Z důvodu rozsáhlé údržby serveru bude v následujících dnech provoz omezen. Za nepříjemnosti se omlouváme.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Oblíbený seriál Younger neboli Znovu 20 na videoportálu Voyo

Vydáno dne 25.05.2021 (617 přečtení)
Nablýskaný seriál z New Yorku, jehož diváci a divačky by chtěli alespoň z části žít jako jeho hrdinové. Proč se stal takovým kultem, že jeho domovská stanice TV Land pouští letos do světa už sedmou řadu?
Seriál má vše, co má mít, aby se stal úspěšným. Především tedy skvělý příběh a šikovné tvůrce. S příběhem přišla americká podnikatelka, autorka beletrie i literatury faktu Pamela Redmon Satran. Její kniha, kterou zná český čtenář pod názvem Od zítřka budu sexy třicítka, zaujala tvůrce Darrena Stara. Ten do světa televizní zábavy vpustil také další kultovní seriály jako Beverliy Hills, Melrose Place či Sex ve městě. V současnosti svět dobývá jeho poslední tvůrčí počin, seriál Emily in Paris.

Hlavní hrdinkou Znovu 20 je čtyřicetiletá Liza, která žila na předměstí New Jersey, kde po boku svého manžela vychovávala dceru Caitlin. Jak už to tak bývá, manžel si našel mladší milenku a chce se dát rozvést. Liza proto má před sebou nelehký úkol: stát se opět tou ženou, kterou bývala předtím, než se z ní stala panička z předměstí, která vesměs jenom pečuje o svou dceru a rodinný krb. V tom jí pomáhá její nejlepší kamarádka Maggie, za kterou se Liza odstěhuje do Brooklynu. A tady se začne psát podivný příběh.

Krásná, energická, ale ke své smůle taky čtyřicetiletá Liza najednou zjišťuje, že o ni okolí tolik nestojí. Když se rozhodne opět restartovat svoji kariéru, personalisté jí naznačují, že už patří do starého železa. S kamarádkou proto vymyslí plán, že bude o svém věku lhát, tj. bude se vydávat za mladší. Záhy je všechno mnohem jednodušší … A zároveň ještě dvakrát tak obtížnější. K bláznivému mládí patří také bláznivé vztahy. Liza tedy vyprovodí svou dceru na letiště směr Indie a začne si užívat. Zamiluje se do krásného a hlavně o čtrnáct let mladšího Joshe – tatéra s vlastním studiem. A jejími kamarádkami se najednou stávají o patnáct let mladší holky. Nicméně díky této lži získá svou vysněnou práci asistentky ve vydavatelství Empirical Press.

Nezapomeňte, že už od 27. května na videoportálu Voyo bude k dispozici první série populárního seriálu Znovu 20. Hlavní roli v něm od začátku vysílání v roce 2015 ztvárňuje americká herečka Sutton Foster, která svou kariéru rozjela již v roce 1996 na Broadwayi rolí Sandy Dumbrowské v muzikálu Pomáda. Později se dočkala dvou prestižních divadelních ocenění Tony Award. Není tedy divu, že se o ni začali zajímat i filmoví a seriáloví tvůrci. Dodejme, že Sutton Foster oslavila krátce před premiérou první epizody právě čtyřicetiny. Ale poznat to na ní rozhodně nebylo!

 


 


Zajímavosti o ostatních herečkách:

Krásnou blondýnku Hilary Duff si jistě mnozí pamatují díky jejím rolím krásek v komediích jako Moderní popelka, Italské prázdniny nebo Dvanáct do tuctu. Ve Znovu 20 se představuje coby nadaná editorka Kelsey, která to má snad ještě těžší v milostném životě než v tom pracovním. Nemá to být odkaz na skutečnost? Její vztah se zpěvákem Aaronem Carterem skončil kvůli jeho nevěře s Hilariinou nejlepší kamarádkou!?! Útěchu našla v náruči zpěváka kapely Good Charlotte Joela Maddena. Poté to Hilary zkusila se svým dlouholetým kamarádem a hokejistou Mikem Conriehem. Ani to ale nevyšlo, takže se nakonec zasnoubila s dalším zpěvákem, tentokráte s Matthewem Komou.

Miriam Shor hraje marketingovou ředitelku Dianu, která hlavní hrdinku nepřiměřeně trápí. V seriálu se několikrát vytáhne se svou perfektní italštinou, kterou opravdu bravurně ovládá i v reálném životě. Rodačka z Minneapolis si o dvacetiletých dívkách myslí své, ale také jim radí: „Pamatujte si, že je důležité, abyste dělaly to, co dělat chcete. Ve dvaceti letech strávíte spoustu času tím, že přemýšlíte, co si o vás myslí ostatní. To je ale jen ztráta času!

Asi nejzajímavější je osobní život seriálové Maggie, kterou si zahrála Debi Mazar, ve skutečnosti vyučená kosmetička a vizážistka. Díky tomu se také seznámila s Madonnou, které se během 80. let na klubové scéně starala o make-up! Staly se z nich dobré přítelkyně a slavná „Královna popu“ pak Debi dokonce obsadila do svých videoklipů k songům Papa Don´t Preach, True Blue, Deeper and deeper a Music.

FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Rychle a zběsile 9

Po ročním odkladu má premiéru i další část oblíbené série. Mimochodem, Michelle Rodriguez... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: Zprávy ze světa

Na čtyři Oscary nominovaný western (ke zhlédnutí na Netflixu), který skládá poctu klasickým počinům tohoto... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení