reklama
 
ohodnotit

23

The Number 23

Další název:
Číslo 23
Rok:
2007
Délka:
98 minut
Premiéra v ČR:
17.5.2007
„Pravda si tě najde.“

Komentáře k filmu 23

Řadit dle:  Bodů uživatele  |  Od nejnovějších  |  Hodnocení
Počet komentářů k filmu: 54
Pitryx
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 6.9.2013
No, měl jsem ten film vypnout   už ve 23. minutě. Ušetřil   bych sedm minut, protože jsem   to znechuceně vypnul po   klasické půlhodině   čekání, jako že se bude   něco dít. Což o to   vizuálně to šlo, ale   scénárista u psaní   evidentně chrápal, protože   nebyl štont divákovi sdělit   rozumným způsobem jakoukoli   myšlenku. Byl totiž zvolen   pro mne nejhorší způsob   podání příběhu, na který   jsem vysloveně alergický.   Další věc byl Jim Carrey.   Toho přímo nesnáším, ale   zde ze sebe kupodivu nedělal   debila. Dokonce bych řekl,   že v té půlhodině co jsem   viděl, byl dobrý. Ale ani   tyto drobné plusy nemohly   film zachránit před tím,   abych to nakonec vyhodnotil   jako hovadinu. No, možná je   to dáno tím, že jsem se na   to měl dívat až 23. Ve   23:00. 201309053000/9607/10116
hledaseniki
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 21.12.2009
23
Na tento snímek jsem narazila   vlastně především díky   televiznímu seriálu   Ztraceni. Léta jsem ho hltala   a kdo se koukal, tak jistě   zná pověstná tajemná   čísla, které obsahovalo   právě číslo 23.
Thriller, který stojí za   to vidět. Jim Carrey vždy   patřil k mým oblíbeným   hercům, ale zde jsem ho   prvně viděla v jiné než   komediální roli, a opravdu   jsem byla mile překvapena   jeho výkonem. Film, který   mě vtáhl do děje a pustil   až na samotném konci.
gabikazavacka
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 10.3.2010
dobrý trilér. nakoniec je   celkom realný. tie   nadprirodzené javy sa   odohrali len v mysli hlavného   hrdinu.
v tomto filme   som videla hrať prvý krát   dannyho houstona, ten má   hrať i kráľa richarda v   robinovi hoodovi od ridleyho   scota. a jimmyho careyho som   si predstavovala len ako   prašteného herca. ale tu   hral vážnu postavu. i takú   vie zahrať.
M.A.G.
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 14.12.2009
Všechno je to o číslech.
Výborný film.Napínavý od   začátku až do konce.Musím   říct,že jsem na něj byl   hodně zvědavý a určitě   jsem se v něm   nezklamal.Stálo to za to!
Jim Carrey předvedl   famózní herecký výkon -   byl jsem nadšen.
Určitě doporučuju.
BinLADIN
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.7.2009
tak Jim Carrey v tomto filmu   předvedl že je pan herec   znám z komedie a pak tento   fantastický film naprosto   dobré
Langley
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 6.8.2008
Jim Carrey nám znovu   předvádí, že mimo   zvládnuté komediální   parkety dokáže zahrát i   vážnější role, a že se   mu v nich daří.Mrazivý a   nepředvídatelný thriller se   točí kolem magického   čísla 23, které má S   Walterem Sparrowem (Carreym)   dost společného.
rankinfitch
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 8.10.2008
Mam Jima Carreyho opravdu   hodně rád a klidně bych ho   snesl i v thrilleru, v omhle   probl=m nemam. Problémem je   prostě film jako celek,   protožy ty 2 body jsou v   podstatě jenom za toho Jima.   Ostatní je příšerná nuda   a slátanina.
zuzana.shilla.novak
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 17.3.2011
životní role Jima v žánru   vážného filmu... netušila   jsem, že jej mohu potkat jako   seriózního člověka, otce,   manžela, milence,   schizofrenika, vraha...   úžasné
dobes.pavel
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.12.2009
23
Vynikající thriller s   psychologickými prvky. Film   byl napínavý a tak trochu i   tajemný od začátku do   konce. Líbila se mi   originální zápletka. Je to   až neuvěřitelné, co se dá   všechno smyslet o jednom   jediném čísle. Děj byl   někdy docela moc zamotaný a   tím pádem i zmatený, ale to   je proto, aby rozzuzlení   přišlo až v samotném   závěru, kde je všechno   vysvětleno. Mimo jiné   oceňuju Jima Carreyho, jak se   svou, ne zrovna mu vlastní,   rolí skvěle popral.
Cash89
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 4.1.2008
Opravdu zvláštní film   který stojí za shlédnutí   jen v případě že těm   kravinám o čísle 23   věříte. Já byl zvědavý   hlavně na Jima v   trihleru...musím říct že   sem viděl už lepší   herecké výkony a tenhle na   Oscara rozhodně není.   Nicméně příběh ani po   hodině neplyne jak by měl a   je přiliš nudný...jestli si   chcete pustit film tak tenhle   rozhodně nenude nejlepší   volba.
Yontalcar
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 22.2.2012
O Jimu Carreym je všeobecně   známo, že je skvělý komik   a v komediích většinou   bezkonkurenčně září. Ale   co by se stalo, kdyby byl   obsazen do thrilleru? Opravdu   to chcete vědět? Pokud ano,   tak film Číslo 23 se zdá   být jasnou volbou, protože   jen tady se odhalí jeho   nevídaný herecký rozsah.   Vše působí dojmem, jako by   bylo předem promyšleno a   záměrně propojeno.   Příběh se zpočátku může   tvářit nevinně, ale   postupně mysteriózní   základy vystupují   výrazněji do popředí, jak   celá atmosféra zvolna   graduje až do samotného   finále, které nechává   divákovi volný prostor k   tomu, aby on sám zaujal   nějaké stanovisko. Jenže   právě v tom to je! Vaše   přesvědčení o možném a   nemožném bude možná   nenápadně narušeno.   Přinejmenším to člověka   přiměje se zamyslet nebo   poohlédnout po čísle 23   kolem sebe. A výsledek? U mě   bohužel žádný. Taky jsem   se pokusil sečíst, odečíst   a jinak si pohrát s mým   datem narození, ale nepovedlo   se. Tím se jen potvrzuje   stará pravda o tom, že   člověk vidí jen to, co   vidět chce nebo v co je   ochoten věřit. Každopádně   skládám Carreymu vřelý   dík za to, že přijal tuto   nabídku. Vážná role se u   něj stala příjemnou a   dokonce mimořádně povedenou   změnou. Snadno jsem se   ponořil do světa, jenž byl   vytvořen v oné knížce,   která hlavnímu hrdinovi   změnila život. Postava   detektiva působila   zvláštním dojmem. Klidně   bych podobný charakter   uvítal i v jiném filmu s   Carreym. V podstatě Číslo   23 je přesně tím filmovým   kouskem, který dokáže více   než jen oslovit...
mildaaxe
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 18.10.2010
Walter Sparrow žil až   donedávna docela obyčejný   život se svou ženou a   dospívajícím synem. Vše se   však změní v den jeho   narozenin. Jako dárek od své   ženy dostane knihu Číslo   23, Walter je jejím čtením   dočista uhranut a život   hlavního hrdiny této knihy   se začne podivným způsobem   ztotožňovat i s jeho   skutečným životem. A k tomu   se přidá i posedlost tím   číslem. Sparrow vidí onu   tajemnou třiadvacítku   naprosto všude a jeho mysl se   stále více odpoutává od   reality. Nebo se naopak   obrací do jeho nejasné   minulosti?
Mysteriózní příběh od   Joela Schumachera v hlavní   rolí pro komika Jima   Carreyho?No vlastně proč ne.   Trvalo sice až příliš   dlouho, než jsem se dokázal   do příběhu trochu dostat   – co si budeme povídat,   více než polovina filmu jsou   podivné, ovšem nijak moc   zajímavé paralely mezi   životy obou (jedné?)   hlavních postav, snaha o   vyvolání tajemna pomocí   nejasných scén, zajímavě   barevně provedených, ale bez   náznaku jakékoliv   atmosféry, což není dobře.   Na druhé straně ona   třiadvacítka dávána do   spojitosti s mnoha různými i   reálnými událostmi či   údaji mě dokázala udržet   alespoň v minimálním   střehu. Můj zájem o film   jako celek však klesal a   klesal. Naštěstí mocný   finiš nakopává tenhle   snímek a mete ho blíže do   míst, kde jsem čekal (a   doufal) že bude. Hlavní   zápletka se vyřeší   dostatečně polopaticky,   takže ani můj   antidetektivní mozek neměl   problém s pochopením pointy.   Škoda jen, že některé   nejasnosti přetrvaly   (vykopaná kostra?).   Hodnocení mohlo být o dost   vyšší, atmosféra je totiž   základ a přestože během   onoho finiše se nějaké   náznaky objeví, přeci jenom   je to ale zoufale málo.   Špatný film to určitě   není, ale k dokonalosti mu   chybí ještě pořádný kus.
Tom_Hardy
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 26.4.2007
Carreyho Rituál (ano, mám   pocit, že tahle Cageova perla   bude ještě léta dokonalým   měřítkem;). Zmatený film,   který má dva výrazné   problémy - 1) Schumacher si   hraje extrémním způsobem,   často však zcela   samoúčelne, což ještě   není takový problém, jako   2) zhovadilý scénář,   který má sice logickou   pointou a celkově dává   smysl, ale proč ta   příšerně dlouhá   závěrečná rekapitulace? A   proč ten absurdní dovětek o   spravedlnosti - to vážně   tvůrci věřili, že to s   někým pohne? Samotné   číslo 23 má jistý   potenciál, dost často je ale   ždímané až nesmyslně (92   / 4 = 23 - AHA, pozor na to!).   Nicméně, potenciál tu   rozhodně byl, pár scén je   výborně natočených, finiš   je úplně blbě a postavy   jsou jak na drogách. Chovají   se tak, mluví tak, chvílemi   tak i jednají... dokonce i   ten pes na to vypadal!
Akana
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 27.2.2011
Joel Schumacher se snaží   seč může být mysteriózní   a překvapivý, ale výsledek   je překombinovaný, zmatený   a nelogický. Za Jima Carreyho   a za snahu se ale patří   trocha shovívavosti.
davidek
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 2.12.2008
Zajímavý námět, ale fakt   je ten, že jsem se na   začátku tak trochu zamotal,   ale pak už to bylo celkem   dobrý. Dobrý psychothriller.
pigal
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 1.12.2008
Jim Carrey trochu inak...
Jim Carrey zaskatulkovany do   roly komedialneho herca sa   snazi presvedcit divakov,ze   dokaze zvladnut aj dramaticke   postavy.Myslim,ze sa mu to   podarilo,co svedci,ze je to   dobry herec.Scenar filmu je   vsak pomerne komlikovany a   clovek sa miestami straca,ale   celkovo film doporucujem prave   kvoli netradicnemu hereckemu   obsadeniu.
CyberMageFroll.LF
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.2.2012
Zajímavý film s velmi dobrou   atmosférou ve kterém bez   dechu čekáte na další   vývoj děje. Bohužel film   začíná pozvolna ztrácet   dech až dospěje k poněkud   méně vydařenému konci.   Škoda, nemůžu bohužel   ocenit plným počtem bodů i   když to na to původně   vypadalo.
killy
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 23.11.2007
Tak z Jim Carreyho se stává   slušný dramatický herec,   tato role mu bezvadně sedí.   Film má dobrý příběh,   který je napínavý skoro až   do konce.
johnny-rk
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 25.12.2008
Jim Carrey je uplne suprovy   herec... jako komedianta jsem   ho mel rad, ale jako herce   jinych zanru ho miluji... Film   Číslo 23 je pro me jak   stvoreny. Do konce zamotane...   staci kdyz se zorientujete a   film vas dostane
Sanchez
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 9.1.2008
Na první pohled se jedná o   zajímavý film, který   přitahuje svou tématikou a   zcela jistě měl potenciál   být lepší než je. Je sice   velice pěkné, že téměř   každá minuta souvisí s   číslem 23(v některých   případech hodně kvalitně   promyšleno), ale tento fakt   začne postupem času   otravovat. Podle mého názoru   je to strašně   překombinované, naházené   vše do jedno pytle a   závěrečná pointa je   naprosto hloupá. Autoři se   často násilně snaží   vnutit číslo 23 do úplně   všude, což je také   špatně. J. Carrey nehrál   nějak špatně, ale raději   bych ho viděl zase v komedii.   Atmosféra je hodně tajemná   a i když film nenudí,   nedokázal mě vůbec pohltit.
Clockwork
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 4.6.2007
Jim Carrey v podani v jakem   sme ho jeste nevideli !! Ja   musim rici ze se mi opravdu   libil myslel jsem si ze Carrey   nedokaze zahrat jinou nez   demntni a priblblou roli,ale   zmilil jsem se ! S   brylantnosti jakou zvladl   zahrat tuto roli by mu mohl   zavidet jakykoliv herecky   potencial.
Peykka
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.12.2009
Opravdu super film, moc se mi   líbil. Jim Carrey podal   vynikající výkon. Teď si   zahrál velmi vážnou postavu   oproti těm   "pošukům" co   většinou hrál. Z této   škatulky se vyklubal opravdu   s úspěchem!! Doporučuju
matej69
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 7.12.2010
Námět i efekty filmu byly   dokonalé.A jeden z (podle   mě)nejlepších komiků mě   dost překvapit v thrilleru.   Zdá se, že Jimymu sedí   každá role.
TILL.87
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.6.2008
Je vidět, že jim carey umí   zahrát i vážnou roli, jak v   the number 23, tak i v truman   show. Tenhle film mi trochu   připoměl mysteriozní   nádech stephena kinga je taky   možný, že mi to dost   připomělo tajemné okno.   Určitě stojí za to si   tenhle film pustit i ti co   nemaj rádi jima, aby viděli,   že fakt umí a ne že dělá   jenom šaškárny
ValaMalDoran
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 1.1.2009
Tak pro mě to bylo naprosto   vyčerpávající   pokoukáníčko. Něco tak   nudného a bez fantazie jsem   už dlouho neviděla.   Nezáleží mi na tom, jestli   to Jim zahrál dobře nebo ne,   ale nějak se mi to celé   nezdálo.
rimmerova-motorka
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 9.6.2017
Kdysi dávno, před deseti   lety jsem si film půjčil s   velkým očekáváním.   Bohužel se nenaplnilo.   Zajímavý byl jenom   potetovaný vzhled Jima   Carreyho, ale příběh sám o   sobě nestál za nic. Jeho   posedlost číselnými   kombinacemi byla fakt zralá   do blázince. Ani opakované   shlédnutí filmu po deseti   letech nepřineslo   ospravedlnění filmu.
lynn
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 18.2.2008
Tak mám z tohoto filmu dost   rozporuplné pocity. Na jednu   stranu dobrý výkon Jimma,   ale na druhou stranu   nereálný příběh, kterému   jsem přestala věřit už v   první polovině filmu. Tak   trochu divné.
wena
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 20.4.2009
Jim Carrey jak ho   neznáme.Začátek zmatek a   nepochopení pak se to zvrhne   na podezírání kohokoliv a   konec ejhle to jsem nečekal.
sylwikk
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 5.3.2010
Hodně zajímavej a   originální film. Vidět Jima   Carreyho ve vážný roli je   nezvyklý, ale musim říct,   že to fakt skvěle zmáknul!   Působivý sou začáteční   titulky - překvapilo mě, co   všecko souvisí právě s   timhle číslem. Je   zajímavý, jak někdo může   bejt přímo posedlej   obyčejnym číslem 23 a co   všecko se z něj dá   vypočítat. Nebo to neni jen   obyčejný číslo? :) Fakt   mě to fascinovalo! Občas   film působí docela zmateně   a já se bála, že to   nepoberu. Každopádně na   konci je vše krásně   vysvětleno, takže to každej   pochopí. Dokonce i já :) Ne   vážně, tohle stojí za   zkouknutí, moc mě to bavilo.
Elda1
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 19.3.2013
23
Me osobne se tento snímek   líbil a namet filmu me   zaujal. Libilo se mi videt   Jima C. i v jinem filmu nez v   komedii. Akorat me zklamal   scenar.
Wish
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 29.12.2008
když jsem zjistila, že v   tomhle filmu hraje Jim Carrey,   automaticky jsem ho přešla s   tím, že to bude další   bláznivá komedie. o to víc   mě překvapil opak. co ta   náhlá změna žánru? je   fakt, že jsem u toho filmu   vydržela sedět celou dobu a   soustředit se na děj. jo   zaujalo mě to. moc   takovýchto filmů není.   když film skončil a já šla   spát, bylo na hodinách   nějak kolem 01:31...ne, že   by mě ten film nějak   poznamenal:-D 1+1 jsou 2....3   a 2 je   obrácená....ehm...no...byla   to působivá podívaná;-D   (díky bohu, že součet mýho   data narození je 24:-D !)
vampyer
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 29.6.2008
23... myslim, ze hned na   zaciatku zacne par ludom behat   po rozume toto cislo. Po   pravde aj mne. Poniektori   stastlivci sa narodili   23-tieho, al 12.11., ale kolko   nas ostatnych sa vtedy   nenarodilo? Ovela viac!   Niektore   "dosadzovania" tak,   aby vyslo prave to cislo 23,   mi prisli fakt za vlasy   pritiahnute. Inak herecky   vykon Jima, bol ako vzdy   skvely a hudba filmu sa mi   pacila tiez ... takze 7/10.
mocca
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 12.2.2008
Na tenhle film sem se koukla   kvůli Jimimu a jeho herecký   výkon mě opět nezklamal.   Film byl poutavě natočený s   překvapivým rozuzlením. Ale   na rovinu,když se nad tím   jen trochu zamyslíte celý   příběh byla tak trochu   blbost.
sismik
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 13.12.2009
Tak tehle film hooodně   překvapil. Mile překvapil.   Hlavně Jim Carrey byl   vynikající. Bylo zajímavé   vidět jak může herec,   kterého znám spíš jako   komedianta, působit děsivě.   Celkový příběh filmu je   velmi originální a má   překvapivý konec. Opravdu to   stálo za to. Celkovou   atmosféru filmu podtrhává   hudba, která si taky   zaslouží pochvalu. Opravdu   není proč váhat, šup šup   do půjčovny a podívejte se   na tehle film, nebudete   litovat.
Amthauer
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 8.1.2009
Temné a hrozivé. Neustálé   napětí, rojení stále   dalších otázek, zapadání   příběhových soukolí na   okamžik do sebe, jen aby   všechen ten řád byl   vzápětí opět obrácen v   chaos. Nikdy nevíme, co je   ještě skutečné,   konspirační teorie zní   vážně a šílenství je   všudypřítomné. Tíživá   hudba jen podkresluje   obrazovou chmurnost, která   počíná záběry na   osamělé ulice v tichém dni   i pochmurné, skoro v   noirovém stylu vyvedené,   výjevy z knihy. A Jim Carrey   po Věčném svitu   neposkvrněné mysli zase   ukázal, že dokáže   zvládnout role zrovna tak   vážné jako ve svých   komediích směšné.

Zajímavá   perlička – když film   skončil a já jsem vypnul   přehrávač, v pravém   dolním rohu obrazovky, na   liště, mi svítilo 0:23.

Jo, a hádejte,   kolik má můj komentář,   když časový údaj   uvážíme také jako slovo,   slov…
lucy.v
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 23.2.2012
Jo, tak tohle bylo fakt   hustý! Jim Carrey se mi   líbí víc v takovýchto   filmech než v komediích jako   Zvířecí detektiv. To   opravdu nemusím.
Tenhle film mě fakt   dostal, přistihla jsem se,   jak během sledování   sčítám své datum narození   atd.
Čekala jsem bez   dechu, jak to dopadne a   závěr mě šokoval! Miluju   filmy, kdy člověk skoro do   konce netuší, v co se to   vlastně vyvine. Určitě   všem doporučuji, nudit se   určitě nebudete!!!
Kanystr
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 18.1.2012
v něčem si na Carreym smlsnu   parádně a v něčem ho   proklínám že se narodil.   Nicméně tohle je film kde to   tak trochu neni on a přitom   mi přijde že tohle bych od   něho chtěl vidět. A film   obecně tak trochu z Kingova   pera a zpracováno atraktivně   tajemně akčně neakčně a   pořád vkusně. Mě se   prostě líbilo všechno.   Dobrej námět dobře   zpracovanej.
JohnCoffey
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 16.12.2009
23 hvězd? Ne, stačí sedm...
Nevěřil bych, že se Jim   Carrey dokáže přestat   ksichtit a Joel Schumacher   nevytvoří z hromady peněz   trapnou a nudnou podívanou   (Batman a Robin a Batman   navždy = Batmani na   zvracení). Kupodivu to ale   jde. Číslo 23 má zajímavou   zápletku a mě osobně   převapilo, v kolika   neštěstích a katastrofách   se toto číslo objevuje.   Hrdina se začte do titulní   knížky a aby tu nešlo jen o   to numero, sledujeme   depresivně vyhlížející   příběh detektiva, který se   k němu nachomýtne. Carrey   tak se svojí filmovou   manželkou dostává dvojroli   a oba se převtělí do   detektiva a jeho milenky   (přece tu knihu nebudou   vyprávět!). První půlka je   poutavá, ale ke konci má   příběh tendenci se   zamotávat, a tak vždy hrdina   někoho obviní, náhle   ucítí jeho nevinu a tak to   jde dál. Když ho   napočtvrté (ne)uhádne,   stejně to nepochopíte.   Takže sedm hvězd.
ondrech
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 16.4.2011
lehké zklamání, poněkud   křečovitě vystavěný   příběh, a taky mám pocit,   že když dá někdo akčním   hrdinům(jinak výborným   hercům!) dlouhé vlasy,   udělá z nich tak trochu   dementy(podobně jako Next s   Cagem nebo Šifra mistra   Leonarda s Hanksem). Jinak   super kamera, i Carrey to   hraje dobře, ale jinak nápad   přehnaný.
hellercz
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 9.12.2009
Slušný thriller, kde   hlavním hrdinou je Jim Carrey   ?! Ano ! Je to ten chlápek,   kterého si představím u   šílených komedií, kde se   jen xichtí ... Znám 2 filmy,   kde si Carrey nehraje na   troubu, co se všemu jen   kření a ze všeho si dělá   srandu. Je to nezvyklé, ale   změna mi sedí, poznat ho i v   jiných rolích. Líbí se mi   také vizuální stránka   tohoto filmu a co se týče   příběhu, který se točí   kolem vztahu hlavního hrdiny   k číslu 23, neurazí, ale   ani nenadchne.
btip007
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 13.2.2012
Začátek filmu mě moc   nenadchnul. Díky scénce u   psycholožky jsem nabyl dojmu,   že půjde o podobný snímek   jako byl Truman Show a to   opravdu není můj šálek   kávy. Takže jsem koukal na   film trochu s nezájmem a víc   pozoroval okolí, než-li   dění samotného filmu.   Jenže zhruba v polovině   filmu jsem si uvědomil, že   jsem se v odhadu šíleně   seknul a že vidím první   snímek ve kterém Carrey   skutečně hraje a to navíc   naprosto famózně. Navíc   jsem vůbec neodhadnul děj a   to se mi moc často nestává.   Film má pomalejší rozjezd,   ale strhující tempo má   závěr filmu a také samotné   rozuzlení celého příběhu   mi bylo velmi sympatické a to   se také nestává příliš   často. Celkové shrnutí,   naprosto neočekávaně se   jedná o velmi zdařilý   snímek a Carrey mě doslova   šokoval tím, jak umí   zahrát vážnou roli.
dustur
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 7.6.2012
No,mna Jim Carrey z tymto   filmom, len prekvapil, a   dokazal ze vie aj vaznejsie   ulohy zahrat, a nielen v   komediach. A ktomu je to ovela   insi film ako je napr.:Ace   Ventura a podobne komedie. Pre   mna je to z 10 / 10
kllatenka
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 30.9.2009
Ani nevím co si o tom filmu   myslet. Neurazil, nenadchnul.   Co se mi líbilo, byly   úvodní titulky. Vtipné, jak   si to pořád překrucují. A   taky scéna s bílou dívkou v   bílém pokoji. Jinak   obyčejný, průměrný horor,   trochu nepřehledný a těžko   pochopitelný
bojovnicka
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 19.11.2007
Zajímavé prolínání děje
Tento film se mi líbil. Děj   filmu byl ve dvou rovinách -   přítomnost a vzpomínky. Jim   Carrey zde podal skvělý   výkon, po dlouhé době jsme   jej mohli vidět i v jiné   roli než jako komika. Film   celkově hodnotím jako velmi   dobrý, i když jsem se   chvílemi trochu nudila..
WFan
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 20.2.2008
Tak to je vážně divenj   film.Jim je vynikající, ale   ta rozuzlení!CO TO JAKO   BYLO?To bylo tak přitažený   za vlasy, až se mi chtělo   brečet.
Salám
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.12.2011
:/
Nápad byl super. Do půly   filmu vše zapadlo...ale potom   se to nějak pokazilo. Závěr   se prostě nepovedl a ten   konečný zvrat to celé   schodil.
I přes to,   kdo neviděl, stojí za   shlednutí :)
Ancient
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 2.8.2008
Nikdy bych si nemyslel, že   Jim Carrey po Ace Venturovi   ztvární lepší postavu, ke   všemu takto odlišnou.   Výborný, noirem   zavánějící, thriller s   výbornou pointou.   Doporučuji.
JohnCoestler09
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 15.5.2010
Hlavne výborný Jim   Carrey.Chcel som napísat,že   to je jeho najlepší film,no   ked som si pozrel komenty na   Majestica radšej nepíšem   nič.Od začiatku je tento   film výborný,koniec   výborný.Velmi dobré
bombyste
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 9.8.2009
Do tehle role se Jim Carrey   opravdu nehodil, mel by radeji   zustat u komedii, ale film to   byl zajimavya par dnu mi lezel   v hlave
roman1211
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 26.5.2011
Velice neobvyklá role Jima   Carreyho,který většinou   hraje v komediích.Ale film se   mi líbil, a proto dávam   deset bodů
izzy
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 31.8.2009
::::::::::::::::75%::::::::::::::::::
U Jima Carreiho som   väčšinou zvyknutý smiať   sa, ako si hrýzť nechty, ale   tu ma presvedčil, že nie len   komédia je jeho parket.   Dokonca som sa aj raz zdesil,   ale nebojte sa, mám len 12 a   som bojko a horory nemusím,   takže tento film by ste mali   zvládnuť v pohode.   Príjemnú zábavu!
ChewieDC
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 5.11.2007
Takový Norbit si alespoň na   nic nehrál. Tohle si hraje, a   je to možná ještě   dementnější. Schumacher se   vizuálně sice snaží, ale   proč proboha natáčí tak   DEBILNÍ scénář?!
Hídinka
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 12.8.2009
Tak na tenhle film bych se   mohla dívat 100x a neomrzi se   mi i Jim Carrey je skvelej i   když v komedyích je daaaleko   lepší,ale každopádně je   to zajímavy dát takovýho   prdlího komika do thrilleru
P33TA
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 26.10.2007
Pro lidi co si myslí, že Jim   nedokáže zahrát jinou než   dementní a přiblblou roli   mám pár rad. Podívejte se   na filmy, The Majestic, Muž   na měsíci a Věčný svit   neposkvrněné mysli.Film The   Number 23 je super.

Poznámka: Komentáře jsou řazeny podle počtu dosažených bodů jednotlivých členů, kteří je psali. To znamená, že čím více bodů má člen, tím je jeho komentář výše.

10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film
minih56904minih56904Rodina Bláhova (1959) [TV seriál] 
Rodina Bláhova n
minih29508minih29508Pravá blondýnka (2001) 
Legally Blonde n
minih77618minih77618Smrtící stezka (2009) 
Deadfall Trail n
minih39462minih39462Do hlubiny (2005) 
Into the Blue n
minih24258minih24258Zápas o člověka Nelibu (1990) [TV inscenace] 
Zápas o člověka Nelibu n
minih60980minih60980Solomon Kane (2009) 
Solomon Kane n
minih82810minih82810Albatros (2011) 
Albatross n
minih36357minih36357Tajemná řeka (2003) 
Mystic River n
minih5565minih5565Červená ještěrka (1948) 
n
minih9472minih9472Jeden z nich je vrah (1970) 
Jeden z nich je vrah n

Hodnocení:n12345678910

Hodnocení filmu

67.4 %
5   - cicis
8   - curil
1   - Pitryx
9   - hledasenik
6   - gabikazava
7   - Justik66
7   - pataamat
8   - M.A.G.
8   - ajaajena
5   - Prasoid
5   - Lienocka22
5   - LenC2
5   - ignac1
5   - Kuvik
8   - BinLADIN
8   - Langley
4   - mat.ilda
2   - rankinfitc
8   - vojtam
6   - PROCESOR

TV Program

ČT1 - Sama doma (2000) [TV pořad]

12:30 - 14:00

56 minut již uběhlo
34 minut zbývá do konce

ČT2 - Poselství Jana Palacha

12:40 - 13:42

46 minut již uběhlo
16 minut zbývá do konce

NOVA - Ordinace v růžové zahradě 2 (2...

12:50 - 14:05

36 minut již uběhlo
39 minut zbývá do konce

Prima - Doktor z hor: Nové příběhy (20...

13:25 - 14:25

1 minut již uběhlo
59 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 147950
Osobností: 626656
Fotografií: 562459
Plakátů: 266816
Obsahů a biografií: 135793

Poslední komentáře

Bluetoes, the Christmas Elf (198...

Bluetoes, the Christmas Elf
Je tady Štědrý večer na   severním pólu a všichni   pomocníci ze Santou jsou   zaneprázdněni, aby si   sbalili sáňky na start.   Vše, to je, více >

Autor: rimeon | Hodnocení: 8 / 10

Čertoviny (2017)

Čertoviny
Klasický Troškův odpad,   víc není co dodat. Nechápu   proč se pořád ještě   snaží když zjevně   nedokáže udělat alespoň   průměrný film...

Autor: SSandra | Hodnocení: 1 / 10

Sirotčinec slečny Peregrinové pr...

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
Film na motivy skvělé   knižní trilogie, který to   bere poněkud hopem, ale je   skvělý. Škoda, že nebyla   natočena celá trilogie,   dokážu si více >

Autor: SSandra | Hodnocení: 9 / 10

Čertoviny (2017)

Prostě Troška

Čertoviny
Pohádka ale super plná   napětí perfektní kostýmy   prostředí no prostě z.   Troška co víc k tomu dodat   zase boduje na 100 procent.

Autor: RaistlinPetr | Hodnocení: 10 / 10

Pozdní léto (1974) [TV inscenace...

Trýznivý film

Pozdní léto
Dneska to zase opakovali a tak   jsem se opět dívala. Pešek   s Medřickou jsou tu totiž   skutečně pohádkoví a jako   dítě jsem po takových   více >

Autor: Didinka | Hodnocení: 6 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
apple android wp bb
iPhone
iPhone
 
App Store hodnocení:
hod
Android
Android
 
Google Play hodnocení:
hod
Windows Phone
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
hod
BlackBerry
BlackBerry
 
BB world hodnocení:
hod
fb

Copyright © 2003-2018, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.167/0.115