Speciál: Bonusová sekce filmu Ant-Man a Wasp

Vydáno dne 24.04.2019 (432 přečtení)
Premiéra nejvelkolepější Marvelovky všech dob je tady. A na rozdíl od její předchůdkyně, o jejíchž bonusech na Blu-ray bude řeč záhy, se v ní v plnohodnotnější úloze objeví i Scott Lang, který se proměňuje v superhrdinu zvaného Ant-Man a který pro své druhé samostatné dobrodružství získal jednu sexy parťačku. 

 

Extra materiály na Blu-ray nejsou zrovna dvakrát bohaté. Vlastně jsou ještě o něco chudší než v případě Infinity War. PŘEŘEKY se tady dělí na tři kratičká videa. Jedno představuje klasický sestřih různých grimas, vtípků a hlášek, k jakým došlo během natáčení. Nejvíce ale zaujme asi pětisekundová pasáž, ve které hraje Paul Rudd na „bicí“. Další video se soustředí na komika Tima Heideckera, jenž na lodi vypráví o velrybách. Jedná se o jednoho z těch lidí, kteří se domnívají, že jsou vtipní. Ale doplácejí na to, že v současné době sází na podobný styl humoru celá řada dalších lidí, kteří jsou navíc ještě vtipnější. Nejde tedy o nic výjimečného. Na rozdíl od stejného videa (byť taky netrvá ani minutu) se Stanem Leem. Dozvíme se, jak natáčel svoje cameo pro Ant-Mana a Wasp, kdy mu nedopatřením zmenší auto. „Well, the 60s were fun but now I’m paying for it,“ řekne, přičemž v úvahu připadaly dvě podle mě legračnější hlášky.

Dvě VYSTŘIŽENÉ SCÉNY si můžeme přehrát s komentářem režiséra Peytona Reeda. Komentář nemá české titulky, ale to vůbec nevadí. Jednak proto, že pan režisér v podstatě jen popisuje to, co vidíme v obraze, a druhak obě tyto scény jsou taky méně než minutové. A ta s názvem ‚Sonny u soudu‘ ani nestojí za zmínku. V té druhé se Hank a Janet (Michael Douglas a Michelle Pfeiffer) nacházejí s „arafonem“ v kvantové říši. Režisérův AUDIOKOMENTÁŘ, klasicky vyvedený v celé délce filmu, tedy také s velkou pravděpodobností zrovna nenadchne.

A protože v INFORMACÍCH je nám sděleno pouze to, že „názory a komentáře mají spíše zábavní charakter a nevyjadřují názory společnosti Walt Disney Pictures, ani jejích přidružených společnosti, ani přidružených společností těch přidružených společností bla bla bla …,“ zbývá si povědět už jenom o čtyřech KRÁTKÝCH FILMECH O PRODUKCI. ‚Zpět v obleku: Scott Lang‘ se soustředí především na hlavní postavu a na jejího představitele Paula Rudda, kterému talent pro komedii skutečně nechybí, není mu cizí improvizace, a který coby Ant-Man zažívá lecjaká dobrodružství včetně létání na mravencích. Zároveň se trochu inspiroval jiným známým hercem, kterého proslavily hlavně komedie.

 


 

‚Vlastní nový oblek: Wasp‘ je další krátký dokument, ve kterém se s námi Evangeline Lilly podělí o svou radost z toho dokonalého kostýmu. A také o svém přístupu k roli, včetně akčních scén. ‚Subatomální hrdinové: Hank & Janet‘ se týká především představitele a představitelky těchto postav. A všichni jsou pochopitelně rádi za spolupráci s nimi. Michaela Douglase pak těší, že na něj děti do patnácti roků na ulici pokřikují, že je Hank Pym (protože ještě neznají Základní instinkt, Traffic – Nadvládu gangů, Wall Street. Volný pád ani Hru). A Michelle Pfeiffer zase neopomene vyzdvihnout ženy-herečky.

‚Kvantová perspektiva: Vizuální efekty a triky ve filmu Ant-Man a Wasp‘ představuje se svými sedmi minutami nejdelší z těchto krátkých filmečků. Přesto se z něj dozvíme hodně. Středobodem bude vyprávění v nových Pinewood Studios v Atlantě a jejich blízkém okolí. Podíváme se i na honičku do San Francisca. Ve všech filmečkách promluví herci, herečky a tvůrci. I ti nejdůležitější. A prezident Marvel Studios Kevin Feige připomene, že hlavním cílem je „vidět hrdiny a hrdinky tak, jak jsme je předtím neviděli.“ Určitě jeden z klíčů k úspěchu MCU, který bude nepochybně dále lákat i po Avengers: Endgame.

FOTO: Falcon
(Autor: Tomáš Kordík)
 

Kino

Recenze: John Wick 3

V originále John Wick: Chapter 3 - Parabellum (kde Parabellum znamená "Připravte se na válku") je suverénně nejlepším... celý článek

DVD

Recenze: Overlord

Druhá světová válka skončila přesně před čtyřiasedmdesáti rokama. Traduje se, že během ní nacisté dali i na magii... celý článek

Skylink

Truman Show

Filmy, seriály, kino, televize – to vše jsou světy, v nichž unikáme realitě, cestujeme do vzdálených krajů i do fantaskních zemí. Jaké by bylo v jedné... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.055/0.029
Partneři:
MODEMI.cz - vyhledávač módy | hotel pro psy