NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Co sledovat v září na Voyo?

Vydáno dne 13.09.2021 (347 přečtení)
Televizní sezóna je v plném proudu a TV Nova chrlí jednu novinku za druhou, avšak ještě před uvedením na televizní obrazovce bude možné všechny zhlédnout na Voyo. 


 

Už teď se stalo domovem pro Ordinaci v růžové zahradě 2. A vedle ní nabízí tisíce zahraničních filmů, dokumentů a seriálů. Na co se předplatitelé a předplatitelky můžou těšit v září?


ZAPOMENUTÝ PRINC

 


 

Všechno v Djibiho životě se točí kolem jeho milované sedmileté dcerky Sofie. Oddaný otec samoživitel nikdy nepřijde pozdě na jejich večerní pohádku. Každou noc, když Sofia usíná, ji bere do „Pohádkolandu“, tedy smyšleného filmového studia, kde se stávají hlavními hrdiny světoznámých dobrodružných filmů, v nichž má Djibi hlavní roli prince Krasoně. O pět let později se ze Sofie pomalu stává puberťačka, příběhy jejího otce jí už tak neberou a Djibi je ve své roli prince vyměněn. Protože se jeho postavení ve skutečném světě i v „Pohádkolandu“ mění, Djibi musí vymyslet, jak v životě své dcery zůstat i nadále důležitou postavou. Rodinnou komedii režíroval Michel Hazanavicius, držitel Oscara za film The Artist a jednu z hlavních rolí si zahrála francouzská filmová superstar Omar Sy.

NA FILM ZAPOMENUTÝ PRINC SE MŮŽETE NA VOYO PODÍVAT TADY


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

 


 

Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého. Příběh zimní romantické komedie Šťastný nový rok začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Odehrává se v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo svým bývalým, jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. Obsazení najdeme celou řadu známých jmen od Táňi Pauhofové přes Jiřího Bartošku po Emílii Vášáryovou. Hudbu složil jeden z porotců Superstar, konkrétně Marián Čeky Čekovský.

NA FILM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK SE MŮŽETE NA VOYO PODÍVAT TADY


VZPOMÍNKY NA ITÁLII

 


 

Londýnský umělec Robert (Liam Neeson) a jeho syn Jack (Micheál Richardson) před lety ztratili svou ženu a matku. Navzájem se odcizili, teď se ale společně vracejí do jejich starého rodinného domu v Toskánsku, protože ho potřebují narychlo prodat. S domem se pojí dávné šťastné i nešťastné vzpomínky, které vybledly a zpustly stejně jako dům. Místo idylické venkovské vily ze svých vzpomínek nalézají ruinu s protékající střechou, s kusy omítky padajícími ze stropu i zdí a s plandajícími okenicemi i dveřmi. Nezbývá jim, než se tu neplánovaně zabydlet a pustit se do oprav. Přirozená nešikovnost je přinutí hledat pomoc u místních rázovitých zedníků a Jack v místním městečku doslova a do písmene narazí do Natalie, krásné majitelky malé restaurace. Jak opravy domu pokračují, otec a syn také krok za krokem opravují svůj vzájemný vztah, který během let po maminčině smrti zchátral stejně jako jejich venkovská usedlost. Půvabné Toskánsko s úzkými silničkami mezi zelenými pahorky a vinicemi, místní lidé, slunce a nesmělý počátek romantického vztahu Jacka a Natalie fungují jako nejlepší rodinná terapie. Nakonec to vypadá, že Vzpomínky na Itálii budou tentokrát pouze krásné.
Liam Neeson a Micheál Richardson jsou otec a syn i ve skutečnosti, přičemž – tak jako ve filmu – i ve skutečnosti ztratili ženu a matku. Micheál si své původní příjmení Neeson změnil v roce 2018 jako poctu své matce, herečce Natashe Richardson, která v roce 2009 tragicky zahynula po pádu na lyžích. Micheálovi tehdy bylo pouhých třináct let. Vzpomínky na Itálii se tak pro Liama Neesona a jeho syna staly příležitostí, jak se s rodinnou tragédií po dlouhé době vypořádat.

NA FILM VZPOMÍNKY NA ITÁLII SE MŮŽETE NA VOYO PODÍVAT TADY


NEDĚLEJ ZAGORKU!

 


 

Zpěvačka, herečka, textařka a moderátorka Hana Zagorová oslavila 6. září významné životní jubileum. Její životní cestu a fenomenální kariéru mapuje nový dokument z produkce TV Nova Nedělej Zagorku! režiséra a scenáristy Michala Čoudka.
Profesionálka, opravdová dáma, originální hlas, pokorná ženská – tak o fenomenální Haně Zagorové mluví její přátelé, kolegové a spolupracovníci. Tento dokument mapuje kariéru populární umělkyně od doby, kdy se objevila na české hudební scéně jako interpretka a textařka popových šansonů, přes její slavné spolupráce s Petrem Rezkem, Karlem Vágnerem, Stanislavem Hložkem a Petrem Kotvaldem nebo s italskou star Drupim, až po její porevoluční působení na obrazovkách TV Nova ve vlastním pořadu. Nahlédneme rovněž do zpěvaččina soukromí – na společné soužití vzpomíná bývalý manžel Vlastimil Harapes a téměř třicetiletý svazek hodnotí ten současný, tedy Štefan Margita, následujícími slovy: „I po těch letech se pořád těším domů.“ Nechybí ani emotivní pohled na dramatický konec roku 1989, kdy se Hana Zagorová, po téměř půlroční, vynucené pauze po podpisu Několika vět, stala jedním ze symbolů Sametové revoluce.

NA FILM NEDĚLEJ ZAGORKU! SE MŮŽETE NA VOYO PODÍVAT TADY


FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Demonik

Nejnovější počin od hosta letošního festivalu Future Gate, tedy Neilla Blomkampa – režiséra sci-fi bijáků... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení