režie: | |||
---|---|---|---|
Eugen Sokolovský |
hraje: | |||
---|---|---|---|
Petra Tenorová (princezna Laura), Petr Lněnička (princ Jan), Martin Myšička (Černý princ), Saša Rašilov (král), Jitka Čadek Čvančarová (královna Vilma), Arnošt Goldflam (první rádce Hubert), Pavla Tomicová (komorná), Zuzana Slavíková (vrchní čarodějnice), Libor Olšan (předák družiny Černého prince), Pavel Liška (princ Petr), Tomáš Matonoha (princ Pavel), Pavel Doucek (dveřník), Jiří Pecha (krčmář), Jiří Hájek (druhý rádce Servil), Jan Kruba (první jezdec), Petr Světlík (jezdec) |
scénář: | |||
---|---|---|---|
Jan Gardner |
kamera: | |||
---|---|---|---|
David Ployhar |
hudba: | |||
---|---|---|---|
Miloš Štědroň |
výprava-architekt: | |||
---|---|---|---|
Vladislav Kucharski |
kostýmy: | |||
---|---|---|---|
Evženie Rážová, Jana Přichystalová, Ivana Hanušová |
střih: | |||
---|---|---|---|
Monika Hlavatá |
produkce: | |||
---|---|---|---|
Michael Beran, Monika Králová |
choreografie: | |||
---|---|---|---|
David Strnad |
šerm: | |||
---|---|---|---|
Libor Olšan |
II. kamera: | |||
---|---|---|---|
Mark Rimmer (steadicam operator), Peter Karpiš (kamerový jeřáb) |
koordinátor kaskadérů: | |||
---|---|---|---|
Luděk Jelen |
vizuální efekty: | |||
---|---|---|---|
Tomáš Kalhous (vedoucí 2D oddělení) |
masky: | |||
---|---|---|---|
Květoslava Zavřelová, Stanislava Novotná |
dramaturgie: | |||
---|---|---|---|
Jaroslav Kravka, David Ziegelbauer |
asistent režie: | |||
---|---|---|---|
Šárka Střelková |
asistent kamery: | |||
---|---|---|---|
Libor Máca, Otto Kobylák (grip) |
pomocná režie: | |||
---|---|---|---|
Viktor Walter |
fotograf: | |||
---|---|---|---|
Michael Kucharski |
trikové snímky: | |||
---|---|---|---|
Boris Masník |
asistent architekta: | |||
---|---|---|---|
Michael Kucharski |
osvětlovač: | |||
---|---|---|---|
David Kolbábek, Petr Pulgret, Radoslav Moreso |
producent: | |||
---|---|---|---|
Darina Levová |
skript: | |||
---|---|---|---|
Anna Inemanová |
asistent zvuku: | |||
---|---|---|---|
David Vanický |
klapka: | |||
---|---|---|---|
Alexandra Anna Pátková |
catering: | |||
---|---|---|---|
Karel Vávrovec |
vrchní osvětlovač: | |||
---|---|---|---|
Martin Kučera |
stavba: | |||
---|---|---|---|
Jakub Syrový, Roman Šlezinger |
rekvizity: | |||
---|---|---|---|
Martin Franzki |
vedoucí výpravy: | |||
---|---|---|---|
Veronika Humenčáková |
runner: | |||
---|---|---|---|
Alexandr K Pondikas |
mistr zvuku: | |||
---|---|---|---|
Radomír Geyer |
ostřič: | |||
---|---|---|---|
Michal Škoda |