NOVĚ můžete filtrovat filmy a seriály také dle streamovacích služeb

Komentáře uživatele Micinka1237

Micinka1237

Micinka1237 zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 67
U Boba a Bobka jsem se taky   nasmála,stejně jako u Tˇuka   a Bzuka. Dva králíci z   klobouku,kteří denně   zažívají různé příhody   a dobrodružství nikdy   neomrzí. Josef Dvořák se na   namluvení seriálu perfektně   hodil - umí hezky a vtipně   střídat hlasy. Přrdevším   díky jeho hlasu a   vyprávění to bylo hodně   vtipné.
Božská Ema
 
Přidáno: 19.3.2016
Velmi zajímavý film
Božská Ema pro mě je,byl a   bude zajímavým filmem   navždy. Nejvíce se mi zde   líbilo to jak si Božidara   Turzonovová tahala Juraje   Kukuru do postele. Ostatní   herci hráli taky dobře,ale   jediné VELIKÉ MÍNUS tohoto   filmu bylo předabování   Juraje Kukury Radoslavem   Brzobohatým (pan Kukura má   hezký hlas a česky umí taky   tak proč ho předabovávat?)   Hlas Brzobohatého se na   Kukuru prostě nehodí.
Crash Road
 
Přidáno: 25.3.2016
Viděla jsem,docela to ušlo.   Agáta i když není   herečka,hrála docela dobře.   Jen nechápu reakce   některých lidí,kteří   Crash Road označují za odpad   či jako nejhorší film roku.   Nejvíce mě v tomto filmu   pobavila scéna,kde Agáta   dává panu Táborskému   umělé dýchání,to se   museli určitě při   natáčení nasmát.
Takže když se to Vám   ostatním nelíbí,nekoukejte   na to a nepište sem   komentáře typu,že je to   odpad,akorát odrazujete   ostatní diváky. Pro mě to   bylo dobrý film s neobvyklou   hlavní hrdinkou.
Cyklón (Cyclone)
 
Přidáno: 27.2.2016
Zajímavý sci-fi film z   80.let. Herce z tohoto filmů   skoro vůbec neznám,ale   líbili se mi jejich účesy   co dřív nosily. Dále mě v   Cyklonu zaujala ta zvláštní   motorka.
Čepel smrti
 
Přidáno: 8.3.2016
Je mi úplně jedno,že tento   film všichni kritizují a   hodnotí jej negativně.   Jelikož jsem na ty slabší   horory Čepel smrti mě moc   zaujala,sice zde hrají   neherci,ale je dobře,že je   nadabovali známí dabéři.   Ty americké horory moc ráda   nemám,takže ty české u mě   vedou.
Černá sanitka
 
Přidáno: 28.3.2016
Díl Dobrou chutˇ - v tomto   díle jsme se seznámili s   tím,na co můžeme narazit v   jídelnách,bufetech a   restauracích. V tomto díle   mě zaujal herec Ivan   Gogál,kterého jsem před   tím nikdy neznala a   neviděla,toho dělníka hrál   dobře.

Díl   Stopař - Zaujal mě i tento   díl. Jitka Shchneiderová   excelentně ztvárnila ženu   vezoucí stopaře,dobře   zahrála ten strach.

Ostatní díly   byli už nuda,takže dávám   100% jenom za dva díly.
Čudný človek
 
Přidáno: 28.2.2016
Tento film mě velice zaujal.   Juraj Kukura zde mi   dokázal,že se pro dramata   doslova narodil. Film byl sice   smutný,ale věděla jsem,že   to je jenom film a vše se to   tam děje jenom jako. Všichni   herci úžasní,nejvíce se mi   zde líbil právě Juraj   Kukura,pro kterého mám   slabost :-).
Deváté srdce
 
Přidáno: 25.2.2016
Pěkná pohádka
Tato pohádka se mi moc   líbila,byla taková   neobvyklá. Nejvíce mě v   Devátém srdci zaujali   hlavně kostýmy. Z herců mě   zde pobavil Juraj Kukura a to   svým šilháním. A velkým   překvapením pro mě zde byl   sám režisér Juraj   Herz,který na se objeví na   konci jako nový astrolog.   Doporučuji všem co milují   pohádky!
Stejně jako Ordinace i   Doktoři z Počátků mě   přestali bavit,ale nejdřív   jsem je sledovala od prvního   dílu a přestala sledovat   někdy v polovině. Herci sice   podávali dobré herecké   výkony (obzvláštˇ mě   zaujala paní Halina   Pawlowská),ale stejně jako u   Ordinace i zde umírali a   odcházeli moje oblíbené   postavy jako například Iva   Macková,kterou hrála moje   oblíbená herečka a dabérka   Jitka Ježková a byli zde i   negativní věci jako   napadení,výhružky a hádky   a to se mi moc nelíbilo. Moje   hodnocení: 40,4%
Jednu dobu to vysílali na   polském kanálu TVP1. Viděla   jsem to,to si pamatuju   naprosto přesně,v roce 2009   a v o prázdninách roku 2010.   Kocour Filemon zde zažívá   různé situace. Nejvíce mě   zaujal díl,který se jmenoval   Autostopem do města.
Eden a potom... (L'éden et après)
 
Přidáno: 3.7.2015
Když jsem tenhle film   objevila,myslela jsem si,že   to bude něco dobrodružného   (jak je zde v žánru psáno).   Ovšem když jsem film Eden a   potom zhlédla,nestačila jsem   se divit co to bylo za   miš-maš (svázané ruce   řetězem,oči zavázané   červeným šátkem,štír na   provázku atd.). Mám-li to   hodnotit,tak bych řekla,že   to byl surrealistický   guláš. Jediná věc,kvůli   které jsem film dokoukala byl   tehdy krásný,mladý a   černovlasý Juraj Kukura,ta   hlavní hrdinka mi přišla   příliš vylekaná (ale asi   se bála v tom filmu i   doopravdy).
Fimfárum Jana Wericha
 
Přidáno: 28.2.2016
Jako malá jsem na to hodně   koukala. Příběhy i loutky   byli velice vtipné a   vyprávění Jana Wericha na   to velmi dobře pasovalo. Asi   bych si nedovedla   představit,že by Fimfárum   vyprávěl někdo jiný než   Werich.
Formule jedna (Formula uno, febbre della velocità / Formula 1, febbre della velocitá)
 
Přidáno: 6.6.2016
Jelikož mám ráda   auta,formule,motorky a další   motoristické dopravní   prostředky, a hodně se   zajímám o závodníky z   formule,tak je tenhle dokument   přesně pro mě. Byl to velmi   zajímavý dokument. Dávám   100% a doufám,že těchto   dokumentů o formulích bude v   budoucnu více.
Holky z porcelánu
 
Přidáno: 7.7.2016
Trochu bláznivá komedie
Ale koukat se na to dá.   Dáša Havlová jako vždy v   roli bláznivky,Marta   Rašlová roztomilá,Lenka   Kořínková taky nevypadala   za mlada špatně jen Jelenu   Šebestovou a Evu Čeřovskou   moc neznám,ale jejich role   taky nebyli špatné. Dávám   90,8%.
Hospoda
 
Přidáno: 16.7.2016
hrozný seriál...
Seriál Hospoda všem   ukazuje,jací jsou dnešní   chlapi - pořád se   opíjejí,cpou se,vysedávají   celé dny v hospodách a vedou   divné řečičky,stěžují   si na život a na svoje   manželky. Ten seriál je   hrozný a nudný.
Inland Empire
 
Přidáno: 9.5.2016
Objeveno přes toto video s   hudbou od kapely Throbbing   Gristle - Dream   machine,videoklip s hudbou je   možné zhlédnout zde:   https://www.youtube.com/watch?   v=mxJ88d7P4hY a mám-li to   hodnotit,tak to pro mě byl   další nepochopitelný   film,co jsem kdy viděla.   Králíci,pak nějaký hotel a   vyděšená hlavní hrdinka.   Pořád samý   křik,vyděšené výrazy a   hodně strašidelné   prostředí.
Už to není to co bývalo...
Tento díl Básníků se mi   moc nelíbil,lepší byli ty   starší předchozí díly. V   tomhle tam byla samá   podstrkovaná reklama,ale   jinak herecké obsazení bylo   dobré. Hodnotím 50,5%.
Lepší než ten poslední díl
Jak básníci přicházejí o   iluze,je to rozhodně lepší   než ten poslední díl.   Žádné podstrkované reklamy   (v tom posledním díle Jak   básníci neztrácejí naději   tam byla podstrčená reklama   na drogerii Teta a na   přípravky na vlasy Wella).   Pavel Kříž byl za mlada   velice hezký.
Dávám   99%.
Srandovní večerníček
U Tˇuka a Bzuka jsem si   vždycky nasmála. Tenhle   večerníček je srandovní a   hlas pana Brodského se na to   dokonale hodil. Nejvíce mě   pobavilo to,jak ti dva   čmeláčci měli někdy   vykulené oči.
Jezdec formule risk
 
Přidáno: 10.6.2016
Nevím co bych k tomuto filmu   řekla. Dokoukáno kvůli   Alexejovi Okuněvovi,který   byl za mlada velice hezký,ale   děj mě nijak nezaujal.   Jezdec formule risk ode mě   dostává 60,5%.
Jídlo
 
Přidáno: 21.1.2016
Kam ten Švankmajer na ty nápady chodí?
Vtipný krátký film o jídle   - o snídani,obědě a   večeři mě teda hodně   pobavil. Obzvláštˇ kapitola   Oběd,kde dva lidé jedí   nábytek,talíře,oblečení,b   oty... a pak se jeden vrhne na   toho druhého. Zajímalo by   mě kam pan režisér   Švankmajer na ty nápady   chodí. To je jasných 100%.
Kalendárium
 
Přidáno: 23.1.2016
Dobrý pořad
Kalendárium mě moc   baví,každou neděli když to   stihnu se na to podívám.   Dozvím se i informace o   kterých jsem se třeba ve   škole nedozvěděla. Jasných   100%!
Kim Possible
 
Přidáno: 26.2.2016
Kim Possible jsem sledovala   kolem roku 2012 a pak to   dávali myslím ještě   jednou,to už ale nevím jaký   rok. Velmi mě zde zaujala jak   postava Kim Possible,tak i   ostatní postavy i ty   záporné. Nejvíc se mi tady   líbila Shego a Drakken (oni   dva byli něco jako Bobo a   Heluš z Ordinace). Takže   podle mě by si tento seriál   zasloužil 100%.
Jo cestovat v čase,to bych   chtěla taky umět stejně   jako Kim Possible,která   dokáže snad všechno.   Akorát by se tu mohli omezit   ty boje Kim vs. Shego a mohli   by obě dvě být kamarádky.   A ostatní by taky mohli žít   v míru.
Chudák Shego!
Jak jste to mohli udělat? Kim   Possible skopne Shego do   nějakého elektrického   komínu,sice přežije,ale co   Vám udělala,vážení   tvůrci? To bylo jediné   VELIKÉ mínus celého tohoto   animovaného filmu. Já Shego   velice lituju.
Knight Rider
 
Přidáno: 20.9.2016
Knight Ridera jednu dobu   dávali na Primě. Nejvíce se   mi zde líbilo mluvící auto   K.I.T.T.,hlas Bohdana Tůmy se   na K.I.T.T.A. dobře hodil.   Někde jsem četla,že David   Hasselhof to auto draží,ale   asi bych si ho nemohla   koupit,protože to dražil za   dost přemrštěnou cenu.
Podle mě je Křeček v   noční košili dobrý   seriál. Hlavně mě zde   zaujalo zmenšování a   zvětšování a ovládání   inženýra Křečka tak,že mu   ti dva kluci vlezli do hlavy.   A samozřejmě je zde   parádní herecké obsazení a   podivné vynálezy. Akorát by   mě zajímalo co tedˇ   momentálně dělají herci   Monika Effenbergerová a   Ondřej Regazzo,jako by se po   nich slehla zem.
L'urlo
 
Přidáno: 7.7.2016
Lurlo znamená v italštině   křik nebo výkřik. Jinak   děj byl takový   nepochopitelný. Francouzský   surrealismus,střílení,kanib   alismus... Tina Aumont opravdu   vypadala jako upírka. Za sebe   dávám 50%.
Láska je láska
 
Přidáno: 11.8.2016
Tohle byl jedinej díl   Hospody,u kterého jsem se   pobavila. Pan domácí   (Václav Knop) si myslí,že   tem dlouhovlasej kluk,co tam   sedí u stolu,je holka. Že to   není holka,ale kluk pak pan   domácí zjistí,když jde na   záchody.
Jeden z   nejvtipnějších   dílů,ostatní díly jsou   nuda.
Velmi zajímavý dokument
Trucky mám taky,stejně jako   auta,ráda. Tento dokument je   velmi zajímavý,akorát,že   tedˇ ho dávají v dost   hloupý čas - ve 3 hodiny   ráno. To dřív,když jsem   Truckem po světě   sledovala,dávali ho na Prima   Zoom kolem 10.hodiny. Tak snad   ho budou zase dávat v   čas,kdy na to bude možné   koukat a na stejné stanici.   Ale jinak si zaslouží 100%.

TV Program

ČT1 - StarDance XI ...když hvězdy ta...

20:10 - 22:19

30 minut již uběhlo
99 minut zbývá do konce

ČT2 - Kursk

20:00 - 22:00

40 minut již uběhlo
80 minut zbývá do konce

NOVA - Špindl 2 (2019)

20:20 - 22:35

20 minut již uběhlo
115 minut zbývá do konce

Prima - Dvojka na zabití (2021) [TV se...

20:15 - 21:30

25 minut již uběhlo
50 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 177454
Osobností: 677637
Fotografií: 709552
Plakátů: 337527
Obsahů a biografií: 162126
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Dokonalý voják (2017)

Dokonalý voják
Sním či bdím, neustále si   říká Gabriel Howarth, u   kterém by nejeden řekl, že   prostě blbne. Má divoké a   hodně reálné sny, ve   kterých více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 7 / 10

Pavučina lži (2020)

Pavučina lži
Námětově další bývalý   agent něčeho. Tentokrát   MI6. Kolik takových agentů   ještě bude? Scénáristé   takovýchto příběhu nějak   uvízli na více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 6 / 10

Zbožňovaný (2021)

Zbožňovaný
Co mě u tohoto filmu nejvíc   překvapilo, byla skutečnost   jak Petr Kolečko ladně   sklouzl od svých tvůrčích   extravagantností do fakt   více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10

Hra na oliheň (2021) [TV seriál]

Hra na oliheň
Takže co tu máme. Na   šestidenní soutěžní   turnaj je pozváno 465 lidí,   z nichž všichni mají   nějaké finanční problémy   a pro řešení více >

Autor: martin.stusak.9 | Hodnocení: 9 / 10

Šibalství Scapinova (1961) [TV i...

Šibalství Scapinova
Lála Pešek jako Scapino,   Jaroslav Marvan a František   Filipovský v rolích   hamižných otců. Parádní   zábava! Atmosféru   divadelního více >

Autor: topipig | Hodnocení: 8 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení