Komentáře uživatele luongovae

luongovae

luongovae zprava

Napsat uživateli zprávu

oblíbený

Přidat uživatele do oblíbených

  Thuy Luongova

Řadit dle:   Názvu filmu   |   Od nejnovějších

Počet komentářů: 100
127 hodin (127 Hours)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 17.4.2011
Upřímně si myslím, že by   se 127 hrs nedalo ani lepé   natočit. Psychologický   vypjatý snímek, ze kterého   jsem měla doslovně noční   můry.
21 gramů (21 Grams)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 3.3.2009
,,God knows when a single hair   moves on your head" Pokud   si myslíte, že vás Ježíš   miluje, nedívejte se na tento   film.. Hezký příklad   snímku, ve kterém se   časový sled nemusí držet   zákonnostem a přesto může   efektivně fungovat. Různé   vystižené scény se hodily   do klobouku a postupně se z   něj vytahují a pak nakonec   se z něj vyskládá silný   příběh o víře, lásce,   smrti.
300: Bitva u Thermopyl (300)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.3.2007
přemíra vizuálních efektů
pokud máte v úmyslu   zhlédnout tento snímek s   přesvědčením, že si   doplníte znalosti ohledně   starověkého řecka, jste na   špatné adrese. historická   událost zde slouží pouze   jako koncept. film nemá   záměr shrnout realismus, ale   snaží se na diváky   zapůsobit svým vizuálním   aspektem, takže fanoušci   franka millera a jeho sin city   budou prožívat euforii...Je   to pompézní podívaná s   herci s vymakanými těly a   pěknou stafáží, která by   mohla zastínit i kvality sin   city.)
8 1/2 ženy (8 1/2 Women)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 29.10.2008
Muži myslí na sex každých   děvět minut a režiséři   točí filmy, aby ukojili své   sexuální touhy. Greenaway   není očividně vyjimkou.   Tenhle film není snad o   ničem jiném než o sexu.   Obsahově zvracené a z   vizuální formy úchvatné...
8. Míle (8 Mile)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 17.11.2007
Film 8 Mile jsem zhlédla   před pěti lety. Jako   bývalá fanynka Eminema jsem   si to nemohla nechat ujít...   Film se mi nelíbil a   ústřední postava takéž   ne.. Nedávno jsem film   viděla znovu, upravila jsem   si hodnoceni a došlo mi, že   8 Mile není skutečně   špatným filmem. Eminem byl   autentický, hudba dobrá a   scénář realistický.   Nezáleží na vašem   hudebním vkusu, lidé,   kteří tuhle hudbu   nepreferuji by mohli film   také ocenit.
Alpha Dog
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 21.5.2008
konstrukce diskutabilního   případu poukazuje, jak se   zkažená mládež amerických   končin, prokousala až k   fatální vraždě...   Homevideo skutečných   herců,jakoby dokument   duševně zjizvených rodičů   na konci a na začátku.... Ta   snaha připomenout divákům   skutečnost je zbytečná.   Působí to nuceně. Film s   nálepkou- "podle   skutečných událostí"   nemusí znamenat vždy   úspěch. Přesto byl snímek   mírně nadprůměrnou a   napínavou jízdou. Herci   byli velmi slušní a Justin   boží..)
Babel
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 23.4.2007
Teto snímek kdyby jste   chtěli jak chtěli nejde jej   zařadit mezi průměry má   cosi něco navíc...musím   přiznat že mě začátek   trochu zaskočil.) i když se   mi to často   nestává,..líbilo se mi   kosmopolitní obsazeni filmu,   hlavně působiva byla Adriana   Barraza v roli chůvy a Rinko   Kikuchi jakožto   hlucho-odvážná japonka   která je důkazem toho co   musí herec všechno udělat   aby byl nominovaný na   oskara..a dále se mi líbila   časová posloupnost přiběhu   která do sebe tak krasně   logicky zapadla. Ale presto   mě film nijak zvláště   nenadchl a neuspokojil me   očekávaní..
Barevný závoj (The Painted Veil)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 10.5.2007
Romantika na druhou..
Příběh není nijak   zvlášť originální a   složitý, ale z vizuální   stránky opravdu nádherný.   Snímek který potěší   (nejenom) romantickým   náturám. Je zajímavé   sledovat celý rozvoj vztahu   mezi Kitty a Walterem, oba   manželé pomalu nachazeji v   tiché vesničce hlubokou   citovou vazbu, ale ovšem   žádná láska se neobejde   bez ironie osudu...Ústřední   postavy snad reziser J.Curran   nemohl obsadit lépe. Edward   Norton v roli Waltera,   neustále dokazuje že patří   mezi nejtalentovanější   herce své generace. V jeho   stínu se neztratí také   půvabná Naomi Wattsonová,   která taktéž podala   bravúrní a přesvědčivý   výkon. Jsou filmy které   nelze jen tak popsat, lépe je   se jim nechat emočně uchopit   a čekat co vámi udělá.
Batman začíná (Batman Begins)
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 13.2.2007
Vskutku podařený film, se   skvělým obsazením, vyjma   Katie Holmesová,která by se   měla vrátit k seriálům...
Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (I'm Not There)
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 26.3.2008
I\m not There neni   biografický snímek jak ho   zname, ale surrealistický   odraz Dylanova života z   různého úhlu a perspektiv.   Dylanova hudba a Haynesův   osobitý rukopis, vybocuji od   běžných tvoreb, že   nemůže oslovit každého.   Neposluchači a neznalci Boba   Dylana budou mít poněkud   konfúzní dojmy. Všímejte   si stylistických detailů a   Cate Banchett, která byla v   plném slova smyslu   dokonalá... Todd Haynes je   umělec.
Bůh žehnej Americe (God Bless America)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 19.7.2012
očista, god bless america
snímek, který pohřbívá a   zároveň odhaluje prohnilou   povahu součastné   společnosti. respektive, na   půdě americké.   společnosti, která je   živená neštěstím   druhých, oslavující jedince   notorických reality show,   kultu celebrit a   konzumentizmu. god bless   america není sám o sobě   hezký film, ve skutečnosti   je nenávistný, urážlivý a   hlavní postavy to   neospravedlňuje (životem   unavený muž, znuděná   dívka). explicitní scény,   ačkoli velmi brutální,   nejsou tou nejhorší mírou.   snímek si nebere servítky z   ničeho ani z řadu lidí   jenž jsou terčem odporu.   nejhorší je uchýlený fakt,   že obraz toho všeho je velmi   pravdivý.
Capote
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 1.4.2012
směle bych očekávala   mírně nadprůměrné drama o   životě amerického   spisovatele v častém vzorci   - dětství, úm k umělecké   tvorbě a sláva, ale snímek   capote je trochu jiný šálek   kávy. jedná se o zákulisní   dokumentaci vzniku jeho   nejslavnější knihy. je to o   tom, jaký následek v něj   zanechá kontakt se zlem a jak   lidská může být   chladnokrevnost.
Casa de mi Padre
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 23.7.2012
velký filmový vtip. film   předstírá jak je špatný,   až se koneckoncům špatným   stane. za willa ferrella, sex   scénu a garcía bernala,   šest. film je skvěle   nevkusný.
Crash
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 26.11.2007
Točit v dnešní době o   velmi bolestných a   palčivých tématech jako je   rasismus, rasová segregace   nebo ekologie - velký trumf   pro tvůrce. po prvním   zhlédnutí se mi film celkem   i líbil, ale po druhém jsem   se toho nuceného patosu,   nemohla nevšimnout.
Ďábel nosí Pradu (The Devil Wears Prada)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 27.10.2007
Na film Ďábel nosí Pradu   jsem se těšila obzvlášť   na Meryl Streep, jakožto   personifikace zla v podobě   mocné redaktorky uctívaného   časopisu RUNWAY(který   mimochodem čtou i clapci   před spaním!)narozíl od   Anne Hathaway dosahovala její   charisma nebeských   výšin...V masovém světě   modního průmyslu se také   mírně blýskla   vycházející hvězdička   Emily Blunt, která podle mě   nese typologii městských   dívek..Těm, kterým se pojem   "móda" zda úplně   zbytečná a neprojevují o   něj zájem, bych film   příliš nedoporučovala,   jelikož byste se mohli   ztratit a mít v těch   zbytečných modních   značkách guláš, jako je   tomu například u hlavní   představitelky.)
Dárek z lásky (Noel)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 12.1.2010
nevýživný film nemusí   přijít se špatným   scénářem, s hereckými   výkony nebo obsazením. ale z   té dlouhé přesýpací nudy,   klišé, patosu vánočních   svátků typu- zemřela mi   máma, když mi bylo sedm,   nechci umřít sám apod.   stručně řečeno: palec   dolů
Dogville
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 25.7.2012
von trierův vizuálně   nejskromnější a zároveň   nejpůsobivější snímek.   minimalistické pojetí   poskytuje dokonalý prostor   pro vykreslení jednotlivých   charakterů v různých   (temných) odstínech. jejich   neuhasínající chamtivost je   lidská; pokud je lidská i   spravedlnost, nenacházíme   tedy jiného epilogu.
Domino
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 21.4.2008
na první dojem mi film   připadal moc rozmáchlý až   protivný - celé to   filosofování o životě,   osudu apod... Jakmile si ale   zvyknete, budete se plavit po   stejné vlně. Zajímavé   postavy, velmi schopná Keira,   sympaťák Rourke, hudba,   střih, atmosféra a dobrý   scénář. Domino se vyhýbá   klišé jak jen to jde. Je   prudký jako pěst Domino   Harveyové.
Dům u jezera (The Lake House)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 11.10.2007
Dům u jezera je příjemný   sugestivní film pro klidné   večery se vskutku zajímavým   a nápaditým scénářem.   Časové posuny byly chytré   ale tím se děj vznášel   poměrně nelogicky.. na   druhou stranu je to přece   sci-fi. Nemůžu se zbavit   dojmu že, Keanu Reeves a   Sandra Bullocková působili   spíše jako staři-dobří   přátelé než zamilovaný   pár. Závěrečné   rozuzlení, kdy se Kate   dozvídá o Alexovi smrti,   bylo natočeno velmi krasně,   tím by film mohl skončit a   stát se tak dojemným   dramatem. Někteří diváci   to ocení, ale mě se to   zdálo zbytečně moc   přesladěný.
Dust (Dust / Prašina)
 
Přidáno: 28.3.2007
Pěkné
Škoda, že kontroverzní   snímek režiséra Milcha   Manchevského neměl   žádného distributora v čr,   ovšem já jsem měla možnost   zhlédnout tento snímek v   originálním znění.   Režisér Manchevski zde   nešetří téměř na ničem.   Ať už jde o neúctu k   etickým normám, otevřený   postoj k brutalitě, občas   můžete zahlédnout lidské   slabosti, vyprázdnovaní   žaludku či močového   měchýře způsobená   strachem a bolesti. V   některých místech budete   mít pocit, že se film   vysmívá násilím. Dust se   velmi podobá snímku The   Proposition Johna Hillcoata,   ale ne zdaleka scénářem a   hudbou. Jelikož se příběh   odehrává v různých   časových sledech v   Americe,Makedonii a moderním   NY, můžete zde zachytit   hudbu typu Parfému, trochu   rapu nebo makedonské lidovky.   Není pochyb, že je režisér   Manchevski neotřelý.   Kompozice všeho   zmiňovaného, vznikl   provokativní snímek s   profesionálním hereckým   obsazením:Joseph Fiennes,Anne   Brochet a talentovaný David   Wenham. Western, kde je   střelba pušky slyšet   častěji než slova, kde krev   kryje veškerá panoráma.   Musím přiznat že pro tyhle   typy filmu mám slabost.
Ed Wood
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 16.1.2008
Ačkový film o bečkových   snímcích a o jednom   notorickém nadšenci,   kterému žádna kritika   nestála v cestě za naději.   V cestě natáčet s láskou   ty nejhorší škváry s   minimálními náklady.   Výborní herci J.Depp a   M.Landau ztraceni v kulisách   Ed Woodových filmů.
Equilibrium
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 3.11.2010
Esquilublirum vypadá   zpočátku "levně"   do té doby, než se objevil   Bale. Úvodní scéna by také   mohla šokovat milovníky   umění.) každopádně se   nedokážu zbavit dojmů, že   filmu chyběl hustčí   apokalyptický vzduch a vcelku   měl trochu bečkovou   konsistenci. Atmosféra je   velmi řítká a chybí mu   depresivnost 1984, silný   idealismus a větší   přesvědčivost.
Eragon
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 18.3.2007
Mizerné herecké   obsazení..nejspíš za to ty   herci nemohly, ale ještě   mizernější scénář,   který postrádá skoro vše   co má kvalitní fantasy   nabídnout. Eragon   připomíná v některých   sekcích jako parodie, která   nenápadně kopíruje Harryho   Pottera.
Fontána (The Fountain)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 10.3.2007
Fountain
Film pro reflexivní čast   populace. Je opravdu těžké   hodnotit tenhle snímek, ale   čím více nad tím vším   přemýšlite,tím více se   vám začne tento film   zamlouvat. Velmi se mi   líbíly psychedelické scény   s taletovaným Hugem   Jackmanem, obzvláště   nejpikantnější je scéna   jak Tommy odcházi zničnený   z nemocnice od své Izz a   prochází se ulicí,divák   může prožívat to co on   zrovna prožívá ve svém   nitru prostřednictvím   střihem zvuku. Co na to   říct, zajímavá podívana   podobný film ještě nikdo   nenatočil kromě Aronofskeho   samozřejmě.
Grinch (The Grinch)
Hodnocení: 3 / 10
Přidáno: 7.10.2007
ten zelenej parchant
Další nepodařený   vánoční komerčnák pro   děti, který je může   pravděpodobně iritovat k   psychické poruše(!)...Jim   Carrey má jednoznačně na   lepší role, tiše doufám   že se v budoucnu nebude   natáčet něco podobného,   něco jako Grinch 2.
Hanna
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 14.9.2011
atonement meets bourne
Hanna - hybridní dílo.   běžně literární režisér   Joe Wright tentokrát šlápl   hodně vedle, neboť z akční   záležitosti vytvořil   umělecký snímek, který   sice technicky a vizuálně   funguje dobře, ale přesto   máte pocit,že v jeho   případě by bylo moudré se   držet svého žánru. scény   byly moc choreografické,   občas kýčovité a moc   dívčí. atmosféricky se to   blížilo německým filmům.
Happy Feet
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 22.9.2007
Eko film
Bez umění dokonalé animace   si trůrci na filmové pláni   moc dlouho neštípnou. Co se   týče animace Happy Feetu   nelze tomu nic vytknout,   protože výsledná práce   tvůrců je skutečně   úchvatna, čistá vizuální   pastva pro oči. Podobně jako   The Simpson movie se Happy   Feet šťourá poslední době   do stále oblíbeného tématu   "zeleného"   hollywoodu což je ekologie.   Mě se film jako muzikál   líbil, jednotlivé songy byly   rytmické,glancovní, plné   života ale že by mě   donutily máchat nohama jako   tučnák tak to jistě ne.   Objevily se tu i pár hezkých   scén a vtipné momentky také   nechyběly,ale nudné taktéž   ne. Český dabing nebyl   špatný, ale doporučuju si   film pustit v originálním   znění.
Hořký měsíc (Bitter Moon)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 6.9.2008
psychologická sonda do hořko   sladkého vztahu podivného   mileneckého páru. Polanskiho   snímek poukazuje, jaké   následky může mít   přilišna láska a, že   hranice lásky za hrob a   nenávisti je tenčí, než se   na první pohled zdá...
Hříšný tanec 2 (Dirty Dancing: Havana Nights)
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 29.4.2008
občas hezké obrázky, dutý   scénář a necharakteriští   herci v lovestory   odehrávající se v pozadí   kubánské revoluce. Nejenom,   že atmosféra téhle   politické situace působila   nevěrohodně ale i   přemrštěně. Snímek sice   slibuje podívanou ve víru   emocí, ale přesto některé   scény nefungují tak jak by   chtěly.
Hulk (The Hulk)
Hodnocení: 7 / 10
Přidáno: 28.4.2007
Ang Lee překvapuje. žádný   žánr mu snad není   cizí...Je pravda, že   začátek filmu byl poměrně   méně akční, ale to se   samozřejmě dalo odpustit.   film o sobě není špatný,   pokud toužíte vidět   skutečně nepodařený   komiksový spektákl,   zaostřete pozornost k   Daredevilu. Vizuální triky   byly natočené velmi   uspokojivě. nejvíce mě   zaujaly přeměny Bruce na   Hulka. Největším břemenem   celého filmu byl ovšem   nevýrazný výkon hlavní   postavy.. Digitální Hulk mi   byl mnohem sympatičtější.   Po jeho větě: ,,Už mě   začínáš srát",   nevypadá vůbec nasraně:)

TV Program

ČT1 - Dobré ráno (1993) [TV pořad]

02:10 - 04:40

108 minut již uběhlo
42 minut zbývá do konce

ČT2 - Folklorní magazín

03:45 - 04:05

13 minut již uběhlo
7 minut zbývá do konce

NOVA - Ordinace v růžové zahradě 2 (2...

03:55 - 04:55

3 minut již uběhlo
57 minut zbývá do konce

Prima - Poslední polda (2009) [TV seri...

03:45 - 04:59

13 minut již uběhlo
61 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 158958
Osobností: 651305
Fotografií: 609960
Plakátů: 290188
Obsahů a biografií: 146195
foto

Komerční sdělení

Seznam DVD

Potřebujete si udělat pořádek ve filmech? Tak právě pro Vás je tu tento program.

foto

Filmová škola

Staňte se hercem, herečkou.

foto

Poslední komentáře

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (...

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
Takový oddychový akční   film s dobrým obsazením, ale   i přesto dost dlouhý..A   přes všechnu snahu po čase   nudí. Méně je více.

Autor: MildaX | Hodnocení: 7 / 10

Dicte - kriminální reportérka (2...

Dabing

Dicte - kriminální reportérka
Seriál se mi jeví jako   zajímavý. Viděla jsem   všechny díly a těším se   na další pokračující.   Bohužel. mi nesedí dabing   hlavní více >

Autor: aksura

Revenant Zmrtvýchvstání (2015)

Revenant Zmrtvýchvstání
naprosto zoufale pomalý   děj,jen proto aby "hrdina" v   závěru vykonal jsou pomstu.   Sice pěkné záběry na   krajinu, ale jinak 156 minut   nudy

Autor: Edward52 | Hodnocení: 3 / 10

Zlý časy v El Royale (2018)

Zlý časy v El Royale
Docela slušnej úlet. Po   pravdě jsem ani na konci   filmu nepobral, o co tam   vlastně šlo. Dakota unesla   vlastní sestru, aby se dál   více >

Autor: Karius | Hodnocení: 3 / 10

Highlander III (1994)

Highlander III
Slabší odvar prvního dílu.   Sice lepší než dvojka, ale   i tak to má do jedničky   hodně hodně daleko. Snažili   se, aby to navázalo na   více >

Autor: red.mann | Hodnocení: 3 / 10

Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení

Copyright © 2003-2019, HyperMedia, a.s.. Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Load: 0.015/0.006
Partneři:
Hyperreality.cz | Hyperslevy.cz | Hyperinzerce.cz | Bleskove.cz | IQport.cz