Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 06.04.2024 | 10:15 | |
Horoucí srdce (1962) | CS Film | 05.04.2024 | 14:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | Nova Cinema | 03.04.2024 | 16:40 | |
Cesta ke štěstí (1951) | CS Film | 03.04.2024 | 12:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | CS Film | 02.04.2024 | 20:00 | |
Náš dědek Josef (1976) | JOJ Family | 01.04.2024 | 12:30 | |
Koloběžka první (1984) [TV film] | ČT1 | 01.04.2024 | 08:25 | |
Jak napálit advokáta (1980) | NOVA | 01.04.2024 | 00:45 | |
Svědomí (1948) | CS Film | 31.03.2024 | 18:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | NOVA | 31.03.2024 | 14:50 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | ČT1 | 30.03.2024 | 08:20 | |
Náš dědek Josef (1976) | JOJ Family | 29.03.2024 | 15:00 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | ČT1 | 29.03.2024 | 14:25 | |
Právě začínáme (1946) | CS Film | 29.03.2024 | 10:15 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 29.03.2024 | 03:50 | |
Náš dědek Josef (1976) | CS Film | 23.03.2024 | 12:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 21.03.2024 | 10:50 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 21.03.2024 | 03:20 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 19.03.2024 | 11:10 | |
Jan Výrava (1937) | CS Film | 18.03.2024 | 14:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 17.03.2024 | 14:55 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 17.03.2024 | 06:45 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 16.03.2024 | 14:35 | |
Hrdinové mlčí (1946) | CS Film | 14.03.2024 | 16:00 | |
Sestřičky (1983) | ČT1 | 10.03.2024 | 14:30 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 10.03.2024 | 11:35 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Prima MAX | 10.03.2024 | 08:25 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 09.03.2024 | 21:30 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Prima | 09.03.2024 | 14:40 | |
Filosofská historie (1937) | CS Film | 08.03.2024 | 16:00 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 07.03.2024 | 20:10 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Prima MAX | 07.03.2024 | 20:00 | |
Lidé na kře (1937) | CS Film | 28.02.2024 | 22:00 | |
Horoucí srdce (1962) | CS Film | 27.02.2024 | 14:00 | |
Zelená vlna (1982) | CS Film | 27.02.2024 | 12:00 | |
V podstatě jsme normální (1981) | CS Film | 26.02.2024 | 20:00 | |
Právě začínáme (1946) | CS Film | 26.02.2024 | 12:00 | |
Tři nevinní (1973) | CS Film | 26.02.2024 | 10:15 | |
Nejlepší ženská mého života (1968) | CS Film | 23.02.2024 | 10:15 | |
Svědomí (1948) | CS Film | 22.02.2024 | 16:00 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 21.02.2024 | 10:15 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 20.02.2024 | 16:00 | |
Dostih (1981) | CS Film | 20.02.2024 | 14:00 | |
Zuřivý reportér (1987) | CS Film | 19.02.2024 | 14:00 | |
Ženu ani květinou neuhodíš (1966) | CS Film | 18.02.2024 | 22:00 | |
Znamení raka (1966) | CS Film | 17.02.2024 | 22:00 | |
Láska z pasáže (1984) | JOJ Family | 13.02.2024 | 20:20 | |
Jan Výrava (1937) | CS Film | 12.02.2024 | 18:00 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 12.02.2024 | 12:40 | |
Láska z pasáže (1984) | JOJ Family | 11.02.2024 | 15:15 | |
Láska z pasáže (1984) | JOJ Family | 09.02.2024 | 21:35 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 08.02.2024 | 13:45 | |
Jarní povětří (1961) | CS Film | 06.02.2024 | 16:00 | |
Cesta ke štěstí (1951) | CS Film | 05.02.2024 | 18:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 05.02.2024 | 10:30 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 02.02.2024 | 11:55 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 31.01.2024 | 23:25 | (13/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 31.01.2024 | 06:10 | (13/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 30.01.2024 | 23:20 | (12/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 30.01.2024 | 06:15 | (12/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 29.01.2024 | 23:50 | (11/13) |
Lidé na kře (1937) | CS Film | 29.01.2024 | 12:00 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 29.01.2024 | 06:10 | (11/13) |
Filosofská historie (1937) | CS Film | 28.01.2024 | 12:00 | |
Velká filmová loupež (1986) | CS Film | 28.01.2024 | 10:15 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 27.01.2024 | 23:05 | (10/13) |
Svědomí (1948) | CS Film | 27.01.2024 | 14:00 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 27.01.2024 | 06:35 | (10/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 26.01.2024 | 23:45 | (9/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 26.01.2024 | 06:10 | (9/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 25.01.2024 | 23:25 | (8/13) |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 25.01.2024 | 16:00 | |
Horoucí srdce (1962) | CS Film | 25.01.2024 | 12:00 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 25.01.2024 | 06:05 | (8/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 24.01.2024 | 23:35 | (7/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 24.01.2024 | 06:05 | (7/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 23.01.2024 | 23:35 | (6/13) |
Podivuhodný příběh z našeho domu (1981) [TV epizoda] | ČT1 | 23.01.2024 | 15:30 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 23.01.2024 | 06:35 | (6/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 23.01.2024 | 00:15 | (5/13) |
Láska z pasáže (1984) | CS Film | 22.01.2024 | 20:00 | |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 22.01.2024 | 06:10 | (5/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 20.01.2024 | 23:10 | (4/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 20.01.2024 | 06:40 | (4/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 19.01.2024 | 23:55 | (3/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 19.01.2024 | 06:15 | (3/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 18.01.2024 | 23:10 | (2/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 18.01.2024 | 06:05 | (2/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 17.01.2024 | 23:45 | (1/13) |
Rodáci (1988) [TV seriál] | JOJ Family | 17.01.2024 | 06:15 | (1/13) |
Jan Výrava (1937) | CS Film | 16.01.2024 | 10:15 | |
Zralé víno (1981) | JOJ Family | 15.01.2024 | 20:20 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 15.01.2024 | 09:50 | |
Zralé víno (1981) | JOJ Family | 14.01.2024 | 14:45 | |
Aféry mé ženy (1972) | CS Film | 13.01.2024 | 18:00 | |
Zralé víno (1981) | JOJ Family | 12.01.2024 | 21:50 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 12.01.2024 | 11:15 | |
Hrdinové mlčí (1946) | CS Film | 10.01.2024 | 22:40 | |
Pancho se žení (1946) | CS Film | 10.01.2024 | 10:15 | |
Bouřlivé víno (1976) | JOJ Family | 08.01.2024 | 20:20 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | ČT1 | 08.01.2024 | 14:20 | |
Sestřičky (1983) | CS Film | 07.01.2024 | 20:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | ČT1 | 07.01.2024 | 16:30 | |
Bouřlivé víno (1976) | JOJ Family | 07.01.2024 | 13:55 | |
Jak nás naše dítě překvapilo (1980) [TV epizoda] | ČT1 | 07.01.2024 | 08:35 | |
Bouřlivé víno (1976) | JOJ Family | 05.01.2024 | 21:50 | |
Jarní povětří (1961) | CS Film | 05.01.2024 | 16:00 | |
Jak nás naše dítě překvapilo (1980) [TV epizoda] | ČT1 | 05.01.2024 | 13:20 | |
Stín kapradiny (1984) | CS Film | 02.01.2024 | 22:00 | |
Cesta ke štěstí (1951) | CS Film | 02.01.2024 | 14:00 | |
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) | Prima MAX | 02.01.2024 | 02:25 | |
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) | Prima | 31.12.2023 | 16:35 | |
Causa králík (1979) | Prima MAX | 31.12.2023 | 13:50 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Film+ | 31.12.2023 | 11:20 | |
Causa králík (1979) | Prima | 30.12.2023 | 08:50 | |
Princ Bajaja (1971) | NOVA | 30.12.2023 | 07:15 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | CS Film | 29.12.2023 | 20:00 | |
Silvestr hravý a dravý (1978) [TV pořad] | ČT1 | 29.12.2023 | 12:30 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 27.12.2023 | 22:00 | |
Honza málem králem (1977) | JOJ | 27.12.2023 | 13:25 | |
Honza málem králem (1977) | Seznam.cz TV | 26.12.2023 | 16:40 | |
Princ Bajaja (1971) | NOVA | 26.12.2023 | 07:30 | |
Honza málem králem (1977) | Seznam.cz TV | 25.12.2023 | 20:10 | |
Bílá paní (1965) | CS Film | 24.12.2023 | 22:00 | |
Honza málem králem (1977) | Seznam.cz TV | 24.12.2023 | 13:20 | |
Honza málem králem (1977) | JOJ+ | 24.12.2023 | 11:10 | |
Znamení raka (1966) | JOJ Family | 19.12.2023 | 20:20 | |
Holky z porcelánu (1974) | CS Film | 19.12.2023 | 20:00 | |
Znamení raka (1966) | JOJ Family | 18.12.2023 | 23:40 | |
Lidé z metra (1974) | CS Film | 18.12.2023 | 14:00 | |
Atentát (1964) | CS Film | 17.12.2023 | 20:00 | |
Synové hor (1956) | CS Film | 17.12.2023 | 18:00 | |
Znamení raka (1966) | JOJ Family | 16.12.2023 | 23:40 | |
Žena za pultem (1977) [TV seriál] | JOJ Family | 16.12.2023 | 13:00 | (12/12) |
Žena za pultem (1977) [TV seriál] | JOJ Family | 16.12.2023 | 11:50 | (11/12) |
Žena za pultem (1977) [TV seriál] | JOJ Family | 15.12.2023 | 21:50 | (12/12) |
Frona (1954) | CS Film | 08.12.2023 | 16:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 08.12.2023 | 05:50 | |
Brankář bydlí v naší ulici (1957) | CS Film | 05.12.2023 | 10:15 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 04.12.2023 | 12:00 | |
Přátelé bermudského trojúhelníku (1987) | CS Film | 02.12.2023 | 12:00 | |
Třináctý revír (1946) | CS Film | 29.11.2023 | 20:00 | |
Láska z pasáže (1984) | Nova Cinema | 29.11.2023 | 13:50 | |
Causa králík (1979) | CS Film | 27.11.2023 | 20:00 | |
Láska z pasáže (1984) | Nova Cinema | 27.11.2023 | 18:30 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 27.11.2023 | 16:00 | |
Nejlepší kšeft mýho života (1988) [TV hra] | ČT1 | 27.11.2023 | 14:40 | |
Nejlepší kšeft mýho života (1988) [TV hra] | ČT1 | 26.11.2023 | 15:55 | |
Láska z pasáže (1984) | NOVA | 26.11.2023 | 13:15 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 25.11.2023 | 14:00 | |
Podobizna (1947) | CS Film | 24.11.2023 | 16:00 | |
Minulost Jany Kosinové (1940) | CS Film | 21.11.2023 | 12:00 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | ČT2 | 19.11.2023 | 22:00 | |
Zralé víno (1981) | CS Film | 19.11.2023 | 14:00 | |
Brankář bydlí v naší ulici (1957) | CS Film | 18.11.2023 | 10:15 | |
Synové hor (1956) | CS Film | 17.11.2023 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 16.11.2023 | 16:00 | |
Třináctý revír (1946) | Prima MAX | 15.11.2023 | 15:50 | |
Třináctý revír (1946) | Prima MAX | 12.11.2023 | 15:40 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 12.11.2023 | 15:10 | |
Bouřlivé víno (1976) | CS Film | 12.11.2023 | 14:00 | |
Třináctý revír (1946) | Prima | 11.11.2023 | 16:30 | |
Bílá paní (1965) | Film+ | 11.11.2023 | 13:20 | |
Nezapomenutelný den v naší rodině (1985) [TV epizoda] | ČT1 | 09.11.2023 | 14:40 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 05.11.2023 | 10:50 | (6/6) |
Dostih (1981) | CS Film | 05.11.2023 | 10:15 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 01.11.2023 | 16:05 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Nova Cinema | 01.11.2023 | 14:40 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Nova Cinema | 31.10.2023 | 18:10 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 30.10.2023 | 20:00 | |
Délka polibku devadesát (1965) | CS Film | 30.10.2023 | 18:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 30.10.2023 | 16:00 | |
V podstatě jsme normální (1981) | NOVA | 29.10.2023 | 15:15 | |
Třináctý revír (1946) | CS Film | 29.10.2023 | 12:00 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 29.10.2023 | 10:55 | (5/6) |
Frona (1954) | CS Film | 27.10.2023 | 12:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 27.10.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 25.10.2023 | 18:00 | |
To naše ulice ještě nezažila (1976) [TV epizoda] | ČT1 | 23.10.2023 | 09:00 | |
Zelená vlna (1982) | CS Film | 22.10.2023 | 22:00 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 22.10.2023 | 10:50 | (4/6) |
Podobizna (1947) | CS Film | 20.10.2023 | 16:00 | |
Minulost Jany Kosinové (1940) | CS Film | 19.10.2023 | 14:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Nova Cinema | 18.10.2023 | 14:35 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Nova Cinema | 17.10.2023 | 18:10 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | NOVA | 15.10.2023 | 15:05 | |
Náš dědek Josef (1976) | CS Film | 15.10.2023 | 14:00 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 15.10.2023 | 10:55 | (3/6) |
Brácha za všechny peníze (1978) | JOJ | 15.10.2023 | 09:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | CS Film | 14.10.2023 | 18:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | JOJ | 14.10.2023 | 16:55 | |
Brankář bydlí v naší ulici (1957) | CS Film | 12.10.2023 | 10:15 | |
Nejlepší ženská mého života (1968) | CS Film | 11.10.2023 | 10:15 | |
V podstatě jsme normální (1981) | CS Film | 09.10.2023 | 20:00 | |
Sestřičky (1983) | ČT1 | 09.10.2023 | 14:45 | |
Sestřičky (1983) | ČT1 | 08.10.2023 | 16:55 | |
Zuřivý reportér (1987) | CS Film | 08.10.2023 | 16:00 | |
Ženu ani květinou neuhodíš (1966) | CS Film | 08.10.2023 | 14:00 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 08.10.2023 | 10:55 | (2/6) |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 06.10.2023 | 22:00 | |
Znamení raka (1966) | CS Film | 05.10.2023 | 20:00 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Nova Cinema | 02.10.2023 | 14:30 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Nova Cinema | 01.10.2023 | 16:00 | |
Vlak dětství a naděje (1985) [TV minisérie] | ČT1 | 01.10.2023 | 10:55 | (1/6) |
Což takhle dát si špenát (1977) | NOVA | 28.09.2023 | 16:25 | |
Synové hor (1956) | CS Film | 27.09.2023 | 22:00 | |
Bílá paní (1965) | CS Film | 26.09.2023 | 20:00 | |
Frona (1954) | CS Film | 25.09.2023 | 16:00 | |
Atentát (1964) | CS Film | 24.09.2023 | 20:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | CS Film | 22.09.2023 | 20:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 22.09.2023 | 12:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Nova Cinema | 21.09.2023 | 14:40 | |
Třináctý revír (1946) | CS Film | 20.09.2023 | 22:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Nova Cinema | 20.09.2023 | 16:15 | |
Minulost Jany Kosinové (1940) | CS Film | 18.09.2023 | 16:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | NOVA | 17.09.2023 | 16:55 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 17.09.2023 | 13:20 | (13) |
Jak nás naše dítě překvapilo (1980) [TV epizoda] | ČT1 | 17.09.2023 | 07:50 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 16.09.2023 | 20:10 | (13) |
Tři nevinní (1973) | CS Film | 16.09.2023 | 18:00 | |
Jak nás naše dítě překvapilo (1980) [TV epizoda] | ČT1 | 11.09.2023 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 10.09.2023 | 13:35 | (12) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 09.09.2023 | 20:10 | (12) |
Brankář bydlí v naší ulici (1957) | CS Film | 08.09.2023 | 10:15 | |
Holky z porcelánu (1974) | Prima MAX | 05.09.2023 | 15:30 | |
Podivuhodný příběh z našeho domu (1981) [TV epizoda] | ČT1 | 05.09.2023 | 14:00 | |
Láska z pasáže (1984) | CS Film | 04.09.2023 | 20:00 | |
Holky z porcelánu (1974) | Prima | 03.09.2023 | 22:15 | |
Podobizna (1947) | CS Film | 03.09.2023 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 03.09.2023 | 13:25 | (11) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 02.09.2023 | 20:10 | (11) |
Holky z porcelánu (1974) | Prima | 02.09.2023 | 14:20 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 01.09.2023 | 22:00 | |
Frona (1954) | CS Film | 29.08.2023 | 12:00 | |
Synové hor (1956) | CS Film | 27.08.2023 | 22:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 27.08.2023 | 12:55 | (10) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 26.08.2023 | 20:10 | (10) |
Dary hadího krále (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 26.08.2023 | 13:05 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Film+ | 26.08.2023 | 12:15 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 21.08.2023 | 12:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 20.08.2023 | 14:05 | (9) |
Přátelé bermudského trojúhelníku (1987) | CS Film | 20.08.2023 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 19.08.2023 | 20:10 | (9) |
Velká filmová loupež (1986) | CS Film | 19.08.2023 | 18:00 | |
Třináctý revír (1946) | CS Film | 19.08.2023 | 14:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 18.08.2023 | 16:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 18.08.2023 | 14:00 | |
Minulost Jany Kosinové (1940) | CS Film | 16.08.2023 | 16:00 | |
Stín kapradiny (1984) | CS Film | 15.08.2023 | 20:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.08.2023 | 18:00 | |
Lidé z metra (1974) | CS Film | 15.08.2023 | 14:00 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | CS Film | 14.08.2023 | 20:00 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 14.08.2023 | 11:35 | |
Zralé víno (1981) | Prima | 13.08.2023 | 22:30 | |
Sestřičky (1983) | CS Film | 13.08.2023 | 20:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 13.08.2023 | 13:25 | (8) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 12.08.2023 | 20:10 | (8) |
Jak napálit advokáta (1980) | Seznam.cz TV | 12.08.2023 | 12:20 | |
Zralé víno (1981) | Prima | 12.08.2023 | 11:35 | |
Zralé víno (1981) | Prima MAX | 10.08.2023 | 20:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | Seznam.cz TV | 09.08.2023 | 21:50 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 09.08.2023 | 16:05 | |
Jak napálit advokáta (1980) | Seznam.cz TV | 08.08.2023 | 20:10 | |
Podobizna (1947) | CS Film | 08.08.2023 | 18:00 | |
Bouřlivé víno (1976) | Prima | 06.08.2023 | 22:45 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 06.08.2023 | 13:35 | (7) |
Nejlepší ženská mého života (1968) | Seznam.cz TV | 06.08.2023 | 11:45 | |
Nejlepší ženská mého života (1968) | Seznam.cz TV | 05.08.2023 | 21:30 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 05.08.2023 | 20:10 | (7) |
Bouřlivé víno (1976) | Prima | 05.08.2023 | 11:15 | |
Profíci (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 05.08.2023 | 08:00 | |
Nejlepší ženská mého života (1968) | Seznam.cz TV | 03.08.2023 | 20:10 | |
Bouřlivé víno (1976) | Prima MAX | 03.08.2023 | 20:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 03.08.2023 | 16:10 | |
Brankář bydlí v naší ulici (1957) | CS Film | 31.07.2023 | 17:55 | |
Synové hor (1956) | CS Film | 30.07.2023 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 30.07.2023 | 13:30 | (6) |
Táto, mámo, já to chci zkusit sám (1983) [TV epizoda] | ČT1 | 30.07.2023 | 07:55 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 29.07.2023 | 20:10 | (6) |
Princezna Pampeliška (1967) [TV inscenace] | ČT1 | 29.07.2023 | 06:35 | |
Táto, mámo, já to chci zkusit sám (1983) [TV epizoda] | ČT1 | 27.07.2023 | 13:45 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 26.07.2023 | 11:50 | |
Causa králík (1979) | CS Film | 24.07.2023 | 20:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 23.07.2023 | 13:35 | (5) |
Velká filmová loupež (1986) | Seznam.cz TV | 23.07.2023 | 11:50 | |
Plavecký mariáš (1952) | Prima MAX | 23.07.2023 | 09:55 | |
Velká filmová loupež (1986) | Seznam.cz TV | 22.07.2023 | 21:30 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 22.07.2023 | 20:10 | (5) |
Plavecký mariáš (1952) | Prima | 22.07.2023 | 14:25 | |
Frona (1954) | CS Film | 21.07.2023 | 16:00 | |
Velká filmová loupež (1986) | Seznam.cz TV | 20.07.2023 | 20:10 | |
Haškovy povídky ze starého mocnářství (1952) | CS Film | 17.07.2023 | 20:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 17.07.2023 | 16:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 17.07.2023 | 07:35 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 16.07.2023 | 13:05 | (4) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 15.07.2023 | 20:10 | (4) |
Aféry mé ženy (1972) | CS Film | 15.07.2023 | 18:00 | |
Plavecký mariáš (1952) | CS Film | 15.07.2023 | 14:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 13.07.2023 | 08:15 | |
Třináctý revír (1946) | CS Film | 12.07.2023 | 20:00 | |
Minulost Jany Kosinové (1940) | CS Film | 12.07.2023 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 09.07.2023 | 13:05 | (3) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 08.07.2023 | 20:10 | (3) |
Podobizna (1947) | CS Film | 05.07.2023 | 22:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 04.07.2023 | 16:10 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 02.07.2023 | 13:40 | (2) |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Seznam.cz TV | 02.07.2023 | 11:30 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Seznam.cz TV | 01.07.2023 | 21:30 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 01.07.2023 | 20:15 | (2) |
Bílá paní (1965) | Film+ | 01.07.2023 | 12:55 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | Seznam.cz TV | 29.06.2023 | 20:15 | |
Bílá nemoc (1937) | CS Film | 25.06.2023 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 25.06.2023 | 13:40 | (1) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 24.06.2023 | 20:15 | (1) |
Šťastnou cestu (1943) | CS Film | 23.06.2023 | 12:00 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 20.06.2023 | 16:00 | |
Třináctý revír (1946) | ČT1 | 18.06.2023 | 22:20 | |
Zelená vlna (1982) | CS Film | 18.06.2023 | 22:00 | |
Sardinky, aneb život jedné rodinky (1986) [TV film] | ČT1 | 18.06.2023 | 16:15 | |
Zralé víno (1981) | CS Film | 18.06.2023 | 14:00 | |
Znamení raka (1966) | CS Film | 17.06.2023 | 22:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Film+ | 17.06.2023 | 12:05 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 16.06.2023 | 12:20 | |
Hra o život (1956) | CS Film | 15.06.2023 | 12:00 | |
Láska z pasáže (1984) | Prima MAX | 14.06.2023 | 07:45 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 12.06.2023 | 07:30 | |
Bouřlivé víno (1976) | CS Film | 11.06.2023 | 14:00 | |
Čapkovy povídky (1947) | CS Film | 11.06.2023 | 12:00 | |
Dostih (1981) | Seznam.cz TV | 11.06.2023 | 11:55 | |
Láska z pasáže (1984) | Prima MAX | 11.06.2023 | 08:55 | |
Dostih (1981) | Seznam.cz TV | 10.06.2023 | 21:35 | |
Láska z pasáže (1984) | Prima | 10.06.2023 | 17:05 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 10.06.2023 | 12:45 | |
Dostih (1981) | Seznam.cz TV | 08.06.2023 | 20:15 | |
Délka polibku devadesát (1965) | CS Film | 08.06.2023 | 16:00 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 07.06.2023 | 22:10 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 06.06.2023 | 20:15 | |
Nejlepší ženská mého života (1968) | CS Film | 06.06.2023 | 10:15 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 03.06.2023 | 14:00 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 03.06.2023 | 12:10 | |
Muž z neznáma (1939) | CS Film | 02.06.2023 | 16:00 | |
Tři nevinní (1973) | CS Film | 01.06.2023 | 12:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | Nova Cinema | 01.06.2023 | 10:20 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 31.05.2023 | 22:05 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 31.05.2023 | 16:30 | |
Holky z porcelánu (1974) | Seznam.cz TV | 30.05.2023 | 20:15 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 30.05.2023 | 12:10 | |
V podstatě jsme normální (1981) | CS Film | 29.05.2023 | 20:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | Filmbox | 29.05.2023 | 07:30 | |
Jak napálit advokáta (1980) | NOVA | 29.05.2023 | 01:05 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 28.05.2023 | 16:10 | |
Ženu ani květinou neuhodíš (1966) | CS Film | 28.05.2023 | 14:00 | |
Jak napálit advokáta (1980) | NOVA | 28.05.2023 | 13:55 | |
Holky z porcelánu (1974) | Film+ | 27.05.2023 | 11:55 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 17.05.2023 | 20:00 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 17.05.2023 | 16:05 | |
Jak napálit advokáta (1980) | CS Film | 16.05.2023 | 20:00 | |
Prodloužený čas (1984) | Filmbox | 15.05.2023 | 20:00 | |
Vyšší princip (1960) | ČT :D / ČT art | 14.05.2023 | 20:20 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 11.05.2023 | 18:00 | |
Bílá nemoc (1937) | CS Film | 10.05.2023 | 16:00 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Prima MAX | 10.05.2023 | 08:35 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Prima | 09.05.2023 | 03:20 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Jednotka | 08.05.2023 | 11:10 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Prima | 08.05.2023 | 08:50 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Jednotka | 07.05.2023 | 16:10 | |
Náš dědek Josef (1976) | CS Film | 06.05.2023 | 12:00 | |
Bílá paní (1965) | Prima MAX | 04.05.2023 | 02:45 | |
Šťastnou cestu (1943) | CS Film | 03.05.2023 | 22:00 | |
Honza málem králem (1977) | Nova Cinema | 02.05.2023 | 16:25 | |
Čapkovy povídky (1947) | CS Film | 01.05.2023 | 16:00 | |
Honza málem králem (1977) | NOVA | 01.05.2023 | 10:25 | |
Bílá paní (1965) | Prima MAX | 01.05.2023 | 10:20 | |
Bílá paní (1965) | Prima | 01.05.2023 | 06:50 | |
Honza málem králem (1977) | NOVA | 30.04.2023 | 17:35 | |
Bouřlivé víno (1976) | Filmbox | 29.04.2023 | 17:20 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 29.04.2023 | 12:20 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | CS Film | 28.04.2023 | 20:00 | |
Pokušení doktora Burdy (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 27.04.2023 | 14:30 | |
Muž z neznáma (1939) | CS Film | 26.04.2023 | 22:00 | |
Bouřlivé víno (1976) | Filmbox | 26.04.2023 | 11:45 | |
Bílá paní (1965) | CS Film | 25.04.2023 | 20:00 | |
Hra o život (1956) | CS Film | 25.04.2023 | 16:00 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Prima | 23.04.2023 | 22:50 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 23.04.2023 | 12:00 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Prima | 22.04.2023 | 15:00 | |
Což takhle dát si špenát (1977) | Prima MAX | 20.04.2023 | 20:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 19.04.2023 | 16:05 | |
Láska z pasáže (1984) | CS Film | 18.04.2023 | 20:00 | |
Hvězda zvaná Pelyněk (1964) | Filmbox | 17.04.2023 | 20:00 | |
Sestřičky (1983) | Film+ | 16.04.2023 | 12:30 | |
Zuřivý reportér (1987) | CS Film | 15.04.2023 | 18:00 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 14.04.2023 | 12:25 | |
Táto, mámo, já to chci zkusit sám (1983) [TV epizoda] | ČT1 | 12.04.2023 | 14:30 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 11.04.2023 | 16:15 | |
Koloběžka první (1984) [TV film] | ČT1 | 07.04.2023 | 10:40 | |
Šťastnou cestu (1943) | CS Film | 02.04.2023 | 22:00 | |
Princ Bajaja (1971) | ČT1 | 02.04.2023 | 15:35 | |
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) | Seznam.cz TV | 02.04.2023 | 12:05 | |
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) | Seznam.cz TV | 01.04.2023 | 21:30 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Seznam.cz TV | 01.04.2023 | 12:25 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 31.03.2023 | 14:35 | |
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969) | Seznam.cz TV | 30.03.2023 | 20:15 | |
Žízeň po životě (1956) | ČT :D / ČT art | 30.03.2023 | 20:15 | |
Muž z neznáma (1939) | CS Film | 30.03.2023 | 18:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Seznam.cz TV | 29.03.2023 | 22:05 | |
Lidé z metra (1974) | CS Film | 29.03.2023 | 12:00 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Seznam.cz TV | 28.03.2023 | 20:15 | |
Hra o život (1956) | CS Film | 28.03.2023 | 12:00 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 27.03.2023 | 12:25 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 25.03.2023 | 16:10 | |
Čapkovy povídky (1947) | CS Film | 25.03.2023 | 14:00 | |
Dostih (1981) | CS Film | 22.03.2023 | 16:00 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 21.03.2023 | 12:20 | |
Přátelé bermudského trojúhelníku (1987) | CS Film | 19.03.2023 | 14:00 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 19.03.2023 | 09:55 | |
Bouřlivé víno (1976) | Filmbox | 18.03.2023 | 15:50 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 16.03.2023 | 16:00 | |
Bílá nemoc (1937) | CS Film | 15.03.2023 | 16:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.03.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 13.03.2023 | 18:00 | |
Bouřlivé víno (1976) | Filmbox | 12.03.2023 | 10:00 | |
Velká filmová loupež (1986) | CS Film | 11.03.2023 | 18:00 | |
Týden v tichém domě (1947) | CS Film | 11.03.2023 | 14:00 | |
Znamení raka (1966) | ČT :D / ČT art | 05.03.2023 | 20:15 | |
Sestřičky (1983) | CS Film | 05.03.2023 | 20:00 | |
Causa králík (1979) | Seznam.cz TV | 05.03.2023 | 12:20 | |
Causa králík (1979) | Seznam.cz TV | 04.03.2023 | 21:30 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 04.03.2023 | 16:05 | |
Brácha za všechny peníze (1978) | Film+ | 04.03.2023 | 14:05 | |
Holky z porcelánu (1974) | CS Film | 03.03.2023 | 20:00 | |
Causa králík (1979) | Seznam.cz TV | 02.03.2023 | 20:15 | |
Šťastnou cestu (1943) | CS Film | 01.03.2023 | 12:00 | |
Causa králík (1979) | CS Film | 28.02.2023 | 20:00 | |
Hra o život (1956) | CS Film | 28.02.2023 | 16:00 | |
Vyšší princip (1960) | ČT :D / ČT art | 26.02.2023 | 20:20 | |
Princ Bajaja (1971) | Filmbox | 26.02.2023 | 10:20 | |
Stín kapradiny (1984) | CS Film | 23.02.2023 | 20:00 | |
Muž z neznáma (1939) | CS Film | 22.02.2023 | 18:00 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 21.02.2023 | 10:15 | |
Čapkovy povídky (1947) | CS Film | 20.02.2023 | 12:00 | |
Zralé víno (1981) | Filmbox | 16.02.2023 | 16:05 | |
Bouřlivé víno (1976) | Filmbox | 14.02.2023 | 09:35 | |
Podivuhodný příběh z našeho domu (1981) [TV epizoda] | ČT1 | 13.02.2023 | 15:30 | |
Zralé víno (1981) | Seznam.cz TV | 12.02.2023 | 12:05 | |
Bílá nemoc (1937) | CS Film | 12.02.2023 | 12:00 | |
Zralé víno (1981) | Seznam.cz TV | 11.02.2023 | 21:30 | |
Zralé víno (1981) | Seznam.cz TV | 09.02.2023 | 20:15 | |
Bouřlivé víno (1976) | Seznam.cz TV | 05.02.2023 | 11:20 | |
Bouřlivé víno (1976) | Seznam.cz TV | 04.02.2023 | 21:30 | |
Bouřlivé víno (1976) | Seznam.cz TV | 02.02.2023 | 20:15 | |
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 27.01.2023 | 21:10 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | ČT1 | 23.01.2023 | 14:00 | |
Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982) | ČT1 | 22.01.2023 | 15:55 | |
Sanitka: Díl první (1984) [TV epizoda] | ČT1 | 18.01.2023 | 15:10 | (1/11) |
Sanitka: Díl první (1984) [TV epizoda] | ČT1 | 15.01.2023 | 17:25 | (1/11) |
Zločin na poště (1980) [TV hra] | ČT1 | 14.01.2023 | 06:25 | |
Zločin na poště (1980) [TV hra] | ČT1 | 12.01.2023 | 14:00 | |
Ze staré drogerie (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 08.01.2023 | 08:40 | (2/2) |
Ze staré drogerie (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 07.01.2023 | 08:50 | (1/2) |
Ze staré drogerie (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 05.01.2023 | 14:40 | (2/2) |
Ze staré drogerie (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 02.01.2023 | 14:25 | (1/2) |
Silvestr hravý a dravý (1978) [TV pořad] | ČT1 | 01.01.2023 | 00:55 | |
Princ Bajaja (1971) | Nova Cinema | 28.12.2022 | 13:40 | |
Honza málem králem (1977) | Nova Cinema | 27.12.2022 | 16:45 | |
Princ Bajaja (1971) | NOVA | 27.12.2022 | 11:00 | |
Honza málem králem (1977) | NOVA | 26.12.2022 | 14:55 | |
Princ Bajaja (1971) | NOVA | 25.12.2022 | 07:35 | |
Honza málem králem (1977) | NOVA | 24.12.2022 | 15:50 | |
Vánoce, na které nikdy nezapomenu (1975) [TV epizoda] | ČT1 | 21.12.2022 | 11:05 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | ČT 3 | 20.12.2022 | 14:00 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | ČT1 | 18.12.2022 | 06:25 | |
Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982) | ČT1 | 17.12.2022 | 15:00 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 10.12.2022 | 14:05 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 08.12.2022 | 22:15 | |
Sestřičky (1983) | Seznam.cz TV | 06.12.2022 | 20:15 | |
Nejlepší kšeft mýho života (1988) [TV hra] | ČT 3 | 02.12.2022 | 14:35 | |
Nejlepší kšeft mýho života (1988) [TV hra] | ČT1 | 27.11.2022 | 15:00 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 24.11.2022 | 16:05 | |
Pokušení doktora Burdy (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 24.11.2022 | 11:05 | |
Pokušení doktora Burdy (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 18.11.2022 | 15:30 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 17.11.2022 | 17:45 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 16.11.2022 | 21:05 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 10.11.2022 | 16:35 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 09.11.2022 | 21:10 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Nova Cinema | 09.11.2022 | 13:35 | |
V podstatě jsme normální (1981) | Nova Cinema | 08.11.2022 | 18:10 | |
Slečna Golem (1972) | ČT 3 | 07.11.2022 | 09:20 | |
V podstatě jsme normální (1981) | NOVA | 06.11.2022 | 15:40 | |
Slečna Golem (1972) | ČT 3 | 05.11.2022 | 17:10 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.11.2022 | 14:55 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 04.11.2022 | 09:45 | |
Elixír věčného mládí (1985) [TV pořad] | ČT 3 | 02.11.2022 | 21:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2022 | 15:30 | |
Odměna (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.10.2022 | 09:25 | |
Láska z pasáže (1984) | Nova Cinema | 27.10.2022 | 13:40 | |
Třináctý revír (1946) | Prima MAX | 26.10.2022 | 11:15 | |
Láska z pasáže (1984) | Nova Cinema | 25.10.2022 | 18:35 | |
Láska z pasáže (1984) | NOVA | 23.10.2022 | 15:55 | |
Třináctý revír (1946) | Prima MAX | 23.10.2022 | 10:20 | |