ohodnotit

Kráska v nesnázích

Rok:
2006
Délka:
110 minut
Premiéra v ČR:
7.9.2006
„Film Jana Hřebejka a Petra Jarchovského o sexu, penězích a dobrém člověku.“

Komentáře k filmu Kráska v nesnázích

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Hodnocení
Počet komentářů k filmu: 38
jarda53
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 28.5.2012
Celkem dobře udělaný film   ale mám takové zdání, že   když přišel na scénu   majitel toskánských vinic   Josef Abrhám, tak film   ztrácel grády. A Jarda   Čmolík mě připadal, jak   člověk z jinné planety.   Vašáryová, Brejchová,   Schmitzer a Gaislerová byli   dobří, proto film dobře   dopadl...
hvezdyn
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 10.11.2006
Většina nových českých   mě příliš neoslovuje. Nebo   mám s nimi problém. Tento,   převážně skeptický   příběh ze života se dá   přiřadit k mírnému   nadprůměru. Výborné jsou   herecké výkony téměř   všech představitelů. Avšak   tento snímek bude patřit k   těm, ke kterým se budu jenom   stěží vracet.
FLA
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 12.11.2011
Můj další oblíbený   film,čím víc ho vidím   líbí se mě víc a   víc.Nezapomenutelný pro mě   Jiří Schmitzer a   samozřejmně i další,dobře   jsem se pobavil!
martin.stusak.9
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.11.2013
Duo Hřebejk- Jarchovský   opět předvedli svoji   dokonalou trefu do   současných každodenních   starostí a slastí. Poukazuje   na mezilidské vztahy,   tentokrát hlavně v rodině.   Postavení za svoje zájmy,   smíření s životním   údělem, ústupky a   dodržování určitých   zásad. Úcta v sebe i k   ostatním, vůle pomoct   druhým a ctít každého z   nás. Myslím, že v nějaké   té povaze, jak je tu dokonale   prezentováno, se určitě   každý divák někde uvidí.   Příběh je vyobrazen zcela   nenásilnou formou. Tedy tak,   jak jsme u Hřebejka zvyklí.   Děj se odvíjí svým   přirozeným tempem, takže   dokáže dobře vyobrazit   psychologii každé postavy.   Během chvilky víme, co od   koho čekat. Snímek má   vysokou kvalitu a nese v sobě   takové určité poselství k   zamyšlení.
Petra.Barbie
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 7.6.2008
Blýskání na lepší časy v Hřebejkově režii?
Hřebejkovy filmy nemusím a   jeho kultovní Pelíšky jsou   pro mne fakt nestravitelné,   navíc ve většině filmů se   objevuje jen B. Polívka či   E. Holubová a spousta   politiky...S povděkem tedy   kvituji, že umí využít i   jiné herecké obsazení a jde   o herce, na něž se poslední   dobou spíše zapomíná - p.   Schmitzer (v roli   despotického otce víc než   výborný), paní Brejchová   (herečka, jež zahraje   nejrůznější typy rolí) a   nakonec pan Abrhám, stále   šarmantní a noblesní. Do   popředí je dána   psychologická stránka mladé   ženy v podání Anny   Geislerové. Celkově tedy   musím říct, že i když to   není vysloveně to prvé   "boom" pro můj   filmový vkus, na Hřebejkovu   tvorbu a můj názor na ni je   to skutečně převratná   záležitost a dokoukala jsem   se zájmem a nikoliv s   přemáháním a nechutí,   jako u jiných jeho projektů.
petrusmev
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 17.10.2006
Film není úplně vyrovnaný,   přesto mě příjemně   překvapil svými vyhrocenými   situacemi (chtěl jsem napsat   až bergmanovsky vyhrocenými,   ale pomalu bude třeba psát   hřebejkovsky   vyhrocenými...). Skvěle   napsaná je postava slizce   upřímného Ríši, kterou   excelentně zahrál Jiří   Schmitzer. Trochu mi vadí   konec typu "život   běží dál", svádí to   k pokračování, co se bude   dít za rok, za pět let,   místo aby byl příběh   jasně ukončen. Ale přesto   mě film dostal svým dramatem   a mravním dilematem. A   hláškou Ríši poté, co   během sledování DVD   psychicky zdeptá svého   vnuka: Nechceš to přetočit   od začátku?
Chrustyn
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.10.2007
Velice povedený český   snímek s řadou výborných   herců. Je sice pravda, že   někomu může film přivodit   šok jestli čeká podobnou   podívanou jako byli   Hřebejkovi retro-komedie.   "Kráska" je totiž   natočena jiným,   reálnějším stylem a není   v ní nouze o sprostá slova   nebo sex. Ale kdo viděl   předchozí režisérův   počin Horem pádem ví co   může od filmu čekat.
PORTER
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 21.10.2013
Docela povedené drama s   dobrým příběhem a dobrými   hereckými výkony Geislerové   a Schmitzera.Geislerová film   obohatila o tu erotičtější   stránku a Schmitzer o tu   stránku toho hajzla který mu   seděl.
mat.ilda
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 22.3.2012
Jako u většiny současných   českých filmů, tak i v   tomto případě postrádám   příběh, děj je   předvídatelný a snímek   připomíná spíše   televizní tvorbu. Z   hereckých výkonů stojí za   zmínku jen Schmitzerův,   jehož Richard je přesným   prototypem malého domácího   tyrana a maloměšťáka.
jirry
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 13.3.2008
Pěkný film, slabší   příběh ale perfektní   herecké výkony, úžasný   především Jiří   Schmitzer!! A Oscarová muzika   ;-)
Snura
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 30.9.2007
Je to lepší než Horem   Pádem, ale za ostatními   Hřebejkovými filmy stále   Kráska hodně zaostává.   Přesto se však jedná o   nadprůměrný snímek a to   zejména díky hereckým   výkonům - Geislerové,   Brejchové, Abrháma,   Luknára, E. Vášáryové,   ale především Jiřího   Schmitzera, jehož slizce   odporný Richard mi ještě   nějakou dobu bude strašit v   hlavě.
hejtman
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.6.2007
Jak již bylo vícekrát   napsáno,je to tuctový   průměrný film se   scénářem,který by   potřeboval polít živou   vodou,vždyť za každým   rohem vykukuje šeď a číhá   nuda.Celkově je ale příběh   zajímavý,ikdyž řádně   přislazený a s reálností   se nikdo moc nepáral.Film   jsem viděl již 2x a   napodruhé se mi zdál   lepší,už jsem asi věděl   co mě čeká a vychutnával   jen pozitiva,která jsou zde   zastoupena hlavně vším co   je spojeno s herci.Velmi mě   překvapila moje oblíbená   herečka Anna   Geislerová,které to zde fakt   seklo a byla ozdobou a   třešničkou na dortu,v   jehož základech jsou   zvláště herecké výkony   panů Schmitzera ( top výkon   ) a Abrháma,Jana Brejchová   mě už tak moc   nenadchla,spíš se mi   ztrácela v šedi   příběhu.Dal bych i víc   bodů,ale stále srovnávám s   filmem Bohdana Slámy -   Štěstí -,který má lepší   scénář,je lépe podán a   byl tak skutečný až to   občas bolelo na duši.K   dokonalosti mu však chybí to   co jsem našel zde -   tj.divadelní představení   víše uvedených   pánů,kouzlo Anny i lépe   zvládnuté řemeslo pánů od   režie,kamery aj.
karlosphonic
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 6.8.2009
Film Kráska v nesnázích se   mi líbil.Zaujala mě role   Schmitzera.Ta role byla tak   perfektní,že jsem se doslova   těšil,kdy přijde na   scénu.Nepochopil jsem ale ten   název.Paní Geislerová   promine,ale žádnou krásku   jsem neviděl.Hodil by se   spíše název Žena v   nesnázích.Tato herečka je   ale jinak výborná.
collen
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 28.6.2017
Kráska v nesnázích je malá   přehlídka českých   charakterů ve výborné   režii a s kvalitním   hereckým obsazením.Ano, je   to hořký příběh a není v   něm skoro nic komediálního,   ale je to skvělý film.
Pardal
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 26.5.2007
Nebudu-li počítat   komediání pelíšky, tak   zatím nejlepší Hřebejkův   film, dobře vystihnutá   situace lidí postižených   povodní, zajímavej příběh   a navíc Geislerová v nejvíc   sexy podání v jakém jsem ji   kdy viděl, už pro to je   potřeba tenhle film vidět,   navíc se na plátno vrací   Josef Abrhám a Jana   Brejchová která předvádí   docela povedenej hereckej   koncert v čele se Schmitzrem,   jak je vidět tenhle film byl   dost o hercích a ti si dali   záležet...
Akana
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 10.1.2009
Moc se mi to líbilo.   Hřebejkova silná chvilka.   Oceňuju realistické dialogy,   uvěřitelné herectví (to   není v našem filmu   samozřejmost!), propracované   postavy. Většina z nich   (Geislerová, Schmitzer,   Brejchová, Luknár,   Vašáryová) nevzbuzovala   jenom kladné nebo jenom   záporné emoce. V jednu   chvíli by jim člověk jednu   vrazil, v jiné mu jich bylo   líto. Viníci i oběti   zároveň, tak jak to ve   skutečnosti je. Film s vizí,   kterou se podařilo naplnit,   to se cení. Vyzdvihuju   hlavně Schmitzera (nejenom   "sušenky", ale i   moment,kdy zjistí, že jeho   žena zemřela a on zůstal   sám - tohle zahrál sakra   dobře) a Vašáryovou.
MildaX
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 30.4.2007
Duo Hřebejk-Jarchovský mě   nikdy kvalitou svých filmů   nezklamal. Až nyní.   Bohužel. :-(
Nečekal   jsem komedii, to ne, věděl   jsem, že film je hořký. Jen   mě příběh prostě nudil,   nepůsobil na mě, charaktery   působily plytce a to při   hereckém obsazení nemohu   dávat za vinu hercům. Celý   film jsem pročekal, že se   něco stane, že příběh   dostane "grády"...   ale nic. Škoda. Jediné co na   mě působilo   "důvěryhodně" byl   jazyk jakým se ve filmu   mluvilo a svého hereckého   prostoru nejlépe využil   Jiří Schmitzer.
Ale   to je zoufale málo.... jakoby   platilo pořekadlo:
"Po posvícení   bývá s***ka."
Ale i tak se těším na   další práci dua   Hřebejk-Jarchovský. :-)
cerfik
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.10.2014
Opravdu kvalitní český   film, o tom že můžete být   bohatý i charakterní a s   tím mě napadá, že Josef   Abrhám měl opravdu těžkou   roli a zvládnul ji na   výbornou, protože   málokterému herci byste   tuhle postavu věřili a to se   zde povedlo na výbornou.   Naprosto nezapomenutelná je   scéna v restauraci, kde   exceluje Jiří Schmitzer v   roli naprostého českého   hovada. Aňa Geislerová   podala skvělý výkon jak   jsme zvyklí a postarala se   tak o filmový zážitek, jež   z místní provinience   jednoznačně vybočuje silně   nad průměr.
davidek
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 3.1.2008
Zvláštní film o   mezilidských vztazích.   Úchvatný herecký výkon   Geislerový. Bohužel celý   film jsem tak nějak tušil a   mnohdy věděl co se stane   dál.
huron
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 24.9.2006
Z filmu jsem hodně   rozpačitý. Na české filmy   nerad chodím, protože se   většinou zklamu - jako u   Krásky. Z filmařského   hlediska skvěle odvedená   práce, moc se mi líbila   hlavně zvuková a   kompoziční stránka.   Obsahově ale slabota, snímku   chybí jakákoli dynamika,   originální nápad nebo   dějové překvapení; lépe   řečeno mě to nudilo. Za   normálních okolností bych   dal bodu méně, ale musím   ocenit herecké výkony,   hlavně Schmitzera a Abrháma.
michal33
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 8.2.2008
Film rozhodně zaujme   hereckými výkony, i když   jsem to nečekal,dobré   herecké obsazení udělalo   své a zaujalo...
ELEONORA
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 22.5.2008
KRÁSKA
mne v žádném případě   nezklamala. Ba naopak.   Vyzdvihla bych nejen   představitele   "slizouna", ale   paní Brejchová, AŇA, i   další ve mne nechali až   hořský zbytek dne. Je to ten   film, o kterém budete ještě   minimálně dva dny   přemýšlet a vzpomínat na   něj. Jako bonus je na DVD i   další verze, kterou se mohl   film ubírat. Ale   "zlo" bylo   potrestáno i tak. A ve   fotogalerii je grilující pan   Hrušínský, tak to mne velmi   po shlédnutí filmu pobavilo.   Film doporučuji ke   shlédnutí.
xebece
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 9.12.2007
Milé překvapení. Dala jsem   si na čas (k většině   nových českých filmů   pociťuju lehký odpor), měla   jsem otevřený únikový   východ, ale nakonec jsem   zůstala a líbílo se mi to.   Včetně skvělé hudby.
Ela
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 27.9.2008
přesně případ filmu,který   celkově nějak nevyniká ale   v kalných zahnívajících   vodách českého filmového   průmyslu se stává zářivou   hvězdou.smutné...nemůžu si   pomoct a nové snímky Jana   Hřebejka srovnávám s těmi   starými a vždy musím   konstatovat,že jde jen o   slabý odvar.film vaří z   vody a podle mě v podstatě   nemá co sdělit,jen sleduje   jak se žena,která neví co   se životem potýká s   vlastními problémy...co bych   ocenila je výkon Jiřího   Schmitzera v roli pošahaného   diabetika se skolny k   maniodepresivitě.
phorsky1
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 28.9.2007
film byl hodně reálnej,až   tak řeklo by se hořce,do mě   vstoupila z filmu myšlenka,za   každé dobro které pro   někoho uděláš,budeš po   zásluze potrestán,pro mě   bylo až děsivé jak peníze   založené v knize   přeputovaly až k   zákeřnému kazateli,dobře   zahrály schmitzer a   geislerová,dobře vypydal i   abrhám,další silně   tristní scéna jak rána   pěstí bylo,když po návratu   z vězení jarda marcelu   svalí na pelech
Mary.Elwood
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 24.8.2008
Byla jsem mile překvapena!   Celkem realistický snímek v   Hřebejkově stylu včele s   Annou Geislerovou.Josef   Abrhám jako vždy   charismatický s velkým   šarmem ,který je na dnešní   dobu zranitelný svou   dobrotivou povahou. Absolutně   nejperfektnější však byl   Jiří Schmitzer jako Richard!   Jeho přednáška o   diabetických sušenkách,nebo   scéna s košem,či osočení   komunistické učitelky byly   pro mě fenomenální!!   Překrásným doplňkem filmu   byla hudba Glena   Hansarda,která přidala na   dynamičnosti.
iqtiqe
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 25.10.2009
Díky Jiřímu Schmitzerovi a   výborné scéně se   sušenkami tohle zůstane   nezapomenutelným filmem.   Jinak ale průměr.
aurora45
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 22.5.2010
Trochu jiný příběh, než   Hřebejk točí. A dle mého   názoru jej zvládl velmi   dobře. A herci v podstatě   mimo režisérovu oblíbenou   gardu jsou výborní v čele   se skvělou figurou Jiřího   Schmitzera. Vidět.
Lucka-V.
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 13.7.2009
U tohohle toho filmu se mi   nelíbil jeho někdy až   pochmurný děj. Má ale   skvělé herecké obsazení   populárními herci.
Lucelka
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.7.2010
Velice povedený film   ražisera Jana Hřebejka.   Dobré herecké obsazení.   smysluplný děj. Mě osobně   se film líbil
Plivník
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 6.11.2007
Na tenhle film jsem se dívala   jen ze zvědavosti, protože   jsem slyšela spíš   otrávené reakce. Takže jsem   čekala nejhorší a výsledek   potěšil - nebylo to tak   hrozné :-). Samozřejmě, že   základní zápletka je   přitažená za vlasy   (stárnoucí zazobaný majitel   latifundií v Itálii a   mladší sociální případ   se do sebe zamilují), ale to   bohatě vynahradily skvělé   herecké výkony - Schmitzer   nebo úžasně slizký   Hrušínský jako kazatel.
Bartson
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 18.1.2015
Co to jako mělo býti? :-)   Krásku v nesnázích si   nepředstavuju jako běhnu,   která uteče za korunkama.   Doufám, že si z tohohle   filmu vezme příklad co   nejvíc lidí, ať se tu máme   jako v dobytčáku, kde jsou   na prvním místě   kulaťoučké korunky. Vrátit   se po takové chvilce z   vězení, tak tu zrzavou   krávu proplesknu a sešlu na   ní kouzlo nikdy   nekončícího průjmu.
Luky49
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 22.3.2015
Příběh o spravedlnosti,   naivitě a lásce.   Automechanika uvězní za   krádež auta, jeho ženu s   dětmi si odvede poškozený   majitel do Itáleie na slunou   vinici. Co více si může   chudá poloviční rodiná   přát ? Výborné výkony   herců.
TSZ
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 8.4.2007
H&J dochazi dech
Ač jsem měl tvůrčí duo   Hřebejk-Jarchovský po celou   dobu jejich spolupráce velmi   rád a na jejich filmy jsem se   vždy těšil (jediným   mírným zklamáním pro mě   byl snímek Musíme si   pomáhat,ani však nevím   proč:-)),tímto film budiž   důkazem,že všechen   tvůrčí potenciál oba   pánové zřejmě již   využili a je na čase   a)udělat si pauzu (raději   delší než kratší)   b)přestat točit se stále   stejnými herci.Kráska v   nesnázích nemá nic ze   svých předchůdců,mdlý a   naivní příběh tentokrát   nezachraňuje ani Emilia   Vašariová,která přehrává   až běda.
vjedla
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 8.4.2007
Velice zvlaštní film. Čekal   jsem uplně něco jiného,   spiš komedii typu pelíšky,   ale většinou, když jsem se   pobavil, přišla scena při   ktere mi do smíchu nebylo.   Tvurci to tak asi chtěli a   myslím, že jse to povedlo   dokonale. Byla to velmi   hořká komedie ze života a   ikdyž ma pan Hřebejk lepší   filmy, byl to pro mne docela   hezký zažitek.
petrph
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 3.6.2007
Trochu hořká komedie z   naší současnosti o   hledání naděje, lásky a   jistoty.
Mladá žena   odchází s dětmi od svého   brutálního manžela, který   ostatně brzy skončí ve   vězení. Nachází dočasné   útočistě u své matky, ale   matčin druh jí dává až   příliš na vědomí, že tu   není vítana. A tu jí osud   přivádí do cesty reálného   prince dneška -   stárnoucí,prošedivělý   emigrant, který nabízí   lásku, zázemí a jistotu   jí i jejím dětem.
Happyend? Z vězení se   vrací její propuštěný (a   polepšený) manžel, a naše   kráska v nesnázích musí   opět volit..
moudnik
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 17.4.2007
Při pročítání ohlasů na   tento film jsem byl na   silných
rozpacích.   Což jsem to pochopil jinak   než ostatní? Celý film jsem   se nezasmál, naopak,   některé sekvence jako by z  
oka vypadly mým   skutečným zážitkům. Bylo   mi až do pláče při
scéně podlehnutí   vlastnímu muži   nezvladatelným chtíčem   po
matčině pohřbu,   což skvěle zahrála Aňa   Geislerová a svým výkonem   zastínila všechny ostatní.   Zajímavé hodnocení   herců
od porot   různých festivalů uvádí   hlavně J. Brejchovou a
J.Schmitzera. Já to tedy   viděl asi fakt jinak. Snad   proto, že Aňa byla úžasně   podobná jiným, které znám   a žil jsem s
nimi.   Famózní výkon Aňo,   díky.
Komedie to tedy   určitě nebyla. Ti, kdo   půjdou jen na Schmitzerovy   fórky, nepochopí nic. Nic,   co by za to stálo.
ondey
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 8.4.2007
pravdu?
musim se přiznat, že jsem se   dost nudil, příběh se   vleče a nic nepřináší.   Musim vyzdvihnout herecký   koncert Jirky Schmitzera a   Jany Brejchové, když byly na   plátně oni dva, koukal jsem   s otevřenou pusou a slintal.   Bohužel, film nebyl o nich...   Hřebejka jsem tu vůbec   nepoznal.

Poznámka: Komentáře jsou řazeny podle počtu dosažených bodů jednotlivých členů, kteří je psali. To znamená, že čím více bodů má člen, tím je jeho komentář výše.

10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film
minih74752minih74752Úsměvy (1996) [TV pořad] 
n
minih44229minih44229Plivu na tvůj hrob (1978) 
Day of the Woman n
minih10065minih10065Kde alibi nestačí (1961) 
n
minih156832minih156832Nepřátelé (2017) 
Hostiles n
minih46559minih46559Zlá krev (1986/1) [TV seriál] 
Zlá krev n
minih66135minih66135Tajemství ďáblovy kapsy (1980) [TV film] 
Tajemství ďáblovy kapsy n
minih37817minih37817Dynastie Nováků (1982) [TV seriál] 
Dynastie Nováků n
minih97557minih97557Přebytečná pravda (1976) [TV inscenace] 
Přebytečná pravda n
minih46794minih46794Beznaděj (2006) [TV film] 
Desperation n
minih42149minih42149Chobotnice (1984) [TV seriál] 
La Piovra n

Hodnocení:n12345678910

Hodnocení filmu

69.9 % (292)
8   - curil
8   - jarda53
8   - veverka-zr
7   - hvezdyn
8   - Justik66
8   - FLA
8   - martin.stu
3   - Hugin
8   - ajaajena
7   - Petra.Barb
6   - Lienocka22
5   - salte
8   - georginaa
5   - LenC2
7   - ignac1
6   - petrusmev
9   - BinLADIN
8   - Chrustyn
6   - PORTER
4   - mat.ilda

TV Program

ČT1 - Nebojte se na Česnečce (1980) ...

07:35 - 08:10

11 minut již uběhlo
24 minut zbývá do konce

ČT2 - Studio Kamarád

07:30 - 09:00

16 minut již uběhlo
74 minut zbývá do konce

NOVA - Looney Tunes: Nové příběhy (20...

07:30 - 07:55

16 minut již uběhlo
9 minut zbývá do konce

Prima - M.A.S.H. (1972) [TV seriál]

07:30 - 08:00

16 minut již uběhlo
14 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 161226
Osobností: 654489
Fotografií: 619704
Plakátů: 297542
Obsahů a biografií: 147911

Poslední komentáře

Příšerný host (1927)

Příšerný host
Ten host zase tak příšerný   nebyl, zato film byl   příšerná nuda. Viděl jsem   v brněnském Kabinetě Múz a   nebýt hudebního podbarvení   více >

Autor: topipig | Hodnocení: 2 / 10

Bůh to vidí, pane Allisone (1957...

Bůh to vidí, pane Allisone
Až nehorázně pěkný! Film   o dvou hercích zprvu   naháněl hrůzu, ale byl to   zážitek. Dialog mezi Deborah   Kerr a Robertem Mitchumem   více >

Autor: Petrkey | Hodnocení: 8 / 10

Země ztracených (2009)

Země ztracených
Legrační a příjemná   kravinka, u které jsem si   fakt odpočinula. Anna Friel   se mi tady líbila určitě   víc, než jako Alžběta   Bathory.

Autor: Alix | Hodnocení: 8 / 10

Pro jedno kousnutí (1985)

Pro jedno kousnutí
Kterak upíří hraběnka pro   zachování své mladistvé   krásy zoufale hledala panice,   až našla Marka Kenndela,   jemuž propůjčil tvář Jim   více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 6 / 10

Fair Play (2014) [2k digital]

Fair Play
Dlouho jsem se filmu bál, já   a sport to sebe moc nezapadá.   Ale zbytečně, film není   vůbec špatný a ukazuje   myslím reálný pohled na   více >

Autor: FLA | Hodnocení: 7 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2020, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.127/0.111