';
Vážení přátelé, v současné době se díky aktualizaci a úpravě systému setkáváme s krátkodobými výpadky, které odstraňujeme v co možná nejkratší době. Omlouváme se, zachovejte nám přízeň, těšíme se na vás!

Vychytaná novinka už teď na Voyo!

Vydáno dne 11.07.2022 (582 přečtení)
Pro teď zapomeňme na Big Brothera nebo Výměnu manželek, protože přichází zcela nový projekt, jaký dosud nebyl v české verzi k vidění. 

  

Na začátku července 2022 si odbyla premiéru reality show Praha – den & noc (odkaz na oficiální stránku), která se liší v tom, že její účastnice a účastníci nevystupují sami za sebe z plných sta procent. Unikátnost spočívá v tom, že tahle původem německá podívaná, která se ve své domovině těší už deset roků neutuchajícímu zájmu, nese prvky hraného počinu, avšak nenatrefíme v ní na profesionální herce a herečky. Existuje jenom bodový scénář, který nastiňuje pouze základní dějové linie. A zbytek? Ten se nese čistě na rozhodnutích samotných aktérů a aktérek, které sledujeme ve dne i v noci na různých místech našeho nádherného hlavního města. A to, prosím pěkně, za plného provozu!

Středobodem všech lokací zůstává byt v Opletalově ulici, kde hlavní šestice našla po přistěhování z různých koutů republiky svoje útočiště. Z dřívějška se díky vzájemnému románku znají akorát Marek a Míša. On pracuje jako profesionální hasič, který našel obří zálibu ve focení. To by mohla být vskutku zabijácká kombinace, kdyby se nejednalo o focení ženských aktů. Ona se chce stát divadelní herečkou, což by jí mohl zkomplikovat fakt, že její dobrosrdečnost jde ruku v ruce s naivitou. Její příjezd vnese do tohoto v punkovém stylu zařízeného „hnízda“ nedaleko Václavského náměstí napětí, protože jednou z obyvatelek je také Leyla.

Temperamentní blonďatá kráska chce za všech okolností vypadat skvěle, čemuž uzpůsobuje i svůj jídelníček. Dělá barmanku, ale chodit do práce ji příliš nebaví. Zato by chtěla chodit s Markem, který zatím jejím snahám odolává. Naštěstí má nejlepší kamarádku Aňu, která jakožto četnými zkušenostmi zocelená spolubydlící rozumí nejrůznějším holčičím trápením. Jít si pro radu k Oldovi naopak není dobrý nápad. To už si rovnou můžeme třeba rozdělat oheň u stojanu na benzínce. Jeho optimistický přístup není vůbec špatný, nicméně jeho život jakoby se rovnal jedné nekonečné párty. Na to holky obvykle neletí, a tak není divu, že mu společnost dělá nejčastěji potkan s příznačným jménem Mistr Tříska.

 


 

Těžko si představit chlapa, který by se na ulici neohlédnul za Sofi. A že takových příležitostí bude dost, neboť se živí roznášením letáků. Pevně věří, že se jedná jenom o dočasnou záležitost, protože jejím velkým přáním je stát se influencerkou a zpěvačkou. Podaří se jí toho dosáhnout? A dokáže změnit Leylina kolegu z práce, který se jí líbí, ač dobře ví, že monogamie je pro něj opravdu hodně cizí slovo? Stejný prostor jako ostatní obývá i sedmý „statečný", totiž Joe, kterému celý byt patří. Kromě něj má ještě veksláckou minulost, odcizenou dcerku, kariéru „dýdžeje", autoservis a lednici, o které ví, že slouží ke chlazení jídla.

Tohle český divák rozhodně ještě neviděl. A v tom trysku mu nezbyde ani čas přemýšlet, jestli se jedná o realitu nebo seriál. Prostě vlítne rovnýma nohama do příběhu, který strhnul zatím každého, kdo ho měl možnost zhlédnout. Pevně věřím, že dokážeme divákům zprostředkovat veškeré emoce, kterých podle mého názoru bude při natáčení více než dost. Zároveň to pro všechny bude zcela nový zážitek. Nejen pro fanoušky u televizí, ale bezesporu i pro nás za kamerou,“ přibližuje premisu kreativní producent Vítek Pokorný, který už pomohl přenést na obrazovky několik oblíbených pořadů (Svatba na první pohled, Mise nový domov, Co na to Češi, …) a který tuhle atraktivní show trefně překřtil na „Ulici pro mladý.“

Spousta seriálů se prezentuje songem, který je s nimi neodmyslitelně spjatý. Například díky Přátelům proslul ten s názvem „I’ll be there for you“ od skupiny The Rembrandts. V Praha – den & noc zazní skladba Ve dne, v noci, kterou společně nazpívali Jan Bendig a Monika Bagárová, které cílové skupině diváků a divaček rozhodně netřeba představovat. „Písnička je moc krásná. Byla to docela makačka, ale už se těšíme na výsledek a věříme, že se bude líbit i našim fanouškům. Je to trošku jiný feel, než děláme, ale jsme moc rádi, že jsme součástí tohoto projektu,“ svěřila se hned ve studiu se svými dojmy zmíněná zpěvačka. Praha – den & noc je titul s velikým potenciálem, protože přichází v ten správný čas. Na Voyo se o tom můžeme přesvědčit už teď.

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Probuzení

Ještě 19. srpna od 12:45 bude v rámci Noir Film Festivalu promítnutý tenhle skvostný počin z roku 1959 s jedinečnou... celý článek

DVD

Recenze: Cena za něžnost

Při šestapadesátém slavnostním oscarovém udílení proměnil tenhle počin ve vítězství pět... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: The Gray Man (Netflix)

Společně s Red Notice nejnákladnější (200 milionů dolarů) film z produkce Netflixu, který se natáčel i v České... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení