Cerven
ohodnotit

Obsah filmu Trapasy

 
V Trapasech s Milošem Kopeckým jsme účastni srandiček, které s kamarádem Františkem Filipovským provádí spoluobčanům na ulici, nebo svým přátelům. Trik s půllitrem piva, které se nevylije, i když se převrhne a nakonec se přece vylije, známe již i z jiného filmu. V jedné ze scének, kdy si dělají legraci ze spoluobčanů, když namontují na sloup elektrického osvětlení vodovodní kohoutek a úžasem se podivují, proč voda neteče. A lidé jim na špek skočí.

Hlavní linie pořadu spočívá v příběhu, kdy pan Kopecký se svou ženou Alenou Vránovou jdou do kostela a obtěžuje je herec Václav Štekl, jak před kostelem, tak i v kostele. Miloš Kopecký hraje...
 
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit zde >>

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Podle hodnocení

Nejnovější komentáře k filmu

curil
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 9.6.2021
Na televizní komedii plnou vtipných scének   navázal režisér Petr Schulhoff o dva roky   později (1971) stejnojmennou sérií skečů   opět s Milošem Kopeckým v hlavní roli.   Některý z uvedených trapasů se určitě udál   každému divákovi nebo alespoň někomu z jeho   okolí. Miloš Kopecký hraje sám sebe a trapasy   se dějí jemu, případně je sleduje. Mně se   nejvíce zamlouvá "seznamka" se Stellou   Zázvorkovou a Jaroslavem Heydukem, který honí   splnění plánu kanceláře za kvartál a   obětuje se za kolektiv, a také jak   "Milda" balí na refýži mladinkou   Zuzku Ondrouchovou, ze které se vyklube dcera   jeho spolužáka Zdeňka Dítěte.
Pitryx
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 17.6.2020
Tak tohle se povedlo. Pan Kopecký je velmi dobrý   a ostatní mu jen nahrávají. Zábavička plná   vtipů na půl hodinky. Škoda, že jsou skoro   všechny známé.


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama