Duben

Extraktoři už jsou komplet na Voyo

Vydáno dne 27.12.2023
Není překvapením, že zrovna tahle minisérie aspiruje na to stát se nejúspěšnější podívanou, jaká vznikla pod hlavičkou Voyo Originál.  

 


 

Už víme, že těmi nejdůležitějšími postavami jsou agenti české civilní rozvědky, kteří se vydávají do zahraničí, aby pomohli uvízlým Čechům dostat se domů. Víme taky, že tvůrci vycházeli z práce investigativního novináře Jaroslava Kmenty, který po dvou Gangster Ka počinech znovu spolupracuje s producentem Adamem Dvořákem, jehož nekomediální projekty si pro svou kvalitu prakticky pokaždé vysloužily velkou pozornost. Nejinak tomu je u Extraktorů, kteří teď na Voyo přináší ideální příležitost pro ty, kdož rádi binge watching, tedy sledování vícero epizod seriálu v řadě. Protože zhlédnout celou minisérii bez čekání přece znamená intenzivnější, napínavější a prostě lepší zážitek!

 


 

Příběh je postaven na faktech. A to je samo o sobě lákavá věc. Zajímavá je i samotná postava Leony, která je nejen v rovině policistky, ale má i své vnitřní souboje, věci, které se jí derou z minulosti. Pro mě to byla naprostá pecka. Jsem ráda, že jsem ji mohla ztvárnit. Leona je bulteriér. Když se do něčeho zakousne, tak nepustí. A pravdu chce dokázat za cenu úplně všeho. To je pro lidi z jejího osobního života nebo okolí mnohdy možná problematické. Možná pro některé může vypadat až necitlivě. Ale ona to myslí strašně dobře a za pravdou a svým cílem si jde absolutně,“ říká Pavla Gajdošíková, která tvoří tým spolu s Janem Révaiem, Jiřím Štréblem, Lukášem Duy Anh Tranem a Jakubem Štáfkem. Všichni ve svých úlohách zachraňují obyčejné lidi, přičemž se pohybují na hranici zákona, ve složité spolupráci se státem i organizovaným zločinem ... Kdepak, takhle nevšední český thriller si pozornost prostě zaslouží!

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Dokonalé dny

Mohutně oslavovaná japonsko-německá novinka od Wima Wenderse, která to dotáhla až k nominaci na Oscara v kategorii... celý článek

DVD

Recenze: Lidé pod schody

Na Blu-ray nedávno vyšla i tahle poněkud bizarní podívaná, pod kterou se podepsal jeden legendární hororový... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz