Z důvodu rozsáhlé údržby serveru bude v následujících dnech provoz omezen. Za nepříjemnosti se omlouváme.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Voyo rozšiřuje nabídku o dokumentární film Attila

Vydáno dne 11.05.2021 (358 přečtení)
Příběh o tom, jak se sny plní a dvě minuty ve vašem životě mohou znamenat celosvětovou slávu. 

 


 

Právě takový je Attila, jehož hlavní protagonista Attila Végh platí za nejlepšího slovenského MMA bojovníka. V kariéře se mu podařilo získat titul v polotěžké váze americké organizace Bellator, v „zápase století“ pak knockoutoval Karlose Vémolu. Dokumentární film mapuje celoživotní cestu sportovce a novodobé hvězdy Slovenska. A také ukazuje, jak se Attila připravoval na svůj životní zápas. Díky vyprávění jeho rodiny, přátel a soupeřů můžeme sledovat kroky, jež Attilu dovedly až na samý trůn MMA v USA, přestože k tomu neměl v dětství moc předpokladů. Příběh Attily je příběhem skromného chlapce z Gabčíkova, kterého odhodlání, tvrdá dřina, ale i přátelská povaha dovedly až na vrchol.

Snímek obsahuje dosud nezveřejněné záběry, které pronikají nejen do jeho soukromého života, ale současně do zákulisí MMA, které je aktuálně nejdynamičtěji se vyvíjejícím sportem na světě. Mezi výpověďmi jeho přátel a obdivovatelů nechybí například Rytmus aka Patrik Vrbovský. „Koukal jsem na svůj vlastní film. Je to neuvěřitelný pocit. Stále říkám, že sám to člověk nikdy nedokáže. Musí mít štěstí na ty správné lidi vedle sebe. A jasně, že je to zásluha i vás, mých fanoušků. Spolu jsme nejsilnější a moc vám za to děkuji,“ prohlásilsám bojovník po slovenské premiéře. 

„Když vyhrál Attila zápas století, tak jsem měl ohromnou radost. Ale pak mě zachvátila obava, že už nikdy možná nebude víc důvodů k tomu natočit o něm film,“ přiznal Petr Větrovský, promotér VDN a v tomto případě taky režisér a scénárista v jedné osobě. „Vyhrál a ještě čekal narození syna. Přepadla mě však krize, jestli to vůbec zvládnu natočit, když jsem nikdy nic nerežíroval. Abych mu to zkrátka nezkazil,“ obával se hlavní tvůrce. Obavy se nenaplnily a diváci videoportálu Voyo se už dnes můžou podívat na tento skvělý dokument o jednom výjimečném bojovníkovi.


VÍCE INFORMACÍ JE K DISPOZICI NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH


FOTO: Archiv TV NOVA
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: Tiché místo: Část II

Pokračování úspěšného bijáku, ve kterém svět čelí invazi agresivních mimozemšťanů... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: Zprávy ze světa

Na čtyři Oscary nominovaný western (ke zhlédnutí na Netflixu), který skládá poctu klasickým počinům tohoto... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení