Satelitní televize s časovým posunem a rozšíření programové nabídky v HD

Vydáno dne 10.12.2016 (5192 přečtení)
Skylink jako první spouští satelitní televizi s časovým posunem a také rozšiřuje programovou nabídku v HD.

Společnost M7 Group, provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, informuje o zavedení významné inovace satelitního televizního vysílání na český trh a o dalších programových změnách.

 

Skylink přichází s unikátní novinkou, kterou zavádí jako jediná satelitní platforma na našem trhu a první v regionu střední a východní Evropy. Kanály Prima +1 HD a JOJ +1 HD budou přinášet obsah programů Prima HD a JOJ HD s časovým posunem jedné hodiny. „Naši předplatitelé tak nepřijdou o svoje oblíbené pořady, které by jim jinak utekly,“ říká Jaromír Glisník, člen představenstva skupiny M7 Group, která provozuje satelitní platformu Skylink. „Nová funkce potěší téměř třetinu obyvatel České republiky a Slovenska, kteří přijímají satelitní televizi přes službu Skylink,“ dodává. Oba programy budou součástí základního balíčku Digital a diváci je mohou naladit s níže uvedenými parametry. Prima +1 HD je dostupný pro české zákazníky a JOJ +1 HD je naopak pro slovenské zákazníky.

 

Zákazníci Skylinku se základním balíčkem Digital ocení také další novinku, kterou je předvolba s názvem Skylink Ochutnávka. Vždy po určitou dobu (většinou měsíc) budou moci zdarma sledovat jeden z vybraných programů z placené nabídky Skylinku. Prvním programem dostupným na této pozici je filmový kanál AMC. Parametry pro naladění této předvolby jsou uvedeny v tabulce níže.

 

Zároveň dojde k dalšímu významnému obohacení programové nabídky Skylinku. Po nedávném rozšíření počtu programů vysílaných již jen ve vysokém rozlišení HD budou ve formátu HD nově k dispozici i filmový kanál JOJ Cinema a sportovní kanál Sport1. Vysílání původních SD verzí bude ukončeno v dohledné době, a proto se všem zákazníkům doporučuje, aby si tyto kvalitnější HD verze naladili co nejdříve. Zařazení kanálů do programových balíčků zůstává nezměněno – JOJ Cinema HD bude i nadále součástí balíčku Smart (a vyšších) a Sport1 součástí balíčku Multi (a vyšších). Z nedávných HD novinek v nabídce Skylinku je třeba připomenout rovněž program esportsTV, který si se svým specifickým zaměřením na tzv. elektronický sport získal okamžitě velké množství zejména mladých diváků, a dále také přechod volně vysílané stanice TV8 do HD. Skylink tak zůstává lídrem v zavádění programů ve vysokém rozlišení. Po tomto spuštění 4 nových HD programů lze na Skylinku naladit již 61 programů v HD kvalitě, což představuje téměř polovinu programové nabídky. Parametry pro naladění všech výše uvedených programů jsou uvedeny v tabulce níže.

 

S novými parametry začaly vysílat i dva erotické programy Hustler a Brazzers, které si jejich diváci mohou naladit již dnes s novými parametry – viz tabulka na http://www.skylink.cz/novinky/39cs-skylink-jako-prvni-spousti-satelitni-televizi-s-casovym-posunem-a-take-rozsiruje-programovou-nabidku-v-hd

Zákazníky Skylinku upozorňujeme, že pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD je zapotřebí HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY). Z našich posledních analýz však vyplývá, že již téměř 97% uživatelů Skylinku HD přijímač vlastní.
.

(Autor: administrator)
 

Kino

Recenze: Beautiful Boy

Další z filmů, které potvrzují slova pana Mackeyho o tom, že „drogy jsou špatné, áno.&ldqu... celý článek

Skylink

Lego Friends: Kámošky napořád

Která malá holka nesní o tom, že se stane slavnou umělkyní, třeba baletkou nebo zpěvačkou? Hrdinky Lego Friends: Kámošky napořád by o tom mohly vypráv... celý článek
 
Přidat na Seznam.cz
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.053/0.029
Partneři:
hotel pro psy