';

Dvě české komediální novinky na Voyo

Vydáno dne 27.04.2022 (591 přečtení)
Od jejich premiéry v kinech uplynulo méně než tři čtvrtě roku, přesto už existuje vítaný způsob, jak se na ně podívat z pohodlí domova. 

  

Už dávno neplatí, že by se v případě Voyo jednalo o videotéku starého obsahu. Pod hlavičkou Voyo originál vytváří vlastní exkluzivní kontent, ale zároveň se v žádném případě nevyhýbá filmovým novinkám.


DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA

 


 

V Deníčku moderního fotra se sešel knižní bestseller s kvalitním hereckým obsazením, kterému dominují Tereza Ramba a Jiří Mádl. Ona pracuje jako designérka hraček a její příjem jest o poznání zajímavější než ten jeho. Proto se vcelku logicky dohodnou, že na „mateřskou“ dovolenou půjde on. Věří, že bude mít konečně dost času pro realizaci svého velkého přání, kterým je napsat knihu. Jenže si jaksi neuvědomil, že při výchově takhle malého dítěte se o „dovolenou“ v pravém slova smyslu fakt nejedná. „Myslím si, že scénář si vzal z knížky to, co měl a stal se filmem. Má to tah na branku, má to děj, a přitom přesně ten humor, kvůli kterýmu se blog Dominika Landsmana stal tak populárním,“ pochvaloval si představitel hlavní role, kterou zároveň opět přesvědčil o svojí herecké všestrannosti.


PŘÁNÍ JEŽÍŠKOVI

  

Přání Ježíškovi se, stejně jako v původním polském filmu Noc plná zázraků, seběhnou osudy pěti mužů a žen. Jsou právě Vánoce, tedy čas, kdy rozhodně není od věci věřit tomu, že se může stát něco výjimečného. Tuhle skutečnost svým způsobem pocítí všechny protagonistky a všichni protagonisté, v jejichž úlohách se představí přední české herečky a přední čeští herci – Jaroslav Dušek a Eva Holubová, Matěj Hádek a Táňa Pauhofová, Jiří Langmajer a Anna Polívková, Richard Krajčo a Elizaveta Maximová. „Film je o vztazích, i možná trochu pohádkový, aby se na něj lidem krásně dívalo, aby měli chuť podívat se na něj každý rok znovu a znovu. Tak jako dobrý hit, ke kterému se člověk neustále vrací,“ prozradila svoje vlastní přání režisérka Marta Ferencová.

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Top Gun: Maverick Dnes

V době remaků, prequelů a sequelů si odpovědné osoby (v tomto případě v čele s Tomem Cruisem a věhlasným producentem... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení