TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
07:00
Ranné správy
|
05:05
Budování říše (11)
06:00
Místa ve Středomoří (2) Barcelona
07:10
Top 10 - architekti (6)
07:45
Příběh sýra (1)
|
05:05
Báječní a bohatí Seriál USA
|
05:25
Dvě strany medaile (39) Seriál Pol.
05:55
Chudí milionáři (10/12) Seriál N
07:30
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
|
|
TA3
09:00
Správy
09:30
Šport + Repríza
10:00
Správy
11:30
Téma dňa Repríza
|
Spektrum
08:20
Jamieho rodinné Vánoce (3)
08:50
Jamieho rodinné Vánoce (4)
09:20
Večeře na chalupě Speciál
10:20
Jídlo je detektivka (4)
10:50
Vášnivý jedlík (22) San Antonio
11:15
Bojovníci se špínou (11)
11:50
Zelené nápady pro modrou planetu (27) Komunity
|
TVP 1
08:45
Po stopách záhad (12) Anim. seriál Kan.
09:45
Myší klinika a doktůrek Humorek
10:05
Star Wars: Klonové války (32) Anim. seriál USA
10:35
Matky, ženy a milenky (12/22) Seriál Pol.
|
|
|
|
TA3
12:00
Poludňajší žurnál
12:45
Motoring Repríza
13:00
Správy
14:00
Správy - TB naživo
14:30
Portrét Repríza
15:00
Správy
|
Spektrum
12:25
13:20
Cesta do roku 10.000 př. n. l. (1)
14:30
Jak vznikla Země (7)
15:30
Zvířecí rekordmani II (3) Jed
|
TVP 1
12:25
To se vyplatí Magazín
12:45
Příroda na Jedničce
13:50
Fara Telenovela Pol.
14:20
Klan Telenovela Pol.
15:25
Sídlo (45) Telenovela Pol.
|
TVP 2
12:35
Sousedi Komed. seriál Pol.
13:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
14:40
Sedláci 1/13 – seriál Pol. (1973).
|
|
TA3
16:45
Labyrint Premiéra
17:00
Správy - TB zostrih
18:30
Hlavné správy a šport
19:15
Také bolo Slovensko
19:45
Bez komentára
19:55
Téma dňa Premiéra
|
Spektrum
16:40
Budování říše (12)
17:35
Podzemí měst (2)
18:30
Zmizelé světy (26)
19:25
Zvířecí rekordmani II (4) Mistři převleků
|
TVP 1
16:00
Sídlo (46) Telenovela Pol.
16:30
Báječní a bohatí Seriál USA
17:25
Fara Telenovela Pol.
17:55
Klan Telenovela Pol.
18:35
Jaká je to melodie?
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
17:55
ME v házené mužů: Polsko - Dánsko
|
|
TA3
20:30
Správy
20:45
Cestovanie Premiéra
21:00
Správy
21:30
Analýzy a trendy Premiéra
22:00
Nočný žurnál
22:30
Šport +
22:45
Golf Premiéra
23:00
Nočný žurnál
23:59
Záver vysielania
|
Spektrum
20:25
Jak vznikla Země (6)
VesmírDalší díl/opakování: 26.10.2021 v 08:10 (Prima ZOOM) 02.11.2021 v 08:25 (Prima ZOOM)
III (1)
22:20
300: Poslední vzdor (1)
23:20
Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťová... II (7)
23:50
Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťová... II (8)
|
TVP 1
20:25
Otec Matouš (33) Krimiseriál Pol.
21:25
Případ pro reportéra
22:20
Takového krásného syna jsem porodila Dok. film Pol. (1999)
22:50
Lživý svědek (1/2) Krimithriller VB/Austr. (2008).
|
TVP 2
20:10
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:40
Dr. House VII Seriál USA
21:40
Kletba zlatého květu Dobr. drama Číny/HG (2006).
23:45
Dirt (20) Seriál USA
|
|
|
Spektrum
00:20
Podzemí měst II (11)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
(9)IRA vs. Taliban
02:10
Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťová... II (7)
02:40
Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťová... II (8)
03:15
300: Poslední vzdor (1)
04:10
Éra Tudorovců
|
TVP 1
00:35
Organizace Alfa: Hádův faktor 1 – thriller USA (2006).
|
TVP 2
00:35
Delfíni jdou do války Dok. film Rak. (2010)
01:40
Výzva Drama Pol. (1996).
02:50
Art Noc - Jean-Luc Ponty - Hvězda Plus G... Koncert
03:35
Sídlo (2/9) Seriál Pol.
|
|