Cerven
ohodnotit

Dva mezci pro sestru Sáru

Two Mules for Sister Sara

Rok:
1970
Délka:
116 minut
„V Mexiku zachrání drsný kovboj ženu před znásilněním...“
Popis / Obsah / Info k filmu Dva mezci pro sestru Sáru
POZOR, SPOILER

Hogan zachrání jeptišku před třemi muži, kteří ji obtěžují. Pak jedou kolem francouzští vojáci a jeptiška, která se představila jako Sára, přiznává, že po ní pasou. Takže se i s Hoganem ukryjí a ona se projeví jako neobyčejně lstivá. Proto vojáci projedou kolem a Sára s Hoganem zde přenocují. Při večerním hovoru vyplyne, co je Hogan zač a jaké jsou jeho plány. A proto ti dva jedou dále spolu.
Cestou jeptiška získá osla a přijíždějí až do malého městečka, kde již „hospodaří“ Francouzi. Sára tak vidí popravu, pak je povolána k umírajícími vojákovi. Ten ji evidentně zná a nazve ji hodně nelichotivým slovem.

Při dalším putování je Hogan zraněn indiánským šípem a Sára mu musí pomoci k záchraně života.
Následuje akce s vyhozením mostu do vzduchu a pak další cesta. Když dojedou k cíli a Hogan se setká s mužem, kterého hledal, ujasní si oba, co bude dále. Má být napadena francouzská pevnost, ve které je jejich státní poklad. A ten Hogan chce. Nejprve se však musí dostat do města, a když se tak stane, je Hogan překvapen, kdo se ukrývá pod maskou jeptišky.


Autor: Pitryx

Popis / Obsah / Info k filmu Dva mezci pro sestru Sáru
Hogan (Clint Eastwood) zachrání ženu před třemi muži, kteří ji chtějí znásilnit, a s překvapením zjistí, že jde o jeptišku. Sestra Sára (Shirley MacLaineová), pronásledována francouzskými okupanty Mexika, jede za stoupenci prezidenta Juareze. I Hogan má spadeno na Francouze, ovšem posádku jedné pevnosti chce zneškodnit jen proto, že za ni dostane polovinu francouzského pokladu. Od jisté doby totiž pracuje výhradně pro peníze. Mexickou pustinou tedy putuje podivná dvojice, desperát a jeptiška.

Zdroj: HBO Europe
Vysílání: dabing
Premiéra: 13.06.2014 CX


Popis / Obsah / Info k filmu Dva mezci pro sestru Sáru
Osamelý jezdec Hogan zachráni mladú ženu pred troma hrubými mužmi, ktorí ju chcú znásilnť a s prekvapením zistí, že je to mníška. To je však len prvé z dlhého radu prekvapení, ktoré počas cesty so sestrou Sárou zažije. Sestra Sára, ktorú prenasledujú francúzski okupanti z Mexika, cestuje za stúpencami prezidenta Juareza. Hogan chce zneškodniť posádku jednej pevnosti, ale to len preto, že za ňu od Francúzov dostane tučnú odmenu, polovicu francúzskeho pokladu. Od istej doby totiž pracuje výhradne pre peniaze. Mexickou pustatinou teda putuje desperát a mníška, čudná a nesúrodá dvojica, ktorú čaká mnoho dobrodružstiev a prekvapení.

Zdroj: JOJ


Nový publicista:
Nelíbí se vám tento obsah? Chcete napsat lepší? Tak neváhejte a klidně napište


Hodnocení:n12345678910
Reklama

TV Program

ČT1 - Trpaslík (2017) [TV seriál]

22:20 - 23:00

16 minut již uběhlo
24 minut zbývá do konce

ČT2 - Fotbal: EURO 2024 Německo

20:50 - 23:05

106 minut již uběhlo
29 minut zbývá do konce

NOVA - Víkend (2005) [TV pořad]

22:30 - 23:10

6 minut již uběhlo
34 minut zbývá do konce

Prima - Hořký svět (2022) [TV seriál]

21:35 - 22:50

61 minut již uběhlo
14 minut zbývá do konce

Reklama