reklama
 

Speciál: Představení postav seriálu Violetta

Vydáno dne 11.11.2013 (24842 přečtení)

Nový seriál Violetta odstartuje dnes v 18:05 na Disney Channel.

Děj seriálu se odehrává v Buenos Aires, rodném městě Violetty, kde poznává nové kamarády, první pravou lásku a objevuje svoji vášeň pro hudbu.

 

 

Violetta

 

Postavy

 

Violetta

Violetta je chytrá a živá, ale také osamělá a příliš pod ochranou svého otce. Má úžasný hlas, který zdědila po své matce, ale nemá o tom tušení. Po svém otci zdědila lásku ke čtení a svoji bystrost a inteligenci. Violetta je upřímná a spontánní a snaží se najít si své místo na světě. Po návratu do Buenos Aires začne navštěvovat hodiny piana ve Studiu 21, prestižní hudební akademii, kde získá spoustu nových životních zkušeností, které ji pomohou odhalit rodinnou historii a její vlastní osud. Její spolužáci ji nejprve vnímají jako plachou, uzavřenou dívku, ale brzy poznají její opravdovou osobnost.

 

 

German

German je otcem Violetty. Je skvělým inženýrem a vlastní mezinárodní stavební společnost věnující se stavbě velkých infrastrukturních budov. Je velmi přísný a od smrti své manželky se upjatě stará o svoji dceru. Za jeho přístupem se skrývá dobré srdce. German má přítelkyni Jade, o které se domnívá, že má na jeho dceru dobrý vliv. Ale když pozná Angie, Violettinu novou vychovatelku, jeho svět se převrátí vzhůru nohama a i když si to nechce přiznat, zamiluje se do ní.

 

 

 

Angie

Veselá, milující, charismatická a umělecky zaměřená, Angie má volného ducha. Angie je sestrou Germanovy bývalé ženy, ale Violetta nemá tušení, že je její tetou. Po smrti své sestry se Angie snažila svoji neteř několikrát kontaktovat, ale neúspěšně. Proto se po jejím návratu do Buenos Aires rozhodne předstírat, že pracuje jako nová vychovatelka, aby se mohla Violettě přiblížit.

Angie také pracuje jako učitelka zpěvu v Studiu 21 a pomůže Violettě za zády jejího otce nacházet sebe samu.

Angie je připravena se za Violettu kdykoli před kýmkoli postavit. Nikdy nepřizná, že se zamilovala do Germana.

 

Jade

Jade je Germanova přítelkyně. Je to hodně povrchní žena, vždy jí záleží na vzhledu. Je svůdná, žárlivá, náladová, sobecká a manipulativní. Její nesoudnost je někdy k smíchu, ale navzdory tomu, že je její charakter považován za negativní, má ji člověk docela rád, protože opravdovým zlem, které často stojí za jejím chováním je její bratr Matias. Jade pochází z bohaté rodiny. Bohatá se již narodila a nikdy nemusela pracovat. Když o své bohatství přijde, rozhodne se provdat za Germana, aby si udržela svůj životní standard. Snaží se s ním neustále manipulovat. Jade nesnáší Violettu, se kterou soutěží o Germanovu pozornost. Nesnáší také Angie, protože představuje přímou konkurenci její lásce k Germanovi.

 

 

Tomas

Tomas je atraktivní, jednoduchý, sebevědomý a někdy trochu odtažitý. Zpívá a hraje na kdytaru a jeho povaha se odráží v jeho písničkách. Ve svých písničkách hledá sám sebe. Navštěvuje Studio 21, kde získal stipendium u profesora Beta, který si ho najal jako asistenta. Narodil se ve Španělsku, ale přestěhoval se do Buenos Aires se svojí matkou, aby se mohli postarat o jeho babičku.

Tomas se do Violetty zamiluje, i přesto, že German se snaží všechny nápadníky od své dcery držet dál. Jeho hlavním konkurentem usilujícím o Violettinu lásku je Leon.

 

 

 

Leon

Leon také navštěvuje Studio 21 a má skvělý umělecký potenciál. Je arogantní a nestálý, ale má dobré srdce. Jeho přítelkyně Ludmila v něm probouzí jen to nejhorší, a když jsou spolu tak se chová jako darebák. Na rozdíl od Tomase pochází z bohaté rodiny a nikdy nemusel tvrdě pracovat.

 

Nejprve se snaží svést Violettu, aby se pomstil Tomasovi, protože jeho holka Ludmila je do něj zamilovaná. Nakonec se mu to ale nepodaří a do Violetty se sám zamiluje. I když se většinou schází s „cool“ skupinkou je Leon klub s dobrým charakterem.

 

 

Andres

Andres je Leonův nejlepší kamarád a následovník. Je docela neohrabaný a toulavý, ale ať už dělá cokoli, umí ostatní o čemkoli přesvědčit.

 

Někdy je potřeba mu věci vysvětlit dvakrát, aby je plně pochopil, ale přesto je hodně sebevědomý.

Andreas má hudbu ve svém srdci. Není zlomyslný, ale nemá dostatečný charakter, aby se dokázal rozhodovat sám za sebe.

 

 

Ludmila

Ludmila pochází z bohaté rodiny. Ve Studiu 21 je TOU jedinou a to z ní dělá ideální přítelkyni pro Leona. Ale i přesto, že je atraktivní a přitažlivá je také manipulativní, arogantní a navíc je lhářka. I přesto, že nemají nic společného, Ludmila se zamiluje do Tomase. Tomas ji ignoruje, protože je zamilovaný do Violetty, což v Ludmile vyvolá žárlivost a posedlost.

V životě je závislá na svém vzhledu a neustále potřebuje být vidět, zvláště ve Studiu 21. Vždycky dostane to, co chce. Je náladová, rozmazlená a sobecká. Violettu považuje za svého největšího nepřítele, protože její talent a přirozená krása ji zastiňuje. Jako každá negativní postava i ona má svého parťáka – Naty.

 

Naty

Naty je Ludmilina pravá ruka, ale někdy se zdá, že je spíše její domácí mazlíček. Je pěkná, ale ne okouzlující. Stala se obětí módy, která se shora dívá na své spolužáky. Uvnitř je ale nejistá a myslí si, že jediná cesta k úspěchu je bavit se a chodit ven pouze s „cool“ skupinkou.

 

Je dobrou zpěvačkou a tanečnicí, ale Ludmila ji nenechá tyto schopnosti rozvinout. Naty ví, že Ludmila je schopná ji zradit a využít pro svůj prospěch, i když ona by to nikdy neudělala. Přesto se Ludmily drží, protože věří, že ona je cestou, jak se stát opravdovou hvězdou.

 

Maxi

Maxi je nejlepším tanečníkem ve Studiu 21 a jeho nejoblíbenějším stylem je street dance. Je vtipný, kreativní, důmyslný a zapálený pro hudbu. Hraje na klávesy a syntezátory a sní o tom, že jednoho dne nahraje vlastní album.

Je nejlepší kamarád s Camilou, se kterou má stejný hudební vkus a také oba pohrdají Ludmilou, Leonem a zbytkem „cool“ studentů. Je velký romantik a často se zamilovává, ale u holek nemá moc velký úspěch a často se dostane do problémů, když se snaží dostat dívku, do které je zrovna zamilovaný.

 

 

Camila

Camila je vtipná, společenská a čestná. Neexistuje nic, co by pro své přátele nebo své přesvědčení nebyla ochotna udělat. Jejími nejbližšími kamarády jsou Maxi a Franceska a i ona sní o tom, že se jednoho dne stane úspěšnou zpěvačkou.

Je hodně talentovaná, ale ví, že se musí ve Studiu 21 hodně učit a ujít dlouhou cestu.


Francesca

 

Francesca je chytrá, obětavá a opravdu dobrá kamarádka. Je si vědoma, jak moc tvrdě musí její rodina pracovat, aby mohla navštěvovat Studio 21. Narodila se v Itálii jako její bratr Luca, který provozuje rodinný bar – Restó Bar.

Francesca je zamilovaná do Tomase, ale ten ji považuje pouze za kamarádku. Nejprve žárlí na Violettu, ale postupem času se z nich stanou nejlepší kamarádky. Franceska je velmi dobrá kamarádka ve Studiu 21 s Maxim a Camilou.

 

 

 

Napo

Jak už naznačuje jeho jméno, má napoleónskou povahu. Je dobrý spolužákem, který neustále usiluje o přijetí a pozornost svých vrstevníků.

Nejprve chce být součástí partičky kolem své sestřenice Ludmily, ale postupně se posouvá dál a stává se přítelem Camily, Maxiho a Francescy.

 

Je talentovaným zpěvákem a tanečníkem. On i Violetta dělají společně přijímací zkoušky do Studia 21.

 

Braco

Braco je chytrý a má velmi divokou povahu. Je úžasným popovým a hip hopovým tanečníkem.

Vypadá jako cizinec a v podstatě se nikdy nedozvíme, ze které země pochází. Mluví několika jazyky, a když je nervózní začne si pro sebe něco mumlat v ruštině nebo ukrajinštině. Často používá nejrůznější citáty a přísloví z jeho rodné země.

 

Braco je charakter a vždy je ochoten pomoci ostatním.

 

 

Luca

Luca je Francesčin bratr. Je manažerem Restó baru, který se nachází hned vedle Studia 21, kam studenti často chodí. Luca má skvělý charakter a je skoro 2 metry vysoký. Všichni si myslí, že zkazí každou zábavu, ale brzy zjistí, že je v pohodě a že je kluk s dobrým srdcem.

Kromě toho, že vede rodinný business jeho snem je, stát se umělcem jako je jeho sestra.

Luca je ambiciózní a ví, že talentovaní studenti ze Studia 21 mohou přilákat do baru další zákazníky. Proto bar předělá na Restó Band a začne pořádat živé koncerty a pokud je to možné snaží se sám předvést a zazpívat několik písní.

 

Nezapomeňte seriál ohodnotit na FDb.

 

Zdroj: Disney Channel

Foto: Disney Channel

 

Disney Channel lze u Skylinku sledovat v balíčcích Flexi 7, Multi, KombiKomplet.
 

(Autor: administrator)
 

DVD

Filmové klenoty: Poklad na Sierra Madre

V kinech poměrně vymeteno, a tak se ve velmi, velmi nepravidelné rubrice zaměříme na některá významná díla... celý článek

Skylink

Soutěžte s Viasat History a novým seriálem Poslední váleční králové Evropy

Viasat History nabízí moderní pohled na historii v novém pojetí: kvalitně podložené pořady v inteligentním podání nejcharismatičtějších historiků, které... celý článek
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2017, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.08/0.05
Partneři:
Skromný kluk | Vodák dřeva | hotel pro psy