Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | JOJ Family | 01.04.2024 | 21:50 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | JOJ Family | 30.03.2024 | 12:20 | |
Hodinář (1988) [TV inscenace] | CS Film | 24.03.2024 | 10:15 | |
Hodinář (1988) [TV inscenace] | CS Film | 21.03.2024 | 18:00 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 16.03.2024 | 14:00 | (13/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 13.03.2024 | 20:20 | (13/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 09.03.2024 | 15:55 | (12/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 09.03.2024 | 14:45 | (11/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 08.03.2024 | 20:20 | (12/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 06.03.2024 | 20:20 | (11/13) |
Sedm bílých plášťů (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 03.03.2024 | 14:55 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 02.03.2024 | 15:25 | (10/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 02.03.2024 | 14:05 | (9/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 01.03.2024 | 20:20 | (10/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 28.02.2024 | 20:20 | (9/13) |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 25.02.2024 | 10:15 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 24.02.2024 | 15:20 | (8/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 24.02.2024 | 13:50 | (7/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 23.02.2024 | 20:20 | (8/13) |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 22.02.2024 | 18:00 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 21.02.2024 | 20:20 | (7/13) |
Oddělení zvláštní péče (1980) [TV inscenace] | CS Film | 18.02.2024 | 10:15 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 17.02.2024 | 14:45 | (6/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 17.02.2024 | 13:25 | (5/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 16.02.2024 | 20:20 | (6/13) |
Oddělení zvláštní péče (1980) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2024 | 18:00 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 14.02.2024 | 20:20 | (5/13) |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT1 | 11.02.2024 | 14:40 | |
Flotila (1986) [TV hra] | CS Film | 11.02.2024 | 10:15 | |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | JOJ Family | 10.02.2024 | 22:45 | (2/2) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 10.02.2024 | 14:15 | (4/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 10.02.2024 | 13:05 | (3/13) |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | JOJ Family | 10.02.2024 | 06:45 | (2/2) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 09.02.2024 | 20:20 | (4/13) |
Flotila (1986) [TV hra] | CS Film | 08.02.2024 | 18:00 | |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 07.02.2024 | 20:20 | (3/13) |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | JOJ Family | 03.02.2024 | 22:15 | (1/2) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 03.02.2024 | 15:05 | (2/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 03.02.2024 | 13:55 | (1/13) |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | JOJ Family | 03.02.2024 | 07:05 | (1/2) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 02.02.2024 | 20:20 | (2/13) |
Zákony pohybu (1978) [TV seriál] | JOJ Family | 31.01.2024 | 20:20 | (1/13) |
Vojáček a dračí princezna (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 27.01.2024 | 13:05 | |
Srdíčko (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 15.01.2024 | 14:20 | |
Srdíčko (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 14.01.2024 | 16:00 | |
Sázka pro dva (1978) [TV inscenace] | ČT1 | 14.01.2024 | 15:00 | |
Jmenuji se po tátovi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 09.01.2024 | 14:00 | |
Jmenuji se po tátovi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 07.01.2024 | 15:30 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2024 | 16:50 | |
Modrý kosatec (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2024 | 14:00 | |
O Všudybylovi (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2024 | 13:05 | |
Ať přiletí čáp, královno! (1988) [TV film] | ČT1 | 01.01.2024 | 09:45 | |
O štěstí a kráse (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 31.12.2023 | 10:45 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 18.12.2023 | 10:15 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 15.12.2023 | 18:00 | (2/2) |
Klobouk, měšec a láska (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 10.12.2023 | 14:05 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 08.12.2023 | 18:00 | (1/2) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 22.11.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 20.11.2023 | 14:00 | |
Růžový květ (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 19.11.2023 | 13:05 | |
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 17.11.2023 | 08:20 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 06.11.2023 | 14:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 03.11.2023 | 16:00 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 02.11.2023 | 18:00 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 31.10.2023 | 10:15 | |
Hora jménem Andělská (1993) [TV film] | ČT1 | 29.10.2023 | 13:05 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 27.10.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 25.10.2023 | 18:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 23.10.2023 | 14:00 | (2/2) |
Kryštof a Kristina (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 22.10.2023 | 13:05 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 20.10.2023 | 18:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 16.10.2023 | 14:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 13.10.2023 | 18:00 | (1/2) |
Dům U tří vlaštoviček (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 30.09.2023 | 14:45 | |
Spící princ (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 23.09.2023 | 13:05 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 18.09.2023 | 14:00 | |
Princezny nejsou vždycky na vdávání (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 17.09.2023 | 14:10 | |
Když hraje klárinet (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 16.09.2023 | 14:40 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 15.09.2023 | 18:00 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 31.08.2023 | 10:15 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 29.08.2023 | 18:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 28.08.2023 | 10:15 | |
Dary hadího krále (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 26.08.2023 | 13:05 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 25.08.2023 | 18:00 | |
Zelený rytíř (1993) [TV film] | ČT1 | 20.08.2023 | 13:05 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 18.08.2023 | 14:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.08.2023 | 18:00 | |
Kde bydlí štěstí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2023 | 13:50 | |
O chamtivém strašidle (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 22.07.2023 | 13:45 | |
Aksál (1969) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 17.07.2023 | 22:30 | |
Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 16.07.2023 | 13:55 | |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 16.07.2023 | 11:00 | (10/10) |
Mezi námi děvčaty (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 09.07.2023 | 11:00 | (9/10) |
Podzimní romance (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 02.07.2023 | 11:05 | (8/10) |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 01.07.2023 | 20:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 30.06.2023 | 14:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 27.06.2023 | 18:00 | (2/2) |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 25.06.2023 | 10:55 | (7/10) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 23.06.2023 | 14:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 20.06.2023 | 18:00 | (1/2) |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 18.06.2023 | 11:00 | (6/10) |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 17.06.2023 | 13:05 | |
Bláznova smrt (1973) [TV inscenace] | ČT1 | 13.06.2023 | 14:30 | |
Bláznova smrt (1973) [TV inscenace] | ČT1 | 11.06.2023 | 14:20 | |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 11.06.2023 | 10:55 | (5/10) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 08.06.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 06.06.2023 | 18:00 | |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 04.06.2023 | 11:00 | (4/10) |
Vojáček a dračí princezna (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 03.06.2023 | 13:05 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 01.06.2023 | 10:15 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 30.05.2023 | 14:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 29.05.2023 | 14:00 | (2/2) |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 28.05.2023 | 10:55 | (3/10) |
Zlatý náhrdelník (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 27.05.2023 | 14:05 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 26.05.2023 | 18:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 22.05.2023 | 14:00 | (1/2) |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 21.05.2023 | 11:00 | (2/10) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 19.05.2023 | 18:00 | (1/2) |
Třetí vrchol trojúhelníku (1992) [TV epizoda] | ČT1 | 14.05.2023 | 10:50 | (1/10) |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 12.05.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 11.05.2023 | 18:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 09.05.2023 | 16:00 | |
Poslední slovo (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 06.05.2023 | 13:05 | |
O štěstí a kráse (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 01.05.2023 | 09:05 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 14.04.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 12.04.2023 | 18:00 | |
Po rozvodu (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 04.04.2023 | 14:30 | |
Po rozvodu (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 02.04.2023 | 14:15 | |
O Honzovi a Barušce (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 18.03.2023 | 13:50 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.03.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 13.03.2023 | 18:00 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 10.03.2023 | 10:15 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 09.03.2023 | 16:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 08.03.2023 | 10:15 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | CS Film | 07.03.2023 | 18:00 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 04.03.2023 | 13:05 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 18.02.2023 | 10:15 | (2/2) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 16.02.2023 | 10:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2023 | 18:00 | (2/2) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 13.02.2023 | 18:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 11.02.2023 | 10:15 | (1/2) |
Srdíčko (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 05.02.2023 | 22:20 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 28.01.2023 | 14:00 | |
Kam uhnout očima (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 28.01.2023 | 09:15 | |
Ohnivé ženy se vracejí (1986) [TV film] | ČT1 | 28.01.2023 | 06:00 | |
Kam uhnout očima (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 27.01.2023 | 16:30 | |
Každý má svůj stín (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 26.01.2023 | 14:00 | |
Ohnivé ženy se vracejí (1986) [TV film] | ČT1 | 22.01.2023 | 08:35 | |
Domácí víno (1963) [TV inscenace] | ČT1 | 22.01.2023 | 06:25 | |
Domácí víno (1963) [TV inscenace] | ČT1 | 21.01.2023 | 14:45 | |
O Všudybylovi (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 21.01.2023 | 13:05 | |
Růžový květ (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 07.01.2023 | 13:05 | |
Ať přiletí čáp, královno! (1988) [TV film] | ČT1 | 26.12.2022 | 08:25 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.12.2022 | 13:55 | |
Pan Větrovský z Větrova a paní Deštná z Dešťova (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.12.2022 | 09:40 | |
Pan Větrovský z Větrova a paní Deštná z Dešťova (1969) [TV inscenace] | ČT1 | 18.12.2022 | 08:05 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.12.2022 | 13:20 | |
Zelený rytíř (1993) [TV film] | ČT1 | 11.12.2022 | 13:05 | |
Jmenuji se po tátovi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 08.12.2022 | 14:40 | |
Jmenuji se po tátovi (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 04.12.2022 | 11:00 | |
Poslední slovo (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 03.12.2022 | 14:05 | |
Hora jménem Andělská (1993) [TV film] | ČT1 | 03.12.2022 | 13:05 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.12.2022 | 09:25 | |
Princezny nejsou vždycky na vdávání (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 26.11.2022 | 13:05 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 06.11.2022 | 06:25 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 05.11.2022 | 15:25 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.11.2022 | 14:55 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2022 | 15:30 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2022 | 14:05 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 23.09.2022 | 20:05 | |
Rubikova kostka (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 18.09.2022 | 22:10 | |
Putování po Blažených ostrovech (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 17.09.2022 | 07:55 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 16.09.2022 | 20:05 | |
Foukaliště (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 10.09.2022 | 07:30 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 09.09.2022 | 20:05 | |
Jamamba (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 03.09.2022 | 06:30 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 02.09.2022 | 20:05 | |
Zločin lorda Savila (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 31.08.2022 | 14:40 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 31.08.2022 | 14:40 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 28.08.2022 | 22:00 | |
Přátelská výpomoc (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.08.2022 | 09:00 | |
Svědkyně (1991) [TV inscenace] | ČT1 | 26.08.2022 | 13:35 | |
Přátelská výpomoc (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 24.08.2022 | 15:05 | |
Jablko a jeho strom (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 24.08.2022 | 13:45 | |
Svědkyně (1991) [TV inscenace] | ČT1 | 21.08.2022 | 11:55 | |
Egyptologové (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.08.2022 | 09:00 | |
Klobouk, měšec a láska (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 20.08.2022 | 13:05 | |
Dědictví na úvěr (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.08.2022 | 15:10 | |
Dědictví na úvěr (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.08.2022 | 09:00 | |
Recepty doktora Kudrny (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 06.08.2022 | 06:50 | |
Když hraje klárinet (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 02.08.2022 | 10:35 | |
Recepty doktora Kudrny (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 31.07.2022 | 15:25 | |
Když hraje klárinet (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2022 | 13:05 | |
Vojáček a dračí princezna (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2022 | 07:50 | |
Sedm bílých plášťů (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 27.07.2022 | 15:00 | |
Sedm bílých plášťů (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 24.07.2022 | 21:45 | |
Vojáček a dračí princezna (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 24.07.2022 | 15:00 | |
O chamtivém strašidle (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 23.07.2022 | 13:05 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 20.07.2022 | 15:10 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 17.07.2022 | 21:35 | |
O Honzovi a Barušce (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 17.07.2022 | 14:00 | |
Spící princ (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 16.07.2022 | 07:05 | |
Spící princ (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 10.07.2022 | 14:00 | |
Návštěvní hodiny (1986) [TV hra] | ČT1 | 10.07.2022 | 07:10 | |
Návštěvní hodiny (1986) [TV hra] | ČT1 | 09.07.2022 | 15:05 | |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 08.07.2022 | 15:15 | |
O štěstí a kráse (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2022 | 12:05 | |
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2022 | 08:55 | |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.07.2022 | 09:00 | |
Kde bydlí štěstí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 02.07.2022 | 14:40 | |
Dům U tří vlaštoviček (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 25.06.2022 | 13:05 | |
Kryštof a Kristina (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 29.05.2022 | 14:05 | |
Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 21.05.2022 | 13:05 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.05.2022 | 08:50 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT1 | 10.05.2022 | 14:40 | |
Hřbitov pro cizince (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.04.2022 | 16:00 | |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 24.04.2022 | 14:10 | |
Drahý Bedřichu (1985) [TV hra] | ČT 3 | 05.04.2022 | 16:00 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 20.03.2022 | 14:00 | |
Skapinova šibalství (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.03.2022 | 16:00 | |
Radostný život posmrtný (1990) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.03.2022 | 15:20 | |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.03.2022 | 15:50 | |
Narcisový dům (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 11.03.2022 | 16:00 | (2/2) |
Narcisový dům (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.03.2022 | 16:10 | (1/2) |
Hodinář (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.03.2022 | 15:50 | |
Pohár za první poločas (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.03.2022 | 08:50 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 27.02.2022 | 14:45 | |
20 000 mil pod mořem (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.02.2022 | 09:25 | |
Sázka pro dva (1978) [TV inscenace] | ČT1 | 25.02.2022 | 10:05 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 18.02.2022 | 22:55 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 14.02.2022 | 14:40 | |
Kráska a zvíře (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.02.2022 | 08:55 | |
Růžový květ (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 12.02.2022 | 14:00 | |
O Všudybylovi (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 12.02.2022 | 13:05 | |
Kráska a zvíře (1971) [TV inscenace] | ČT1 | 12.02.2022 | 07:20 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.02.2022 | 08:55 | |
Medailónek (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.02.2022 | 09:25 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.01.2022 | 09:25 | |
Milostivé léto (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 19.01.2022 | 14:35 | |
Vzpomínka na Hamleta (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.01.2022 | 16:00 | |
Nikola Šuhaj loupežník (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.01.2022 | 09:25 | |
Císařovna na chvíli (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.01.2022 | 16:20 | |
Vražda před večeří (1972) [TV inscenace] | ČT1 | 14.01.2022 | 14:45 | |
Dva pokoje ve Versailles (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.01.2022 | 16:20 | |
Jeden den velkokněžny (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.01.2022 | 16:25 | |
Nevěra po císařsku (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 11.01.2022 | 16:20 | |
Královnina smečka psů (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.01.2022 | 16:25 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 05.01.2022 | 16:00 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 03.01.2022 | 14:00 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 01.01.2022 | 14:20 | (6/6) |
Ať přiletí čáp, královno! (1988) [TV film] | ČT1 | 01.01.2022 | 09:50 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 29.12.2021 | 21:15 | (6/6) |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 29.12.2021 | 16:00 | |
Silvestr s dědou (1997) [TV hra] | ČT1 | 29.12.2021 | 07:25 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 26.12.2021 | 14:15 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 25.12.2021 | 16:05 | (5) |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 22.12.2021 | 21:25 | (5) |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 18.12.2021 | 14:00 | (4) |
Recepty doktora Kudrny (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 16.12.2021 | 10:20 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 15.12.2021 | 21:30 | (4) |
Recepty doktora Kudrny (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.12.2021 | 20:05 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 11.12.2021 | 14:05 | (3) |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 08.12.2021 | 21:30 | (3) |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 08.12.2021 | 16:00 | |
Talisman (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.12.2021 | 15:50 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 05.12.2021 | 06:25 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 04.12.2021 | 16:00 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 04.12.2021 | 14:00 | (2) |
Pan Kobkán vdává dceru (1977) [TV film] | ČT 3 | 03.12.2021 | 09:05 | |
Královské řádění (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.12.2021 | 23:05 | |
Po rozvodu (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.12.2021 | 23:20 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 01.12.2021 | 21:25 | (2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 01.12.2021 | 10:15 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 27.11.2021 | 13:50 | (1/5) |
Královské řádění (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.11.2021 | 09:25 | |
Po rozvodu (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 25.11.2021 | 15:45 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 24.11.2021 | 21:20 | (1/5) |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 23.11.2021 | 14:00 | |
Žofka z Janovic (1984) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.11.2021 | 16:00 | |
Princezny nejsou vždycky na vdávání (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 21.11.2021 | 14:00 | |
Poslední koncert (1979) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.11.2021 | 16:00 | |
Preceptor (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.11.2021 | 16:00 | |
Don Juan (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.11.2021 | 23:00 | |
Karel Hynek Mácha (1982) [TV film] | ČT 3 | 05.11.2021 | 15:30 | |
Don Juan (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.11.2021 | 16:05 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 03.11.2021 | 16:00 | |
Naděje má hluboké dno (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 02.11.2021 | 14:30 | |
Sen noci svatojánské (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.11.2021 | 15:45 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 01.11.2021 | 10:15 | |
Naděje má hluboké dno (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 31.10.2021 | 16:30 | |
Hora jménem Andělská (1993) [TV film] | ČT1 | 24.10.2021 | 13:05 | |
Zikmund, řečený šelma ryšavá (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.10.2021 | 14:45 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 18.10.2021 | 14:00 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 17.10.2021 | 21:50 | |
Šplhající profesor (1992) [TV inscenace] | ČT1 | 17.10.2021 | 15:15 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 12.10.2021 | 14:00 | |
Kam uhnout očima (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 11.10.2021 | 16:05 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 08.10.2021 | 10:15 | |
Fata morgana (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 08.10.2021 | 09:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 06.10.2021 | 16:00 | |
Návštěvní hodiny (1986) [TV hra] | ČT 3 | 05.10.2021 | 15:35 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 04.10.2021 | 14:00 | |
Kníže Václav (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.09.2021 | 20:05 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.09.2021 | 15:20 | |
Mezičas (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.09.2021 | 15:05 | |
Zelený rytíř (1993) [TV film] | ČT1 | 26.09.2021 | 13:05 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 24.09.2021 | 16:00 | |
Ohnice (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.09.2021 | 22:55 | |
Podivný konec léta (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.09.2021 | 23:15 | |
Rubikova kostka (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 20.09.2021 | 14:20 | |
Rubikova kostka (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 19.09.2021 | 21:45 | |
Poslední slovo (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 19.09.2021 | 14:55 | |
Ohnice (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.09.2021 | 09:10 | |
Podivný konec léta (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.09.2021 | 09:05 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.09.2021 | 09:25 | |
Obžalovaná (1969) [TV hra] | ČT 3 | 10.09.2021 | 09:00 | |
Škodná (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 06.09.2021 | 14:40 | |
Aksál (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.09.2021 | 09:40 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 03.09.2021 | 10:15 | |
Ohnivé ženy se vracejí (1986) [TV film] | ČT1 | 01.09.2021 | 14:00 | |
Zločin lorda Savila (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 31.08.2021 | 09:05 | |
Ohnivé ženy se vracejí (1986) [TV film] | ČT1 | 29.08.2021 | 15:55 | |
Medailónek (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.08.2021 | 16:10 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.08.2021 | 23:10 | |
Laskavý divák promine (1994) [TV seriál] | ČT 3 | 22.08.2021 | 14:30 | (5/5) |
Laskavý divák promine (1994) [TV seriál] | ČT 3 | 21.08.2021 | 14:45 | (4/5) |
Tchyně (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.08.2021 | 22:55 | |
Laskavý divák promine (1994) [TV seriál] | ČT 3 | 20.08.2021 | 16:05 | (3/5) |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 20.08.2021 | 13:25 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 19.08.2021 | 21:10 | |
Laskavý divák promine (1994) [TV seriál] | ČT 3 | 19.08.2021 | 16:00 | (2/5) |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 19.08.2021 | 13:25 | |
Přátelská výpomoc (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 19.08.2021 | 13:20 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 18.08.2021 | 21:05 | |
Laskavý divák promine (1994) [TV seriál] | ČT 3 | 18.08.2021 | 16:05 | (1/5) |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 18.08.2021 | 13:30 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 17.08.2021 | 21:15 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 17.08.2021 | 13:30 | |
Kavárna u Uršuly (1994) [TV pořad] | ČT 3 | 16.08.2021 | 21:00 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.08.2021 | 09:00 | |
Vojáček a dračí princezna (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 14.08.2021 | 14:15 | |
Tchyně (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.08.2021 | 09:00 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 13.08.2021 | 16:00 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 12.08.2021 | 16:00 | |
Zkouška kvality (1989) [TV film] | ČT 3 | 10.08.2021 | 23:00 | |
Oddělení zvláštní péče (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.08.2021 | 23:00 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 09.08.2021 | 14:00 | |
Kryštof a Kristina (1993) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 08.08.2021 | 14:05 | |
Kryštof a Kristina (1993) [TV inscenace] | ČT1 | 08.08.2021 | 14:05 | |
Bellevue (1969) [TV hra] | ČT 3 | 08.08.2021 | 09:00 | |
Zkouška kvality (1989) [TV film] | ČT 3 | 04.08.2021 | 15:50 | |
Oddělení zvláštní péče (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.08.2021 | 15:55 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 03.08.2021 | 14:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 02.08.2021 | 16:00 | |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | ČT 3 | 01.08.2021 | 15:30 | (2/2) |
Chtěla bych ten strom (1989) [TV film] | ČT 3 | 31.07.2021 | 15:45 | (1/2) |
Hodina obrany (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.07.2021 | 16:25 | |
Modrý kosatec (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 24.07.2021 | 13:05 | |
Dary hadího krále (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 17.07.2021 | 14:00 | |
Skleník (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.07.2021 | 23:40 | |
Nezralé maliny (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.07.2021 | 15:35 | |
Kde bydlí štěstí (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 11.07.2021 | 14:05 | |
Kde bydlí štěstí (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 11.07.2021 | 14:05 | |
Výnosné místo (1972) [TV film] | ČT 3 | 09.07.2021 | 22:55 | |
Skleník (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 08.07.2021 | 16:30 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 08.07.2021 | 16:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.07.2021 | 09:00 | (2/2) |
Motanice (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 06.07.2021 | 08:50 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.07.2021 | 09:00 | (1/2) |
Pan Větrovský z Větrova a paní Deštná z Dešťova (1969) [TV inscenace] | ČT1 | 05.07.2021 | 06:50 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.07.2021 | 16:30 | (2/2) |
Výnosné místo (1972) [TV film] | ČT 3 | 04.07.2021 | 09:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.07.2021 | 16:35 | (1/2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 30.06.2021 | 14:00 | |
Usmívej se, lásko má (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.06.2021 | 16:30 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 24.06.2021 | 10:15 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 21.06.2021 | 16:00 | |
Křišťálová noc (1966) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.06.2021 | 23:30 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 16.06.2021 | 16:00 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.06.2021 | 23:40 | |
Švédská zápalka (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.06.2021 | 01:45 | |
Švédská zápalka (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.06.2021 | 17:40 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.06.2021 | 01:05 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.06.2021 | 17:30 | |
Dům U tří vlaštoviček (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 12.06.2021 | 13:05 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.06.2021 | 09:00 | |
Posel dobrých zpráv (1976) [TV hra] | ČT 3 | 09.06.2021 | 23:35 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 07.06.2021 | 14:00 | |
Posel dobrých zpráv (1976) [TV hra] | ČT 3 | 04.06.2021 | 16:00 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 30.05.2021 | 02:00 | (2/2) |
Zlatý náhrdelník (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 29.05.2021 | 13:05 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.05.2021 | 00:10 | (1/2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 28.05.2021 | 10:15 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 26.05.2021 | 14:00 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.05.2021 | 16:00 | (2/2) |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.05.2021 | 14:20 | (1/2) |
Hlavní přelíčení (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.05.2021 | 00:20 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 21.05.2021 | 18:00 | |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 16.05.2021 | 17:05 | (6/6) |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 16.05.2021 | 16:40 | (5/6) |
20 000 mil pod mořem (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.05.2021 | 01:10 | |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 15.05.2021 | 17:00 | (4/6) |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 15.05.2021 | 16:35 | (3/6) |
Spící princ (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 15.05.2021 | 14:05 | |
Hlavní přelíčení (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.05.2021 | 09:00 | |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 14.05.2021 | 16:40 | (2/6) |
Aneta (1995) [TV seriál] | ČT 3 | 14.05.2021 | 16:15 | (1/6) |
20 000 mil pod mořem (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.05.2021 | 15:40 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 12.05.2021 | 14:00 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 11.05.2021 | 20:20 | (6/6) |
O štěstí a kráse (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 09.05.2021 | 13:05 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 08.05.2021 | 22:20 | (6/6) |
Krásná vyhlídka aneb Bellevue (1983) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.05.2021 | 23:25 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 04.05.2021 | 20:20 | (5) |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 04.05.2021 | 16:00 | |
Sova sídlí v dutém stromě (1975) [TV hra] | ČT 3 | 04.05.2021 | 00:15 | |
Ženitba (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.05.2021 | 01:20 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 01.05.2021 | 22:25 | (5) |
Krejčí Šajtle Dobrodruh (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.05.2021 | 01:15 | |
Krásná vyhlídka aneb Bellevue (1983) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.04.2021 | 16:00 | |
Sova sídlí v dutém stromě (1975) [TV hra] | ČT 3 | 28.04.2021 | 16:20 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 27.04.2021 | 20:20 | (4) |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 27.04.2021 | 16:00 | |
Krejčí Šajtle Dobrodruh (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.04.2021 | 09:30 | |
Ženitba (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 25.04.2021 | 09:00 | |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT 3 | 25.04.2021 | 00:25 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 24.04.2021 | 22:25 | (4) |
Svědkyně (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.04.2021 | 20:05 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.04.2021 | 23:50 | (3/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.04.2021 | 00:20 | (2/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.04.2021 | 00:00 | (2/3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.04.2021 | 00:15 | (1/3) |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 20.04.2021 | 20:20 | (3) |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT 3 | 19.04.2021 | 15:55 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.04.2021 | 16:05 | (3/3) |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 17.04.2021 | 22:25 | (3) |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.04.2021 | 16:15 | (2/3) |
Filatelistická historie (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.04.2021 | 23:45 | |
Studentská balada (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.04.2021 | 16:05 | (1/3) |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 16.04.2021 | 14:00 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 13.04.2021 | 20:20 | (2) |
Filatelistická historie (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.04.2021 | 16:00 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 10.04.2021 | 22:40 | (2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 08.04.2021 | 10:15 | |
Závrať (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 07.04.2021 | 23:45 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 07.04.2021 | 10:15 | |
Smrt barona Gandary (1990) [TV inscenace] | ČT1 | 06.04.2021 | 23:55 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 06.04.2021 | 20:20 | (1/5) |
Závrať (1990) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.04.2021 | 17:05 | |
Poručík Petr (1981) [TV seriál] | JOJ Family | 03.04.2021 | 22:50 | (1/5) |
Smrt barona Gandary (1990) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.04.2021 | 17:00 | |
Ukradený kaktus (1990) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.04.2021 | 16:35 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.04.2021 | 09:00 | |
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 02.04.2021 | 06:55 | |
Když hraje klárinet (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 02.04.2021 | 06:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 01.04.2021 | 16:00 | |
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 01.04.2021 | 14:10 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 29.03.2021 | 14:00 | |
O Honzovi a Barušce (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2021 | 14:25 | |
Modrá krev (1995) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2021 | 13:05 | |
Této noci v tomto vlaku (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 26.03.2021 | 22:30 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 22.03.2021 | 14:00 | |
Bláznova smrt (1973) [TV inscenace] | ČT1 | 21.03.2021 | 23:55 | |
Bláznova smrt (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.03.2021 | 09:00 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 18.03.2021 | 16:00 | |
Zázračné dítě (1986) [TV hra] | ČT 3 | 14.03.2021 | 16:20 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 14.03.2021 | 10:15 | |
Žáku Kašíku, nežeň se (1985) [TV film] | ČT 3 | 13.03.2021 | 16:20 | |
Putování za měsíční nitkou (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 13.03.2021 | 14:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 12.03.2021 | 16:00 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 10.03.2021 | 16:00 | |
Poslední dopis (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.03.2021 | 09:00 | |
O Všudybylovi (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 06.03.2021 | 13:05 | |
Krásná paní ševcová (1973) [TV hra] | ČT 3 | 26.02.2021 | 09:00 | |
Dlouhé dopoledne (1969) [TV hra] | ČT 3 | 25.02.2021 | 09:00 | |
Dům Doni Bernardy (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.02.2021 | 09:00 | |
Vražda před večeří (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.02.2021 | 09:00 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 19.02.2021 | 14:00 | |
Dialogy pro klarinet, cimbál a bicí (1985) [TV film] | ČT 3 | 18.02.2021 | 15:50 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 18.02.2021 | 10:15 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2021 | 18:00 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2021 | 14:00 | |
O princezně, která nesměla na slunce (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 14.02.2021 | 14:55 | |
Klobouk, měšec a láska (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 14.02.2021 | 14:05 | |
Klobouk, měšec a láska (1986) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 14.02.2021 | 14:05 | |
Poslední královna (1974) [TV inscenace] | CS Film | 12.02.2021 | 18:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 11.02.2021 | 16:00 | |
Hodinář (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 11.02.2021 | 15:40 | |
Škodná (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 11.02.2021 | 09:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.02.2021 | 15:50 | |
Samota (1965) [TV inscenace] | CS Film | 09.02.2021 | 14:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 08.02.2021 | 18:00 | |
Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (1996) [TV inscenace] | ČT1 | 07.02.2021 | 14:15 | |
Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo (1996) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 07.02.2021 | 14:15 | |
Škola hrou (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.02.2021 | 15:35 | |