Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Pánská jízda

Další název: Pánská jízda

  • Žánr: komedie

  • Země/rok: Československo/1983

  • Délka: 65 minut

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

Pitryx

(151616 )
0

uživatel hodnotil: 6/10

Poměrně veselé vyprávění, tedy hlavně scénou v nočním podniku. Ale i tak je to filmík na zlepšení nálady a pohledu na svět.

Avatar

topipig

(5419 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

"Víš, kdy začíná puberta? Když si člověk myslí, jak tak blbí rodiče můžou mít tak chytrý děti." Tenhle televizní film žeru od dětství, je to mega sólo pro "Adama Bernaua" (Jirka) a Oldy Navrátila (to je snad jeho životní role), jako syna a otce. Naprosto parádně a přirozeně zahraný a těch hlášek! Suprovej je taky Karel Heřmánek jako choreograf Erik, mladičká Monika Kvasničková v roli Jirkovi spolužačky Víškové, nebo její prababička Marie Rosůlková. Ještě bych zmínil matku Ivu Huttnerovou a spolužáka Rudlu Hrušínského nejmladšího (Pinďa). Obsazení se opravdu povedlo, Karel Smyczek tenkrát uměl!! Scéna z rumu opilého Jirky, když jde za tatíkem do baru, kde on sedí s mladou Janou Paulovou je geniální! :D. Nebo když Olda Navrátil chce vyhodit Erika z bytu a vykoktá slovy "ooo oo okajdě okajděte!! okamžitě odejdětě!!", to jdu dycky do kolen :D. Strašně pohodovej a humornej filmík. Matka vypadne z baráku na služební cestu a tóčo může začít, tohle je fakt jízda!!!

Avatar

Susie

(92 )
0

uživatel hodnotil: 10/10

Na první pohled obyčejný film z rodinného prostředí, ale herecké výkony všech zúčastněných jej povyšují na skvělou podívanou, která se neomrzí ani časem - vyzdvihuji především bravurní představení Ivy Hüttnerové ("Karle, to bude průůůšvih") a Oldřicha Navrátila. Nicméně i ostatní herci se překonávají, včetně mladého Viktora Krále ("Tak mě nech, když jsem roztomilej") Taktéž taneční mistr Erik v podání Karla Heřmánka je neodolatelný.

Avatar

klasifikátor

(469770 )
0

uživatel hodnotil: 5/10