Pokušení (2003/1)

Pokušení (The Fighting Temptations)
58.1 %
 
 

The Fighting Temptations

Další název: Pokušenie (SK)

    Žánr: komedie / muzikál
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 123 min.
„On musí zachránit kostelní sbor, ona má zázračný hlas, ale zpívá v nočním klubu...“
Darrin Hill je uhlazený newyorský reklamní agent, ke kterému se štěstí obrátilo zády. Právě se vrací do svého rodného městečka v Georgii, aby si vyzvedl dědictví po tetě. Ale dřív, než je získá, musí splnit tetino poslední přání – dát dohromady sbor a vyhrát s ním výroční soutěž „Gospel Explosion“. Darrin brzy zjistí, že město je plné různých postaviček, ale je tam jen málo talentovaných zpěváků. Pak ale potká Lilly, krásnou barovou zpěvačku s božským hlasem. Lilly je doslova odpovědí na jeho modlitby, pokud ji však získá pro svůj záměr a přemluví ji, aby zpívala v jeho kostelním sboru. Její hlas rozechvěje každé srdce, ale ona sama se do spolupráce nehrne. Darrin zároveň objevuje, že mu teta zanechala daleko víc než jen peníze…

Zdroj: ČT

režie:
Jonathan Lynn
 
 
hraje:
Cuba Gooding (Darrin Hill), Beyoncé Knowles (Lilly), Mike Epps (Lucius), LaTanya Richardson (Paulina Pritchett), Chloe Bailey (malá Lilly), Wanda Williams, Daphne Duplaix, Wendell Pierce (Reverend Lewis), Lou Myers (Homer T.)
 
 
námět:
Elizabeth Hunter
 
 
scénář:
Elizabeth Hunter
 
 
hudba:
Chad Hugo (soundtrack: "Amazin'"), Paul Simon ("Loves Me Like A Rock")
 
 
výprava-architekt:
Victoria Paul
 
 
zpěv:
Beyoncé Knowles (performer: "Fighting Temptation", "Fever", "Everything I Do", "Swing Low Sweet Chariot", "He Still Loves Me", "Time To Come Home" / producer: "Fever", "Swing Low Sweet Chariot", "I Know" / "I Know", "Come Back Home"), Destiny's Child ("I Know"), Donna Summer (("Heaven Knows"), Al Jarreau (("Roof Garden")
 
 
masky:
Stacye P. Branche
 
 
Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.