (ČT1)
02.12.2020 v 05:15 (ČT1)
03.12.2020 v 05:15 (ČT1)
04.12.2020 v 05:15 (ČT1)
07.12.2020 v 17:40 (ČT1)

 
TV program: Černé ovce
18:00
zprávy
Události v regionech
18:25
zábava
minih95928minih95928
Můžeme dál?

Další díl/opakování:
05.12.2012 v 18:25 (ČT HD)
05.12.2012 v 18:25 (ČT1)
06.12.2012 v 18:25 (ČT HD)
06.12.2012 v 18:25 (ČT1)
07.12.2012 v 18:25 (ČT HD)
07.12.2012 v 18:25 (ČT1)
10.12.2012 v 18:25 (ČT HD)
10.12.2012 v 18:25 (ČT1)
11.12.2012 v 18:25 (ČT HD)

 
TV program: Můžeme dál?
18:55
zprávy
Události za okamžik a počasí
19:00
zprávy
minih67746minih67746
Události

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 18:55 (ČT1)
28.11.2020 v 19:00 (ČT24)
29.11.2020 v 18:55 (ČT1)
29.11.2020 v 19:00 (ČT24)
30.11.2020 v 18:55 (ČT1)
30.11.2020 v 19:00 (ČT24)
01.12.2020 v 18:55 (ČT1)
01.12.2020 v 18:55 (ČT24)

 
TV program: Události
19:50
sport
minih53608minih53608
Branky, body, vteřiny

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 19:52 (ČT24)
28.11.2020 v 19:52 (ČT1)
29.11.2020 v 19:52 (ČT24)
29.11.2020 v 19:52 (ČT1)
30.11.2020 v 19:56 (ČT24)
30.11.2020 v 19:56 (ČT1)
01.12.2020 v 19:56 (ČT1)
01.12.2020 v 19:56 (ČT24)

 
TV program: Branky, body, vteřiny
19:59
Šťastných deset
ČT2
16:30
dokument
minih92644minih92644
Ushuaia

Další díl/opakování:
25.11.2012 v 06:00 (ČT2)
26.11.2012 v 16:30 (ČT2)
28.11.2012 v 09:05 (ČT2)
02.12.2012 v 06:00 (ČT2)
03.12.2012 v 16:30 (ČT2)
05.12.2012 v 09:05 (ČT2)
09.12.2012 v 06:00 (ČT2)

(14/26)
 
TV program: Ushuaia Nature (Ushuaïa nature)
17:00
děti
minih84980minih84980
Planeta YÓ

Další díl/opakování:
24.11.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
25.11.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
26.11.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
01.12.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
02.12.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)
03.12.2020 v 16:10 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Planeta YÓ
18:20
děti
minih59540minih59540
Kouzelná školka

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:20 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 08:30 (ČT2)
01.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
01.12.2020 v 08:30 (ČT2)
02.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)
02.12.2020 v 08:30 (ČT2)
03.12.2020 v 08:30 (ČT :D / ČT art)

 
TV program: Kouzelná školka
18:45
děti
Večerníček
18:55
seriál
minih54902minih54902
Phineas a Ferb

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 08:00 (Disney Channel)
27.11.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
28.11.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
29.11.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
30.11.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
01.12.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
02.12.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)
03.12.2020 v 19:15 (ČT :D / ČT art)

II (14/39)
 
TV program: Phineas & Ferb (Phineas and Ferb)
19:25
seriál
minih46838minih46838
Příběhy Alfreda Hitchcocka

Další díl/opakování:
05.05.2014 v 18:55 (ČT2)
06.05.2014 v 18:55 (ČT2)
07.05.2014 v 18:55 (ČT2)
08.05.2014 v 18:55 (ČT2)
09.05.2014 v 18:55 (ČT2)
10.05.2014 v 18:55 (ČT2)

(42/80)
 
TV program: Příběhy Alfreda Hitchcocka (Alfred Hitchcock Presents)
19:50
zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
reklama
NOVA
16:30
seriál
minih29320minih29320
Přátelé

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 21:55 (Nova 2)
27.11.2020 v 13:20 (Dajto)
27.11.2020 v 13:20 (Nova 2)
28.11.2020 v 13:25 (Dajto)
28.11.2020 v 13:30 (Nova 2)
29.11.2020 v 13:20 (Nova 2)
29.11.2020 v 13:25 (Dajto)
30.11.2020 v 13:20 (Dajto)

IV (24)
 
TV program: Přátelé (Friends)
17:00
sport
minih72902minih72902
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 19:30 (Nova International)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
27.11.2020 v 22:50 (VOYO)
28.11.2020 v 01:50 (Nova International)
28.11.2020 v 06:30 (Nova Gold)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA)

 
TV program: Televizní noviny
17:30
seriál
minih42277minih42277
Kriminálka Miami

Další díl/opakování:
26.11.2020 v 00:30 (RTL)
26.11.2020 v 05:00 (VOX)
26.11.2020 v 15:55 (WAU)
27.11.2020 v 00:30 (RTL)
27.11.2020 v 05:00 (VOX)
27.11.2020 v 15:50 (WAU)
30.11.2020 v 22:10 (WAU)
01.12.2020 v 05:40 (VOX)

VIII
 
TV program: Kriminálka Miami (CSI: Miami)
18:25
seriál
minih40634minih40634
Ulice

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:15 (Nova Gold)
27.11.2020 v 17:45 (Nova International)
27.11.2020 v 18:25 (NOVA HD)
27.11.2020 v 18:25 (NOVA)
28.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
28.11.2020 v 08:55 (Nova International)
29.11.2020 v 00:00 (Nova Gold)
29.11.2020 v 12:20 (Nova International)

(2236)
 
TV program: Ulice
19:30
sport
minih72902minih72902
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 19:30 (Nova International)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
27.11.2020 v 22:50 (VOYO)
28.11.2020 v 01:50 (Nova International)
28.11.2020 v 06:30 (Nova Gold)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA)

 
TV program: Televizní noviny
Prima
16:10
film
minih50226minih50226
Rosamunde Pilcherová: Cornwallská romance

Další díl/opakování:
21.10.2020 v 20:00 (Prima LOVE)
22.10.2020 v 10:20 (Prima)
24.10.2020 v 12:15 (Prima LOVE)

 
TV program: Cornwallská romance (Rosamunde Pilcher - Der Himmel über Cornwall)
18:00
zábava
minih72062minih72062
Prostřeno!

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:50 (Prima)
27.11.2020 v 18:00 (JOJ)
28.11.2020 v 03:45 (Prima)
30.11.2020 v 08:35 (JOJ)
30.11.2020 v 10:30 (Prima LOVE)
30.11.2020 v 17:50 (Prima)
01.12.2020 v 08:35 (JOJ)
01.12.2020 v 10:25 (Prima LOVE)

 
TV program: Prostřeno!
18:55
zprávy
minih82845minih82845
Zprávy FTV Prima

Další díl/opakování:
23.06.2018 v 08:35 (Prima MAX)
23.06.2018 v 09:25 (Prima PLUS)
23.06.2018 v 18:55 (Prima)
24.06.2018 v 08:10 (Prima MAX)
24.06.2018 v 09:15 (Prima PLUS)
24.06.2018 v 18:55 (Prima)
25.06.2018 v 08:55 (Prima MAX)
25.06.2018 v 09:20 (Prima PLUS)

 
TV program: Zprávy TV Prima (Velké zprávy)
19:20
zprávy
minih84812minih84812
Krimi zprávy

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:25 (Prima)
30.11.2020 v 17:25 (Prima)
01.12.2020 v 17:25 (Prima)
02.12.2020 v 17:25 (Prima)
03.12.2020 v 17:25 (Prima)
04.12.2020 v 17:25 (Prima)
07.12.2020 v 17:25 (Prima)

 
TV program: Krimi zprávy
19:35
zprávy
minih105729
Krimi plus
Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy
19:50
zprávy
minih82821minih82821
Nova Action
Prima HD
ČT 3
ČT1
20:00
seriál
minih28537minih28537
Zdivočelá země

Další díl/opakování:
05.08.2018 v 15:40 (ČT1)
12.08.2018 v 15:40 (ČT1)
19.08.2018 v 15:35 (ČT1)

IV (2/13)
 
TV program: Zdivočelá země
21:00
dokument
Na cestě po Izmiru
S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na turecké zábavy, do domu Panny Marie, za nejslavnějším žh...

S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem na turecké zábavy, do domu Panny Marie, za nejslavnějším žhářem i nejstarším lisem na olivy Izmir je město v západním Turecku na pobřeží Egejského moře. Má čtyři milióny obyvatel, evropského ducha a je správním střediskem stejnojmenné provincie. Nacházejí se tu skvosty antického světa, jakým je třeba slavné město Efes i se zbytky jednoho z divů světa - Artemidina chrámu. Na Slavičím kopci stojí nenápadný domek, ve kterém na sklonku svého života bydlela Panna Marie, matka Ježíše Krista. Hory jsou poseté malebnými vesničkami, ve kterých se pěstuje víno, zatímco nižší polohy jsou vyhrazené olivovým hájům.

21:25
dokument
minih81726minih81726
Reportéři ČT

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 01:04 (ČT24)
30.11.2020 v 21:10 (ČT1)
04.12.2020 v 14:25 (ČT1)
06.12.2020 v 01:04 (ČT24)
07.12.2020 v 21:10 (ČT1)

22:05
seriál
minih96378minih96378
Tělo jako důkaz

Další díl/opakování:
01.12.2020 v 05:00 (KABEL1)
05.12.2020 v 04:50 (KABEL1)

(2/13) Netlačit na pilu
 
TV program: Tělo jako důkaz (Body of Proof)
22:50
dokument
minih82815minih82815
Na stopě

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 22:45 (ČT1)
03.12.2020 v 01:45 (ČT1)
04.12.2020 v 14:00 (ČT1)
07.12.2020 v 21:50 (ČT1)

 
TV program: Na stopě
23:15
seriál
minih45498minih45498
MI5

Další díl/opakování:
15.04.2015 v 23:30 (ČT1)
22.04.2015 v 23:30 (ČT1)
29.04.2015 v 23:35 (ČT1)

IV (9/10)
 
TV program: MI-5 (Spooks)
ČT2
20:00
dokument
Kronika III. říše (3/4)
Dokumentární cyklus N. V září 1939 bylo poraženo a rozděleno Polsko. V následujícím roce dobyli naci...

Dokumentární cyklus N. V září 1939 bylo poraženo a rozděleno Polsko. V následujícím roce dobyli nacisté Západní Evropu a tíhu války nesla na čas jen Velká Británie. A v roce 1941 se přepadením SSSR a USA světový konflikt rozhořel naplno Léto roku 1939 bylo v Evropě horké klimaticky i politicky. Bleskem z čistého nebe byl nečekaný pakt "říše" se "státem dělníků a rolníků". 1. září 1939 nakonec Německo podle očekávání na Polsko zaútočilo. Británii a Francii nezbylo tentokráte než se postavit na stranu napadené země. Bohužel spíše symbolicky.Jaro 1940 bylo ve znamení vpádu nacistů do Dánska a Norska; 10. května zaútočilo na Holandsko, Belgii a Francii 118 divizí Wehrmachtu. Svět pochopil, co to je "blitzkrieg". Británii zůstala nakonec sama a jen připravenost a neústupnost RAF zemi zachránily před hrozící invazí. V roce 1941 se 2. světová válka rozhořela na plno - v červnu útokem na Sovětský svaz a v prosinci přepadením Pearl Harboru.

20:55
dokument
Velký, větší, největší: Přehrada Tři sou...
Dokumentární cyklus USA. Pod její vahou se prohnula i zemská kůra Z vod čínské řeky Jang-ce vystupuj...

Dokumentární cyklus USA. Pod její vahou se prohnula i zemská kůra Z vod čínské řeky Jang-ce vystupuje největší betonová stavba naší planety.Hráz přehrady Tři soutěsky je dlouhá více než dva kilometry a 180 metrů vysoká. V jejich útrobách se nachází třicet dva turbin, každá o výkonu 21 gigawatt.Důvodem pro její výstavbu byla snaha o regulaci nepředvídatelné řeky a dále pak stále rostoucí spotřeba elektrické energie jedné z nejdravějších ekonomik světa.

21:50
film
minih27579minih27579
Velikáni filmu: Peter Weir - Gallipoli

Další díl/opakování:
11.08.2020 v 20:00 (ČT :D / ČT art)

Velikáni filmu... Peter Weir
Film Austr. (1981). Příběh mužů, kteří položili své životy v zákopech první světové války. (108 min...

Film Austr. (1981). Příběh mužů, kteří položili své životy v zákopech první světové války. (108 min) První ze dvou snímků, při jejichž realizaci se režisér Peter Weir setkal s budoucí hvězdou světové kinematografie Melem Gibsonem, zpracovává temnou kapitolu australské vojenské historie, bitvu o poloostrov Gallipoli. Tvrdé boje první světové války o důležitý Dardanelský průliv skončily zdrcující porážkou spojenců a masakrem velkého množství australských a novozélandských vojáků, vesměs nadšených dobrovolníků. Weir se zaměřuje na Archyho a Franka, dvojici idealistických přátel, jejichž představy jsou na evropském bojišti krutě konfrontovány s realitou. Jasně protiválečný snímek vykresluje běžné životy obou mužů, které se postupně proměňují v noční můru. Velkoryse pojatý film paradoxně vyniká právě pečlivou drobnokresbou jednotlivých postav. Kvality scénáře, důsledně vycházejícího z historické skutečnosti, umocnila suverénní a přitom nenápadná režie. Emotivní účinek díla znásobují citlivě použité hudební motivy různých žánrů. Snímek získal v roce 1981 celkem devět cen Australského filmového institutu.Film uvádíme v širokoúhlém formátu s původním českým dabingem s Vladimírem Dlouhým a Oldřichem Kaiserem v hlavních rolích.

 
TV program: Gallipoli
23:40
seriál
minih65481minih65481
Mighty Boosh

Další díl/opakování:
24.06.2014 v 02:25 ()
28.06.2014 v 22:45 ()

III (4/6)
 
TV program: Mighty Boosh (The Mighty Boosh)
reklama
NOVA
20:20
seriál
minih96136minih96136
Gympl s (r)učením omezeným

Další díl/opakování:
27.06.2020 v 10:10 (Nova Gold)
28.06.2020 v 10:00 (Nova Gold)
04.07.2020 v 10:20 (Nova Gold)

(3)
 
TV program: Gympl s (r)učením omezeným
21:45
seriál
minih87875minih87875
Helena

Další díl/opakování:
20.07.2020 v 08:45 (NOVA HD)
20.07.2020 v 08:45 (NOVA)
21.07.2020 v 08:45 (NOVA)
21.07.2020 v 08:45 (NOVA HD)
22.07.2020 v 08:40 (NOVA)
22.07.2020 v 08:40 (NOVA HD)
23.07.2020 v 08:45 (NOVA HD)
23.07.2020 v 08:45 (NOVA)

(16)
 
TV program: Helena
22:10
seriál
minih47909minih47909
Comeback

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 22:15 (Nova International)
01.12.2020 v 20:20 (Nova International)

(20)
 
TV program: Comeback
22:55
sport
minih72902minih72902
Noční Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 19:30 (Nova International)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA)
27.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
27.11.2020 v 22:50 (VOYO)
28.11.2020 v 01:50 (Nova International)
28.11.2020 v 06:30 (Nova Gold)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA HD)
28.11.2020 v 19:30 (NOVA)

 
TV program: Televizní noviny
23:30
seriál
minih88692minih88692
Mr. & Mrs. Bloom

Další díl/opakování:
27.06.2015 v 02:30 (Markíza)
04.07.2015 v 02:35 (Markíza)
11.07.2015 v 02:30 (Markíza)

(9)
 
TV program: Mr. & Mrs. Bloom (Undercovers)
Prima
20:00
seriál
minih66293minih66293
Cesty domů

Další díl/opakování:
28.12.2019 v 10:15 (Prima PLUS)
29.12.2019 v 09:20 (Prima PLUS)
30.12.2019 v 09:50 (Prima PLUS)
31.12.2019 v 10:30 (Prima PLUS)
01.01.2020 v 10:05 (Prima PLUS)
02.01.2020 v 10:20 (Prima PLUS)
03.01.2020 v 09:55 (Prima PLUS)
04.01.2020 v 10:30 (Prima PLUS)

(136)
 
TV program: Cesty domů
21:30
seriál
minih65261minih65261
Ano, šéfe! (?) [TV pořad]

Další díl/opakování:
15.10.2020 v 22:55 (Prima)
22.10.2020 v 22:55 (Prima)

 
TV program: Ano, šéfe!
22:05
zábava
minih79318minih79318
Partička

Další díl/opakování:
30.11.2020 v 21:50 (Prima Cool)
01.12.2020 v 21:50 (Prima Cool)
02.12.2020 v 21:50 (Prima Cool)
03.12.2020 v 21:35 (Prima)
07.12.2020 v 21:50 (Prima Cool)
08.12.2020 v 21:20 (Prima Cool)
09.12.2020 v 21:50 (Prima Cool)

 
TV program: Partička
22:45
film
minih16915minih16915
Predátor

Další díl/opakování:
18.09.2020 v 22:45 (Prima MAX)

 
TV program: Predátor (Predator)
Nova Action
Prima HD
ČT 3
ČT1
00:05
dokument
Film o seriálu: Ententýky
Dokument. O natáčení nového českého seriálu o strastech a radostech života mladých maminek, kterému ...

Dokument. O natáčení nového českého seriálu o strastech a radostech života mladých maminek, kterému nechybí radost, humor a život sám

00:20
zábava
minih46981minih46981
Kluci v akci

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 18:25 (ČT1)
03.12.2020 v 04:50 (ČT1)
05.12.2020 v 18:25 (ČT1)

 
TV program: Kluci v akci
00:45
dokument
minih66965minih66965
Toulavá kamera

Další díl/opakování:
28.11.2020 v 01:35 (ČT1)
29.11.2020 v 10:00 (ČT1)
05.12.2020 v 01:20 (ČT1)
06.12.2020 v 10:00 (ČT1)

 
TV program: Toulavá kamera
01:20
Z metropole, Týden v regionech
01:45
zábava
minih66209minih66209
AZ-kvíz

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 17:30 (ČT1)
28.11.2020 v 00:35 (ČT1)
30.11.2020 v 11:30 (ČT1)
01.12.2020 v 00:15 (ČT1)
02.12.2020 v 00:55 (ČT1)
03.12.2020 v 00:15 (ČT1)
04.12.2020 v 01:45 (ČT1)
05.12.2020 v 00:25 (ČT1)
07.12.2020 v 11:30 (ČT1)

 
TV program: AZ-kvíz
02:10
dokument
minih95927minih95927
Stopy, fakta, tajemství

Další díl/opakování:
14.11.2019 v 19:20 (CS Film)
15.11.2019 v 17:25 (CS Film)
20.11.2019 v 13:30 (CS Film)

 
TV program: Stopy, fakta, tajemství
02:40
film
minih113527minih113527
Vykladač snů

Další díl/opakování:
17.10.2013 v 00:40 ()


Televizní film ČR (1992). (40 min)
03:20
zábava
minih66226minih66226
Banánové rybičky

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 15:20 (ČT 3)
30.11.2020 v 01:05 (ČT1)
01.12.2020 v 00:45 (ČT1)
05.12.2020 v 01:50 (ČT1)
06.12.2020 v 00:40 (ČT1)

 
TV program: Banánové rybičky
03:50
film
Doktor a bubeník
Úsměvné bakalářské setkání ČR (1986)
04:10
film
Zkušební doba
Televizní film ČR (1988). Příběh mladého psychologa, nastupujícího praxi ve strojírenském závodě. (...

Televizní film ČR (1988). Příběh mladého psychologa, nastupujícího praxi ve strojírenském závodě. (63 min)

ČT2
00:10
film
minih43609minih43609
Withnail a já

Další díl/opakování:
02.08.2019 v 22:00 ()

 
TV program: Withnail a já (Withnail & I)
01:55
hudba
ČT Live - bratři Ebenové
Záznam koncertu z Ledeburské zahrady Pražského hradu (2004)
02:55
zábava
minih39085minih39085
Na stojáka

Další díl/opakování:
01.01.2018 v 00:03 (ČT2)

 
TV program: Na stojáka
03:20
zábava
minih70644minih70644
Q

Další díl/opakování:
17.01.2013 v 03:20 (ČT2)
19.01.2013 v 00:35 (ČT2)
22.01.2013 v 01:10 (ČT2)
24.01.2013 v 03:20 (ČT2)
26.01.2013 v 00:25 (ČT2)
29.01.2013 v 01:30 (ČT2)
31.01.2013 v 03:20 (ČT2)

03:45
zábava
minih93155minih93155
Babylon

Další díl/opakování:
19.02.2013 v 03:00 (ČT2)
21.02.2013 v 11:30 (ČT2)

04:15
dokument
Slávek Volavý
Primáš, muzikant, zpěvák a etnolog (2007)
04:35
dokument
Pozvánka do Dex klubu
Dokument (1967)
reklama
NOVA
00:15
zábava
minih103446minih103446
Big game

Další díl/opakování:
03.12.2013 v 00:25 (NOVA)

(1)
To nejlepší z pokeru na TV Nova!
01:15
Novashopping
01:20
seriál
minih91251minih91251
Huff II (5)
 
TV program: Huff
02:25
seriál
minih93226minih93226
Nejžádanější

Další díl/opakování:
01.12.2012 v 00:15 (FANDA)
03.12.2012 v 00:40 (Nova Cinema)
08.12.2012 v 00:45 (FANDA)
10.12.2012 v 00:50 (Nova Cinema)
11.12.2012 v 02:00 (NOVA)
11.12.2012 v 02:00 (NOVA HD)
12.12.2012 v 01:40 (NOVA HD)
12.12.2012 v 01:40 (NOVA)

(2)
 
TV program: Nejžádanější (Playboy´s Most Wanted)
Prima
00:55
seriál
minih43671minih43671
Myšlenky zločince

Další díl/opakování:
29.11.2020 v 00:30 (Nova Action)
29.11.2020 v 04:25 (WAU)
29.11.2020 v 23:40 (AXN HD)
30.11.2020 v 00:25 (Nova Action)
30.11.2020 v 04:20 (WAU)
30.11.2020 v 15:25 (AXN HD)
01.12.2020 v 00:30 (Nova Action)
01.12.2020 v 02:15 (SAT1)

(6)
 
TV program: Myšlenky zločince (Criminal Minds)
01:45
zábava
minih83154minih83154
Volejte Věštce

Další díl/opakování:
09.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
10.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
11.01.2017 v 23:55 (Prima LOVE)
12.01.2017 v 23:45 (Prima LOVE)
13.01.2017 v 23:25 (Prima LOVE)
14.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
15.01.2017 v 23:50 (Prima LOVE)
17.01.2017 v 00:05 (Prima LOVE)

 
TV program: Volejte věštce
03:30
seriál
minih43606minih43606
Sběratelé kostí

Další díl/opakování:
27.11.2020 v 08:45 (PLUS HD)
27.11.2020 v 08:45 (PLUS)
27.11.2020 v 21:00 (Prima Krimi)
29.11.2020 v 00:05 (Prima Krimi)
30.11.2020 v 08:45 (PLUS)
30.11.2020 v 08:45 (PLUS HD)
30.11.2020 v 21:05 (Prima Krimi)
01.12.2020 v 08:35 (PLUS HD)

(6)
 
TV program: Sběratelé kostí (Bones)
04:15
zábava
minih83208minih83208
Autosalon

Další díl/opakování:
02.12.2020 v 20:15 (Prima Cool)
04.12.2020 v 08:20 (Prima Cool)
05.12.2020 v 09:15 (Prima)
06.12.2020 v 09:55 (Prima Cool)
09.12.2020 v 20:15 (Prima Cool)

 
TV program: Autosalon
Nova Action
Prima HD
ČT 3
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení