TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
06:00
Ranné správy
06:30
Ranné správy
07:00
Ranné správy
07:30
Ranné správy
|
05:00
Planeta Země po vymření lidstva (18)
06:00
Současná architektura v Budapešti (12)
06:35
New York - město jídla (1)
07:05
Univerzita vševědoucna (11)
|
05:10
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (8)
|
06:40
Muddle Earth (5) Anim. seriál VB
07:05
L jako láska Seriál Pol.
|
05:35
Opravdoví hrdinové Dok. seriál
06:00
Příběhy z ordinace Dok. seriál
06:50
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí Dok. seriál
07:15
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí Dok. seriál
07:40
Lékařští detektivové Dok. seriál
|
TA3
08:00
Ranné správy
08:30
Ranné správy
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:30
Správy
11:00
Správy
11:30
Týždeň Repríza
|
Spektrum
08:00
Bojovníci se špínou (31)
08:30
Bojovníci se špínou (32)
09:00
Zvláštní jedlíci (3)
10:05
Sběrači III (13)
11:00
Utajený šéf III (4)
11:55
Vášnivý jedlík III (19)
|
TVP 1
08:35
Medvídek Rupert (34) Anim. seriál VB
09:30
Ledová planeta (2) Dok. seriál VB
10:30
Operace život (20) Dok. seriál Pol.
11:00
Okrasa boří pravidla Kulinářský magazín
11:30
Báječní a bohatí Seriál USA
|
TVP 2
10:50
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:30
V dobrém i ve zlém (29) Seriál Pol.
|
CBS Reality
08:05
Lékařští detektivové Dok. seriál
08:30
Rychlá záchranka Dok. seriál
08:55
Městská nemocnice Dok. seriál
09:45
Je to zázrak! Dok. seriál
10:35
Policejní jednotky Dok. seriál
11:00
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:25
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:50
Záchranná služba v akci Dok. seriál
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:45
Spektrum Repríza
13:00
V politike Repríza
14:00
Správy
14:30
Portrét Repríza
15:00
Správy
15:30
Správy
|
Spektrum
12:25
Vášnivý jedlík III (20)
12:55
Vražedných šedesát (11)
13:30
Vražedných šedesát (12)
14:10
Úžasná planeta (3)
15:10
Nejdrsnější kamioňáci světa (3)
|
TVP 1
12:35
Vůně a chutě Poradenství
12:55
Mořští savci (6) Dok. film Fr. (1999)
13:35
Jaká je to melodie? Soutěž
14:25
Skutečný život Dok. cyklus
14:40
Skutečný život Dok. cyklus
15:25
RančDalší díl/opakování: 25.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 26.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 29.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 30.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 31.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 02.11.2018 v 08:55 (TVP 1) 05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
(85)Seriál Pol.
|
TVP 2
12:25
Něco pro tebe Magazín
13:30
Krátká vláda Eduarda Dok. film VB (2011)
14:40
Mám to ale štěstí (47) Komed. seriál Pol.
15:10
Rodinka.pl (27) Komed. seriál Pol.
|
CBS Reality
12:15
Ztracené osudy Dok. seriál
12:40
Ztracené osudy Dok. seriál
13:05
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí Dok. seriál
13:30
Jak se žije s nevyléčitelnou nemocí Dok. seriál
13:55
Rychlá záchranka Dok. seriál
14:20
Lékařští detektivové Dok. seriál
14:45
Lékařští detektivové Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
15:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Svet technológií Repríza
17:00
Správy
17:30
Správy
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy a Šport
19:00
Správy
19:30
Ekonomika
19:50
Téma dňa Premiéra
|
Spektrum
16:05
Nejdrsnější kamioňáci světa (4)
17:00
Vášnivý jedlík uvádí (1)
17:30
Vášnivý jedlík uvádí (2)
18:00
Podzemí měst (13)
19:00
Zvířecí rekordmani II (11)
|
TVP 1
16:25
Báječní a bohatí Seriál USA
17:25
Jaká je to melodie? Soutěž
17:55
Klan Telenovela Pol.
18:25
Elzbieta Jaworowiczová. Tak bylo, tak je Magazín
18:40
Všechno je před námi Seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Mistrovství Polska v auto...
|
TVP 2
16:05
Rodinka.pl (89) Komed. seriál Pol.
16:35
Rodinka.pl (90) Komed. seriál Pol.
17:05
Castle na zabití (35/58) Krimiseriál USA
18:50
Jeden z deseti Soutěž
19:30
Gala Festivalu umění faktu - Toruň 2013
|
CBS Reality
16:00
Městská nemocnice Dok. seriál
16:50
Je to zázrak! Dok. seriál
17:40
Záchranná služba v akci Dok. seriál
18:05
Ztracené osudy Dok. seriál
18:30
Ztracené osudy Dok. seriál
18:55
Policejní jednotky Dok. seriál
19:20
Pouliční soud Dok. seriál
19:45
Pouliční soud Dok. seriál
|
TA3
20:30
Správy
20:45
Peňaženka Premiéra
21:00
24 hodín vo svete Premiéra
21:30
Showbiz Repríza
22:00
Žurnál
22:30
Šport+ Premiéra
23:00
Správy
23:15
Bez dresu s Dušanom Gabánim Premiéra
|
Spektrum
20:00
Zemské jádro
21:00
Sport očima vědy II (11)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (2)SWAT a GSG 9
22:55
On The Spot Reportéři v akci: Charlie Gun
23:55
Nejhorší světové katastrofy (11) Extrémy počasí
|
TVP 1
20:20
Rozhovory s katem Divadelní představení, r. M. Englert, hr. A. Zieliński, P. Fronczewski
21:55
Panství Downton (6/7) Seriál VB
23:50
Všechno je před námi Seriál Pol.
|
TVP 2
20:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:40
L jako láska Seriál Pol.
21:45
Tomasz Lis „živě“ Talk show
22:50
Anatomie lži II (25) Krimiseriál USA
23:45
Tajná válka Dok. cyklus VB
|
CBS Reality
20:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
20:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
21:00
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
21:50
Podvodníci Zábavný dok. seriál
22:40
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
23:30
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|
TA3
00:30
Žurnál a ekonomika
01:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:55
Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zl... (1)
01:50
Sport očima vědy II (11)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (2)SWAT a GSG 9
03:40
Archeolog bez tajemství (50)
04:05
On The Spot Reportéři v akci: Charlie Gun
|
TVP 1
00:25
U řeky, která není Romant. drama Pol. (1991).
02:10
Našearmáda.pl Magazín
|
TVP 2
00:30
Mumie: Hrob Dračího císaře Dobr. film USA/Kan./N (2008).
02:25
Tomasz Lis „živě“ Talk show
03:15
Důstojníci (1/13) Krimiseriál Pol.
04:00
Anatomie lži II (25) Krimiseriál USA
|
CBS Reality
00:25
Lékařští detektivové Dok. seriál
00:50
Temné vody zločinu Dok. seriál
01:40
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
02:35
Podvodníci Zábavný dok. seriál
03:25
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
04:15
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|