TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
07:00
Správy
07:30
Správy
|
05:15
Extrémní rybáři (2)
05:45
Mravenci vědí všechno (2)
06:00
Hydrotech (11)
07:00
Nakolik jste člověkem? (3)
|
05:25
Matky, ženy a milenky (9/22) Seriál Pol.
06:45
Validní Magazín pro postižené
07:05
Les blíže nás Magazín
07:50
Dobrý den v sobotu Poradenství
|
05:50
Příležitost (13/19) Komed. seriál Pol.
06:25
Příležitost (14/19) Komed. seriál Pol.
07:00
L jako láska Seriál Pol.
|
05:05
Městská nemocnice Dok. seriál
06:00
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
06:25
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
06:50
Ve službě Dok. seriál
07:15
Ve službě Dok. seriál
07:40
Vztah přes mříže Dok. seriál
|
TA3
08:00
Správy
08:30
Správy
08:45
Bago Repríza
09:00
Správy
09:30
Šport+ Repríza
10:00
Správy
10:30
Správy
11:00
Správy
11:20
Dobré správy Repríza
|
Spektrum
08:00
Planeta lidí (3) Arktida - život v mrazničce
09:00
Zvířecí rekordmani (3) Potápěči
10:00
Pouště a život (2)
11:00
Země z ptačí perspektivy (2) Afrika
|
TVP 1
08:15
Našearmáda.pl Magazín
08:45
Magazín Ligy mistrů
10:30
Co se stalo na ostrově Pam Dok. film Pol. (2010)
11:30
Víkendový filmový magazín
11:55
Jak to funguje Magazín
|
TVP 2
11:10
Cesta do Brazílie Fotbalový magazín
11:45
Barvy štěstí Seriál Pol.
|
CBS Reality
08:30
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
09:20
Vyšetřování na místě nehody Dok. seriál
10:10
Městská nemocnice Dok. seriál
11:00
Městská nemocnice Dok. seriál
11:50
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Správy
12:50
Dokument Euronews Premiéra
13:00
Správy
13:30
Týždeň vo filme Premiéra
14:00
Správy
14:30
Spektrum Premiéra
14:45
Rozhovory cez polnoc Repríza
|
Spektrum
12:00
Dobrodružství Hugha ve Skandinávii (1)
13:00
Vášnivý jedlík - Proti všem! (23)
13:30
Vášnivý jedlík - Proti všem! (3)
14:00
Anthony Bourdain: Bez předsudků (15)
14:50
První život (1)
|
TVP 1
12:30
Sladký život (10) Komed. seriál Pol.
13:05
Okrasa boří pravidla Kulinářský magazín
13:35
Jaká je to melodie? Soutěž
15:25
Recept za milion dolarů Komedie USA (2003).
|
TVP 2
12:15
Barvy štěstí Seriál Pol.
12:50
Barvy štěstí Seriál Pol.
13:25
Poláci v Římu a ve Vatikánu Dok. cyklus
14:40
Baron 24 (15) Komed. seriál Pol.
15:10
Baron 24 (16) Komed. seriál Pol.
15:50
S nasazením života (15/18) Seriál Pol.
|
CBS Reality
12:15
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
12:40
Ve službě Dok. seriál
13:05
Ve službě Dok. seriál
13:30
Soudkyně Judy Dok. seriál
13:55
Soudkyně Judy Dok. seriál
14:20
Soudkyně Judy Dok. seriál
14:45
Soudkyně Judy Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
15:35
Zločin a spravedlnost Dok. seriál
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Dokument Arirang Repríza
17:00
Správy
17:30
Škola pre život Repríza
17:45
Správy
18:00
Motoring Premiéra
18:30
Hlavné správy
19:05
Správy
19:30
Portrét Repríza
|
Spektrum
16:00
Faraoni, kteří postavili Egypt (1)
17:00
Zvířata, která stvořila dějiny (3)
17:30
10 věcí, které nevíte (3) John F. Kennedy
18:00
Bradford: Město snů (2)
Utajený šéf - USADalší díl/opakování: 14.04.2024 v 17:40 (Spektrum Home) 20.04.2024 v 17:40 (Spektrum Home)
(8)
|
TVP 1
18:30
RančDalší díl/opakování: 25.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 26.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 29.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 30.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 31.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 02.11.2018 v 08:55 (TVP 1) 05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
VIII (10)Seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
17:20
Publicistický pořad
18:55
Vsaď si na milion Soutěž
|
CBS Reality
16:00
Policejní jednotky Dok. seriál
16:25
Policejní jednotky Dok. seriál
16:50
Policejní jednotky Dok. seriál
17:15
Policejní jednotky Dok. seriál
17:40
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:05
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:30
Ve službě Dok. seriál
18:55
Ve službě Dok. seriál
19:20
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|
TA3
20:00
Bez dresu s Dušanom Gabánim Premiéra
21:00
24 hodín vo svete Premiéra
21:30
Showbiz Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Tak takto?! Repríza
|
Spektrum
20:00
Skrytá pravda (3) Bermudský trojúhelník
VesmírDalší díl/opakování: 26.10.2021 v 08:10 (Prima ZOOM) 02.11.2021 v 08:25 (Prima ZOOM)
(3)
22:00
Vzestup nacistické strany (7)
23:00
Protibombová jednotka (10)
23:55
Vyloučeno (3)
|
TVP 1
20:15
Komisař Alex V (10) Krimiseriál Pol.
21:00
Hudební soutěž Eurosong Kodaň 2014
|
TVP 2
20:05
The Voice of Poland IV - Live Hudební představení
22:10
Konec světa Akční thriller USA (1999).
|
CBS Reality
20:10
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
21:00
Lékařští detektivové Dok. seriál
21:25
Lékařští detektivové Dok. seriál
21:50
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
22:40
Noční můry z předměstí Dok. seriál
23:30
Vězeňkyně Dok. seriál
|
TA3
00:00
24 hodín vo svete Repríza
01:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:50
Louis Theroux: Megavězení v Miami
02:00
Vzestup nacistické strany (7)
03:00
Protibombová jednotka (10)
03:50
Chladnokrevně (3) Kdo zabil Trente?
04:50
Mistři písku (3)
|
TVP 1
00:25
Uvaříme, uvidíme... Komedie USA (2009).
02:05
Život jako smrtelná choroba přenášená po... Drama Pol./Fr. (2000).
03:45
Scary Movie: Děsnej biják Komedie USA (2000).
|
TVP 2
00:20
Power Of The Horns ( 2013) Koncert
01:25
Muž na mušce Akční drama Fr./It. (1987).
03:05
Poslední dny Hudební drama USA (2005).
|
CBS Reality
00:20
Vztah přes mříže Dok. seriál
01:10
Australská vyšetřovací služba Dok. seriál
02:00
Podvodníci Zábavný dok. seriál
02:50
Noční můry z předměstí Dok. seriál
03:40
Námořní vyšetřovací služba - reálné příp... Dok. seriál
04:25
Psychologie zločinu Dok. seriál
|