';
Vážení přátelé, v současné době se díky aktualizaci a úpravě systému setkáváme s krátkodobými výpadky, které odstraňujeme v co možná nejkratší době. Omlouváme se, zachovejte nám přízeň, těšíme se na vás!

Ze světa: Cameron Diaz opět před kamerou

Vydáno dne 04.07.2022 (404 přečtení)
V roce 2014 usoudila, že je čas udělat herectví pápá. Teď se však nechala přemluvit jedním slavným kolegou, aby si s ním zahrála v novém filmu z produkce Netfixu. 

 


 

Její tři kolegyně se s kariérou rozloučily (možná taky dočasně) vcelku stylově. Eva Mendes tak učinila prostřednictvím počinu od Leose Caraxe a povedeného dramatu Za borovicovým hájem (tohle dílko se nepočítá, protože ho režíroval její přítel a otec její dětí Ryan Gosling, takže to musela). Gwyneth Paltrow se naposledy objevila ve třetím a čtvrtém díle Avengers. Bridget Fonda zamávala po snímcích Polibek draka a Blázen v Americe. Cameron Michelle Diaz se rozhodla „pověsit herectví na hřebík“ poté, co natočila nemastný neslaný remake Annie (s jednou pěknou písničkou) a nezábavý biják Sex Tape. Všechny uvedené ženy se především kvůli rodině rozhodly zanechat profese, kvůli které létají do Kalifornie každoročně mraky holek z celého světa, aby mohly být zvěčněny na stříbrném plátně. Jenom hrstce z nich se to podaří.

Hned v lednu 2015 se vdala za Benjiho Maddena ze skupiny Good Charlotte. A v prosinci 2019 jim náhradní matka donosila dcerku Raddix. „Když natáčíš film, tak patříš někomu jinému. Na natáčení jsi dvanáct hodin denně po dobu několika měsíců a nemáš čas na nic jiného. Divám se na to tak, že jsem více než polovinu života věnovala lidem. Teď mám v duši klid, protože jsem se mohla starat o svoje záležitosti,“ prozradila rodačka ze San Diega, která letos oslaví kulatiny a která stihla v době hereckého volna vydat i motivační knihy o těle a životním stylu.

Všechno se zdálo být uzavřenou kapitolou, přestože definitivní konec kariéry veřejně nikdy neoznámila. Jednoho dne ji zazvonil telefon a na druhém konci se ozval hlas Jamieho Foxxe, se kterým si zahrála v projektech Vítězové a poražení a ve výše zmíněné Annie. Podařilo se mu ji přesvědčit, aby vzala roli v akční komedii, čímž by došlo na třetí vzájemnou spolupráci. Režie se ujme Seth Gordon, jenž coby režisér stvořil Šéfy na zabití nebo Pobřežní hlídku, kdežto coby producent se podepsal například pod letošní Ztracené město. Scénáře se ujme Brendan O’Brien, který má na kontě Sousedy. Z těchto indicií se dá poměrně dobře rozpoznat, čeho se s největší pravděpodobností v té chystané podívané dočkáme.

 


 

Čtyřikrát byla nominovaná na Zlatý glóbus, poprvé za dodnes oblíbenou komedii Něco na té Mary je. S žánrovými počiny má vůbec velice bohaté zkušenosti. Jen vzpomeňme na dvě části Charlieho andílků, kde byla k vidění s Drew Barrymore a Lucy Liu, případně na Zatím spolu, zatím živi, kde byl jejím partnerem Tom Cruise. Původně se věnovala modelingu, načež v roce 1994 zběhla k filmu, aby svou krásou zaujala tady. V anglické verzi promlouvá jejím hlasem Shrekova milá Fiona. Od komediálního žánru se jinak odklonila pouze ve výjimečných případech, mezi které patří Vanikové nebe, Box, Je to i můj život nebo Konzultant.

Z návratu před kamery, který se uskuteční během následujících měsíců, je podle vlastních slov trochu nervózní, ale rutina z filmového placu se přece nezapomíná. Tak jako bruslení či hraní amerického fotbalu. Právě ikona tohoto sportu, zadák Tom Brady, jí má vypomoct s návratem ke své profesi. Sám totiž kariéru už vícekrát uzavřel, ale pak si to zase rozmyslel. Mimochodem, sebe sama si zahrál v Méďovi 2, ve Vincentově světě a vlastně i v Simpsonových (kniha). Změna názoru v podání Cameron Diaz jest určitě dobrá zpráva. A kdyby někdo, třeba Sally Field, přesvědčil k návratu Daniela Day-Lewise, to by taky bylo fajn. Ačkoli klidně by to mohla udělat sama Cameron, protože byli součástí Gangů z New Yorku.

FOTO: cinema.de
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Probuzení

Ještě 19. srpna od 12:45 bude v rámci Noir Film Festivalu promítnutý tenhle skvostný počin z roku 1959 s jedinečnou... celý článek

DVD

Recenze: Cena za něžnost

Při šestapadesátém slavnostním oscarovém udílení proměnil tenhle počin ve vítězství pět... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: The Gray Man (Netflix)

Společně s Red Notice nejnákladnější (200 milionů dolarů) film z produkce Netflixu, který se natáčel i v České... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení