Vážení uživatelé, pokud jste si žádali o obnovu hesla v době 12/2020 - 2/2021 je nutné znovu požádat o zaslání hesla. Děkujeme za pochopení.
 
NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Na Voyo si říkají své „ano“ australské páry, které se neznají. Svatba na první pohled je zpět!

Vydáno dne 04.05.2021 (396 přečtení)
Videoportál Voyo má nyní ve svém archivu prvních pět epizod australské verze pořadu Svatba na první pohled. A bude se přidávat! Nové epizody potěší diváky každý týden. Do konce roku Voyo publikuje celé tři zahraniční série unikátního sociálního experimentu.
Česká i slovenská adaptace pořadu Svatba na první pohled slavily úspěchy nejen na televizních obrazovkách, ale především na videoportálu Voyo. Jednotlivé epizody zde totiž zaznamenaly statisíce zhlédnutí. Proto se na videoportálu Voyo nyní objeví jako benefit pro fanoušky tohoto experimentu tři řady australské verze pořadu. Jak se hledá ten pravý či ta pravá na jižní polokouli? V zemi, kde je 26 milionů obyvatel?

Australská Svatba na první pohled je unikátní nejen počtem účastníků, ale i několika poprvé. Dvacet snoubenců, deset jednotlivých svateb v jeden den. Před tím, než se ocitli mezi vybranými, prošli všichni účastníci psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Zajímavostí této série jsou například jednatřicetiletá jednovaječná dvojčata Sharon a Michelle, která se přihlásila společně a společně se také objeví před oltářem. Podaří se trojici odborníků pro ně najít také dvojčata? Svou, v pořadí již druhou svatbu, si přeje také nejstarší ženich experimentu John, kterému je padesát čtyři let. Nejnáročnějším ženichem bude ale zcela jistě Michael. Ten je v týdnu úředníkem a o víkendech striptérem. O své budoucí ženě má dost jasnou představu – malá ouška a šedesát kilogramů. Jak bude jeho nová žena reagovat, až zjistí, že si vzala víkendového striptéra?

 


 

„Bude to velký, odvážný a drsnější než dřív,“ popisuje australský sociální experiment klinická psycholožka Trisha Stratfordová. Novinkou je také to, že se všechny nevěsty a všichni ženichové potkají už den před svojí svatbou. Ale samozřejmě muži i ženy zvlášť! Mohou si tedy mezi sebou sdělit příběhy, které je k tomuto odvážnému kroku vedly. Po svatbách se navíc setká i všech dvacet účastníků dohromady. Zamíchá to kartami? Zpochybní toto setkání výběry odborníků?

Sezdané dvojice čeká v průběhu reality show několik fází: stráví spolu líbánky, vyzkouší si společné bydlení, a také stráví čas s příbuznými. Poté přijde Den rozhodnutí, kdy se každý z účastníků bude muset vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat, nebo jestli se chce rozejít. Každý týden čtyři nové epizody australských Svateb na první pohled na Voyo!


VÍCE INFORMACÍ JE K DISPOZICI NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCHFOTO: Archiv TV Nova
(Autor: Tomáš Kordík)
 

DVD

Recenze: Scarface (Zjizvená tvář)

Velký Al – samozřejmě nikoli Capone, nýbrž Pacino, oslavil před pár dny narozeniny. A tak rozhodně nebude od věci se vedle Krycí... celý článek

Skylink

Hitlerova bitva s médii

O moci médií dnes nikdo nepochybuje. Dokonce se dnes v rámci jejich internetového prostoru mluví o kybernetické válce. celý článek

TV

Recenze: Zprávy ze světa Dnes

Na čtyři Oscary nominovaný western (ke zhlédnutí na Netflixu), který skládá poctu klasickým počinům tohoto... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení