Cerven
ohodnotit

Obsah filmu Veinte pasos para la muerte

 
Příběh začíná v dubnu roku 1865, kdy končí v USA občanská válka. Seržant jižní armády Alec Kellaway se vrací domů a zachrání mladého míšence Mestiza, kterého najde po krk zakopaného v zemi. Vezme mladíka sebou na svůj ranč, kde na něho čeká dcera Deborah.

Během let se mezi Mestizem a Deborah vytvoří zvláštní pouto. Míšenec je do dívky beznadějně zamilován a Kellaway ho vyžene z domu. Na rančera se chystá bandita, kterého před lety Alec přivedl do vězení. Překoná Mestizo výčitky a stačí se vrátit včas?

Autor: curil
 
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >>

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení

Nejnovější komentáře k filmu

curil
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 20.10.2021
"Dvacet kroků ke smrti"
Nízkorozpočtový "tortilla" western s   Deanem Reedem, i u nás populárním umělcem za   socialisté éry. Američan, který byl nesmírně   populární v Latinské Americe a ve španělsky   hovořících zemích, se zřejmě po nějakém   mozkovém záchvatu v roce 1973 odstěhoval do   demokratického Německa. "Rudý Elvis"   tak vystupoval i v Česku, kamarádil s   Neckářem, aby svou životní pouť ukončil   utonutím v jednom z berlínských jezer ve věku   47 let. Dodnes se spekuluje o účasti STASI. V   letech 1967 - 1973 žil Reed v Itálii a hrál v   několika westernech. V roli míšence působí   směšně zejména jeho falešné opálení,   nasprejovaná tvář se nepovedla. Děj filmu je   klasika, originální je míšencova hláška při   přestřelkách "Udělejte dvacet kroků a   vystřelte!". Odtud také název filmu.


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama