TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Velrybí hlídka
Prehistorický parkDalší díl/opakování: 31.08.2013 v 03:35 (Prima ZOOM) 01.09.2013 v 00:05 (Prima ZOOM) 02.09.2013 v 07:45 (Prima ZOOM) 03.09.2013 v 11:35 (Prima ZOOM) 04.09.2013 v 15:45 (Prima ZOOM) 07.09.2013 v 03:30 (Prima ZOOM) 08.09.2013 v 00:10 (Prima ZOOM) 09.09.2013 v 07:45 (Prima ZOOM)
(3)
|
06:05
Báječní a bohatí Seriál USA
06:30
Báječní a bohatí Seriál USA
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
05:55
Tajemství údolí Nilu (1) Dok. seriál Pol.
06:40
Tajemství údolí Nilu (2) Dok. seriál Pol.
07:15
Sto tisíc čápů (52) Dok. seriál Pol.
07:45
L jako láska Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Správy
08:30
Sú... Repríza, cestopis
09:00
Správy
09:30
Šport + Repríza, súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
10:00
Správy
10:10
24 hodín vo svete Repríza
10:30
Spektrum Premiéra
10:45
Svet technológií Premiéra
11:00
V politike Premiéra
|
Spektrum
08:05
Podzemí měst III (8)
09:00
Dítě naší doby: Příběhy dětí (8)
09:35
Na chalupě - Já se svou zeleninou (2)
10:45
Jimmova sklizeň (2)
11:45
Nejpřísnější rodiče na světě (11) Izrael
|
TVP 1
08:25
Les blíže nás Magazín
08:50
Dora poznává svět (9) Anim. seriál Kan./USA
09:20
Tučňáci z Madagaskaru (6) Anim. seriál USA
09:55
Big Time Rush (6) Komed. seriál USA
10:25
To jsem nevěděl Populárně-naučný magazín
11:30
Reportáže na téma Euro
|
TVP 2
08:45
Barvy štěstí Seriál Pol.
09:15
Barvy štěstí Seriál Pol.
09:50
Velké migrace (3/4) Dok. seriál USA
10:55
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
11:25
Maklowicz na cestách Kulinářský magazín
|
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Portrét Premiéra
13:00
Správy
13:30
Showbiz Repríza
14:00
Správy
14:30
13 komnata Repríza, rozhovory s významnými osobnosťami zo Slovenska a zahraničia
15:00
Správy
15:10
Štúdio TA3
15:30
Týždeň vo filme Repríza
|
Spektrum
12:55
Utajený šéf - Austrálie II (7)
13:55
Jak žijí Jonesovi (11)
14:25
Jak žijí Jonesovi (12)
14:55
Zvířecí rekordmani II (10)
15:55
Život (10)
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
12:55
EURO podle Gesslera
13:25
Daniec s hvězdami čili Euroshow
14:00
Echo - Nezapomenutelná slonice Dok. film VB (2010)
15:05
Království prstenu (2) Dobr. drama N/It./VB/USA (2004).
|
TVP 2
12:00
Olsenova banda jde na vojnu Krimikomedie Dán. (1978).
14:35
Mám to ale štěstí! (22) Komed. seriál Pol.
15:15
Šance na úspěch - Ewa Bem
|
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Šport extra Premiéra
17:00
Správy
17:10
Štúdio TA3
17:30
Správy
17:45
Motoring Premiéra
18:00
Správy
18:15
Zdravia Premiéra
18:30
Slovensko dnes Premiéra
18:45
Šport
19:00
Týždeň v kultúre Repríza
19:30
Debata týždňa
|
Spektrum
17:00
Hodování se smrtí II (2)
17:55
Krev, pot a přepych (4)
19:05
Deratizátor (11)
19:35
Deratizátor (12)
|
TVP 1
16:45
Bílo-červení Magazín
17:30
Komisař Alex Krimiseriál Pol.
18:20
Jaká je to melodie? Soutěž
19:30
Zprávy, Sport, Cesta na Euro - Kronika, ...
|
TVP 2
16:20
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:20
Kultura, hlupáku Kulturně-společenský magazín
18:50
Tak to letělo! Soutěž
|
|
TA3
20:00
Žurnál
20:30
V politike Repríza
21:30
Týždeň Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
23:00
Správy
23:10
24 hodín vo svete Premiéra
23:30
Žurnál
|
Spektrum
20:05
Sběrači II (10)
21:00
Největší loupeže Británie (5)
22:00
Pravdivé příběhy (5)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (6)
23:55
Oživlé dějiny (6)
|
TVP 1
20:20
RančDalší díl/opakování: 25.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 26.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 29.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 30.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 31.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 02.11.2018 v 08:55 (TVP 1) 05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
Seriál Pol.
21:20
Divoké kočky Komed. drama USA (2000).
23:15
Tudorovci II Hist. seriál Irs./Kan./USA
|
TVP 2
20:05
Kabaretní klub Dvojky Zábavné představení
21:10
9. rota Válečné drama Fin./Rus./Ukr. (2005).
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:55
Historie podsvětí (10)
02:00
Podzemí měst III (8)
02:55
Zvířecí rekordmani II (10)
03:50
Nejpřísnější rodiče světa (6)
04:55
Život (10)
|
TVP 1
00:20
Tudorovci II Hist. seriál Irs./Kan./USA
01:25
Předtanečník Drama Pol. (1978).
|
TVP 2
00:10
WOK - Všechno o kultuře Magazín
00:55
Kraj světa Komedie Pol. (1993).
02:25
9. rota Válečné drama Fin./Rus./Ukr. (2005).
|
|