Doktor smrt (2005)

Doktor smrt (The Final Patient)
55 %
 
 

The Final Patient

    Žánr: thriller
    Země: Spojené státy americké
    Délka: 100 min.
Mladý, právě vystudovaný doktor, Willy se se svým kamarádem Mattem vydává do vesnice, kde se Willy narodil. Zemřela mu totiž matka a Willy musí v bance podepsat nějaké papíry.

Ráno se stane nehoda. Jednomu chlapci spadne při hře traktor na nohu. Ostatní chlapci běží za doktorem Greenem, aby mu pomohl. Ten utíká, seč mu síly stačí a na svůj věk 74 let předběhl i svého psa. Nadzvedne traktor a chlapce vytáhne.

Když se cestou Willy a Matt zastaví v restauraci, uslyší o doktoru Danieli Greenovi a jeho počinu. Wiily ho zná a rozhodne se za ním stavit. Pozdě večer jedou na jeho farmu a nějaký hlas je varuje, aby odešli. Matt je vyděšený. Zastavuje je šerif McKnee.

Druhý den Willyho a Matta najde šerif opět u Greenovy farmy. Odvádí je k domu. Dr. Green ihned poznává Willyho a zve je všechny dál. Šerif po chvíli odchází a Green zve kluky na večeři. Ti souhlasí.

Když chlapci večer dorazí, vítá je doktor Green. Jeho chválené Chilli je na stole, pivo se chladí. Green se rozhodl, že jim prozradí jeho tajný recept na dlouhověkost. Jeho nemocná žena ho však varuje. Green si však nedá říci a toho večera, když přijde bouřka se začne dít něco divného. Matt opět uslyší hlas, který ho vyhání, doktor Green se opije a usne. Jeho žena, která se předtím napila léku vstává z postele a vydává se setmělým domem na lov doktorů.  Autor: veverka-zrzka

režie:
Jerry Mainardi
 
 
hraje:
Bill Cobbs (Dr. Daniel Green), Matthew Borish (Billy), Guy Boyd (šerif McKnee), Andrea Havens (noční sestra), Jason Scott Campbell (Willy Jenkins), Desmond Confoy (Matt), Alex Feldman (Cameron Streckman), John Benjamin Martin (barman), Lizan Mitchell (Elizabeth Green), Victor Velez (Dr. Hernandez)
 
 
scénář:
Jerry Mainardi, Michael J. Mainardi
 
 
kamera:
Joe Vandergast
 
 
hudba:
Ron Burns
 
 
střih:
Jerry Mainardi, Jeff Candelora, Michael J. Mainardi
 
 
zvuk:
Brian Jordan
 
 
výtvarník:
Karyn Gerred
 
 
producent:
Michael J. Mainardi
 
 
Copyright © 2003-2019, BigZoom, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.