reklama

FDb.cz - filmová databáze

Dnes je 4.12.2016 a svátek má Barbora. Tip: Nej půjčka >>

Rozšířené vyhledáváníPostrádáte zde něco?

 
 

TV Program - Neděle 4. prosince

Filtr:  
Zobrazit vybrané
TV Paprika TV Paprika
Právě běží 08:55 - 09:45
James Martin - doma v kuchyni
TV Deko TV Deko
Právě běží 09:00 - 10:10
Skvělé nápady pro malé zahrady
reklama
Právě běží nevysílá se
 
 
TV Noe TV Noe
Právě běží 08:35 - 10:00
Jak potkávat svět
Doma Doma
Právě běží 09:00 - 09:40
zábava
Šperkománia
09:45
Nejproslulejší světová jídla (10)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

10:00
Vaření s Mary Berryovou (5)
Mary Berry nám ukáže, jak se dá pro rodinu a přátele uvařit snadno, rychle -- a přesto chutně.
10:30
Lindeyiny Vánoce (1)
Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lynd...

Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lyndey Milan! V tomto svém miniseriálu se Lyndey věnuje různým tradičním vánočním pokrmům, ale každou ze zkoumaných slavnostních pochoutek ozvláštní nějakým překvapivým moderním prvkem.

11:00
Gordonovo vaření pro radost (9)
Gordon Ramsay vařil v nejrůznějších profesionálních kuchyních déle než 25 let. Učil se od několika n...

Gordon Ramsay vařil v nejrůznějších profesionálních kuchyních déle než 25 let. Učil se od několika nejlepších šéfkuchařů světa – a několik nejlepších šéfkuchařů světa také sám vychoval. Ve svém nejnovějším seriálu hodí za hlavu své obvyklé úsilí o komplexitu a tvrdý dril a místo toho nám ukáže, jak vařit lehce a zábavně, a přesto dobře. Tento seriál chce hlavně všem kuchařům a kuchařinkám, kteří to zkoušejí doma, poskytnout naději, upevnit sebedůvěru a vnuknout isnpiraci, ať už do kuchyně vstupují s obavami, nebo s přesvědčením, že všechno zvládnou. Gordon nám předvede několik moderních receptů a postupů – a my se budeme divit, že jsme na ně nepřišli sami... Nenechte si ujít jednoho z nejlepších mistrů kuchařů naší doby a jeho televizní kurz. Lákavá jídla – jak je umí jenom on.

10:10
Na chalupě – Austrálie III (4)
Tasmánský šéfkuchař povzbuzený úspěchem svého britského předchůdce Hugha se na své australské farmě ...

Tasmánský šéfkuchař povzbuzený úspěchem svého britského předchůdce Hugha se na své australské farmě snaží už několik let dosáhnout podobných výsledků jako jeho zbožňovaný televizní vzor. Hospodaří v úsporném a udržitelném duchu a v harmonii s přírodou. Avšak jak přibývají léta, výzev neubývá, naopak, stále se množí. Vybrušování svérázných metod hospodaření si od Paula vyžaduje stále více kreativních řešení.

11:05
Bleší trhy (2)
Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou ...

Vzhůru za poklady! Tři britští amatéři si mohou navzájem změřit síly v zajímavé soutěži: Za určitou částku nakoupí slibné starožitnosti na krásných a malebných bleších trzích ve Francii a potom je musí za jeden jediný den dát patřičně do pořádku a prodat je s co největším ziskem londýnským starožitníkům. Vítězem bude samozřejmě ten, kdo dosáhne nejvyššího profitu, respektive ten, kdo na špatném obchodě nejméně prodělá...

10:00
Řeckokatolický magazín
Magazín o životě řeckokatolické církve na Slovensku
10:30
Mše svatá s farností Újezd u Brna
Kostel sv. Václava v Ostravě
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín (28)
S P. Ladislavem Heryánem SDB
09:40
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
05.12.2016 v 03:45 (Doma)
10.12.2016 v 08:30 (Doma)
11.12.2016 v 08:30 (Doma)
12.12.2016 v 04:00 (Doma)
17.12.2016 v 08:30 (Doma)
18.12.2016 v 05:15 (Doma)


Komed. seriál USA (2001-2002)
 
TV program: Frasier
11:40
seriál
minih88800minih88800
Môj nový tučný život

Další díl/opakování:
11.12.2016 v 11:40 (Doma)
18.12.2016 v 10:20 (Doma)

V (7, 8/13)
Komed. seriál USA (2013).
 
TV program: V těle boubelky (Drop Dead Diva)
TV Paprika
12:00
To nejlepší z Francie (10)
Cukroví
13:00
Hubneme jídlem II (3)
Zapomeňte na jednotvárné diety -- Gizzi, Harry, Sal a Sophie si žádné dobré jídlo neodepřou. Konečně...

Zapomeňte na jednotvárné diety -- Gizzi, Harry, Sal a Sophie si žádné dobré jídlo neodepřou. Konečně je tu totiž pořad, který diváky naučí vařit tak, aby jim chutnalo, mohli jíst to, co mají rádi, a přitom aby se nemuseli obávat, že se ručička na váze vychýlí do nežádoucího směru. Jinými slovy: aby se vlk nažral a koza zůstala celá…

13:30
Tareq Taylor - skandinávské chutě III (4)
Slavný švédský mistr kuchař Tareq Taylor vás zve na fantastickou gastronomicky zaměřenou okružní ces...

Slavný švédský mistr kuchař Tareq Taylor vás zve na fantastickou gastronomicky zaměřenou okružní cestu po Skandinávii, abyste spolu s ním i vy mohli objevovat chuti Severu. Seriál byl takřka celý natočen pod širým nebem, jednotlivé díly se tedy odehrávají v krásném přírodním prostředí Švédska, Norska, Dánska a Finska. Ve dvanácti epizodách procestuje Tareq Taylor celou Skandinávii a setkává se s místními výrobci potravin, hostinskými a jinými odborníky, se kterými diskutuje o jejich práci, zjišťuje, proč bez ní nemohou být, a v čem oni sami vidí tajemství svých úspěchů. V seriálu se samozřejmě bude i vařit. Tareq všude kombinuje lokální potraviny s vlastními kulinářskými technikami. Televizní pořad, který v sobě spojuje nádherné skandinávské přírodní scenérie s vařením, cestováním a dobrodružstvím, nám pomůže zmapovat severoevropskou gastronomickou kulturu, která se -- zejména poslední dobou -- v úctyhodné míře a rychlým tempem rozvíjí.

14:00
Vaří, až se z ní kouří (99)
Lucinda Scala Quinn by ráda viděla opět co nejvíce rodin u pravidelné společné večeře. V zájmu ožive...

Lucinda Scala Quinn by ráda viděla opět co nejvíce rodin u pravidelné společné večeře. V zájmu oživení tohoto zvyku nabízí tato zkušená účastnice rozhlasových relací, autorka kuchařských knih a jedna z klíčových postav Living Omnivision Marthy Stewartové hromadu tipů, triků a receptů, s jejichž využitím může doma každý z nás navařit s maximální chutí a minimální námahou tak vynikající jídla, že se k nim ochotně sesedne celá rodina.

14:30
Vaří, až se z ní kouří (100)
Lucinda Scala Quinn by ráda viděla opět co nejvíce rodin u pravidelné společné večeře. V zájmu ožive...

Lucinda Scala Quinn by ráda viděla opět co nejvíce rodin u pravidelné společné večeře. V zájmu oživení tohoto zvyku nabízí tato zkušená účastnice rozhlasových relací, autorka kuchařských knih a jedna z klíčových postav Living Omnivision Marthy Stewartové hromadu tipů, triků a receptů, s jejichž využitím může doma každý z nás navařit s maximální chutí a minimální námahou tak vynikající jídla, že se k nim ochotně sesedne celá rodina.

15:00
Pečeme s Marthou Stewartovou II (7)
Tady se snadno naučíte upéct doma i ty nejsložitější dezerty a nejlepší dortíky. Martha Stewart se s...

Tady se snadno naučíte upéct doma i ty nejsložitější dezerty a nejlepší dortíky. Martha Stewart se s diváky podělí o nejšikovnější tipy související s pečením, aby je jaksepatří povzbudila a aby si sami doma vyzkoušeli svůj pekařský a cukrářský talent. Jak připravit skvělý moučník — skoro z ničeho? Základem kurzu jsou klasické recepty, které Martha zmodernizovala, a inovační prvek tu představuje způsob, jak svérázně Martha při pečení všem dobře známých druhů zákusků kombinuje chuti a ingredience.

15:30
Rachel Allenová - deník pekařky (8)
Pod tímto názvem se budev vysílat zbrusu nový seriál, ve kterém nám Rachel s využitím svých osobních...

Pod tímto názvem se budev vysílat zbrusu nový seriál, ve kterém nám Rachel s využitím svých osobních zkušeností předvede, jak důležitou roli může hrát -- a také hraje -- cukroví v životě lidí, keří udržují hodně rozvětvené příbuzenské a přátelské styky. Rachel přesvědčí diváky o tom, že význam dortů a jiných sladkostí je mnohem širší, než naznačuje jejich všeobecně známá role v souvislosti s tradičními svátky. „Deník”, který si vede, nás upozorní na bezpočet životních situací – od velkých rodinných setkání až po posezení při kávě s kamarády – jejichž lesk se dá mistrovským cukrářským dílem dále zvýšit. Ať už jsme kdekoli a děláme cokoli, Rachel nám dokáže, že se prostě ke každé náladě, ke každému okamžiku, ať už se vyznačuje jakoukoli atmosférou, najde odpovídající moučník. Jen si vzpomeňme na muffin, cupcake, brownie, blondie, na úchvatné třívrstvové dorty nebo piškotové řezy, které se nedají pokazit. V seriálu uslyšíme množství užitečných nápadů týkajících se polevy a zdobení dortů, pečení a servírování. A nejenže dostaneme dobré rady, sami budeme moci navíc odkoukat tajemství výroby zákusků, na které jsme si stejně už dávno brousili zuby. A tímto způsobem položíme první stabilní základy, na kterých může časem vzniknout náš vlastní cukrářský deník.

TV Deko
12:00
Úžasné prostory George Clarka V (5)
Architekt George Clarke pokračuje ve své objevné cestě po říši překvapivých obytných prostorů, ničím...

Architekt George Clarke pokračuje ve své objevné cestě po říši překvapivých obytných prostorů, ničím neohraničené fantazie a odvážného odhodlání. Při pohledu praktickýma očima, který se zároveň nehodlá dát omezovat vžitými zvyklostmi, může posloužit jako domov i staré rozhrkané auto, zrušený bunkr nebo kanál, jak nám to v tomto seriálu dokáží moderní dobrodruzi, které nám moderátor představí.

13:00
Velkolepé plány XIII (2)
Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročník...

Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročníku předvedl těžce vybojované projekty a složité architektonické představy snílků, kteří bez ohledu na náklady a vynaloženou energii budují domov svých snů, přičemž se občas dotýkají až hranic nemožného.

14:00
Jak si zpříjemnit bydlení (1)
Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický n...

Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický nebo prostě není dost hezký, ale stěhování nepřichází v úvahu, pomůže nám moderátor tohoto seriálu, Peter Fallico, který se svým týmem expertů přeladí náš oblíbený příbytek podle nových potřeb rodiny. Sledujte užitečné rady a tipy, jak se dá drobnými nápady dosáhnout obrovských změn a zlepšení v našem bydlení!

14:30
Jak si zpříjemnit bydlení (2)
Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický n...

Pokud něco v domě nebo celý byt už neslouží, není dost dobrý nebo velký, je zastaralý, nepraktický nebo prostě není dost hezký, ale stěhování nepřichází v úvahu, pomůže nám moderátor tohoto seriálu, Peter Fallico, který se svým týmem expertů přeladí náš oblíbený příbytek podle nových potřeb rodiny. Sledujte užitečné rady a tipy, jak se dá drobnými nápady dosáhnout obrovských změn a zlepšení v našem bydlení!

15:00
Božské přestavby XIV (5)
Kanadská návrhářka a bytová architektka Candice, známá televizní osobnost, opět nebojácně vytváří pl...

Kanadská návrhářka a bytová architektka Candice, známá televizní osobnost, opět nebojácně vytváří plány, organizuje a přestavuje, aby pro své zákazníky v rámci možností realizovala co nejideálnější prostor k bydlení. Její styl je svěží, elegantní a lákavě útulný. Desítkám rodin tak dokáže poskytnout opravdu pohodlné rodinné hnízdečko.

15:30
Božské přestavby XIV (6)
Kanadská návrhářka a bytová architektka Candice, známá televizní osobnost, opět nebojácně vytváří pl...

Kanadská návrhářka a bytová architektka Candice, známá televizní osobnost, opět nebojácně vytváří plány, organizuje a přestavuje, aby pro své zákazníky v rámci možností realizovala co nejideálnější prostor k bydlení. Její styl je svěží, elegantní a lákavě útulný. Desítkám rodin tak dokáže poskytnout opravdu pohodlné rodinné hnízdečko.

reklama
TV Noe
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
12:20
V souvislostech (162)
Komentované aktuální téma
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
13:25
Hlubinami vesmíru s P. dr. Jiřím Kučerou...
Kde se v bibli píše o vesmíru? Je něco v rozporu se současným vědeckým poznáním?
14:10
Muzikanti, hrajte
Střihový pořad pro milovníky dechovky
14:40
Noční univerzita
P. doc. Tomáš Petráček, Th.D. - Karel IV. a česká duchovní tradice
Doma
14:05
seriál
minih43351minih43351
Odložený prípad

Další díl/opakování:
05.12.2016 v 03:05 (Doma)
06.12.2016 v 01:35 (Markíza)
07.12.2016 v 00:45 (Markíza)
08.12.2016 v 01:45 (Markíza)
10.12.2016 v 14:05 (Doma)

VI (16, 17/23)
Detektívny seriál USA (2008-2009).
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)


TV Paprika
16:00
Jamieho slavnostní pokrmy
Jamieho slavnostní hostina se hodí k příjemnému lenošení o zimních svátečních dnech na konci roku. S...

Jamieho slavnostní hostina se hodí k příjemnému lenošení o zimních svátečních dnech na konci roku. Svátky nám dovolují odpočívat, dovolují nám nerušeně trávit čas s rodinou a přáteli a vyrukovat s fantastickými gastronomickými kreacei. Doma v Essexu se Jamie připravuje na svátky ve skutečné pohodě -- má totiž po ruce recepty, mezi kterými najdeme i několik takových zimních jídel, u nichž je úspěch zaručen na sto procent: například těstoviny se sýrem nebo jednoduše nepřekonatelný krvavý biftek Bloody Mary. Z nejlepších lahůdek nám připomene třeba ranní sladkou americkou palačinku s nezapomenutelnou horkou čokoládou a sváteční fiesta tacos. Jak se blíží Nový rok, Jamie se postupně vytasí se svými nejlepšími kulinářskými nápady pro každého, kdo chce pořádat party -- od vlastního vepřového kebabu až po rybí karí -- a tak vykouzlí končícímu roku opravdu důstojné finále.

17:00
Dva hladoví Angličani (4)
Birminghami
18:00
Asií na na dvou kolech (4)
Doprovoďme šéfkuchaře Garyho Mehigana na jeho šestidílnou gastronomickou cestu po Asii, při které si...

Doprovoďme šéfkuchaře Garyho Mehigana na jeho šestidílnou gastronomickou cestu po Asii, při které si náš mistr šikovně užívá svých dvou vášní -- pro dobrá jídla a pro rychlé motorky. Ať už navštíví v Csennai závod na výrobu motocyklů Royal Enfield, nebo se setká s člověkem, který s pomocí jednostopých motorových vozidel mění životy svých bližních, Garyho nevšedně přátelská a vtipná povaha z něho dělá neocenitelného spolucestovatele, s kterým je radost podniknout kouzelný výlet na exotické trhy ve vzdálených koutech světa.

19:00
Wangův Wok (4)
Mistra Wanga již mohou diváci TV Paprika velmi dobře znát. Ve svém seriálu představí takové snadné r...

Mistra Wanga již mohou diváci TV Paprika velmi dobře znát. Ve svém seriálu představí takové snadné recepty, jejichž ingredience lze jednoduše získat i doma, a přece je z nich možné vytvořit božské pamlsky. Zapomeňte na 500 Ft-ové lepkavé čínské menu, ochutnejte s Wangem opravdové čínské jídla. - Pálivé? - Děkuji, teď ne. :)

19:15
Jednohubky (2)
Tamás Dános nám pomůže poznat několik neobvyklých receptů, které nám přijdou vhod, když čekáme hosty...

Tamás Dános nám pomůže poznat několik neobvyklých receptů, které nám přijdou vhod, když čekáme hosty, a které jsou pastvou nejen pro oči. Chuťové buňky každého konzumenta budou uchváceny, ať už se výsledky našich kuchařských snah budeme chtít pochlubit hostitelům na návštěvě, nebo dostaneme sami chuť na pár soust ke sklenici dobrého vína či při sledování zajímavého filmu. Ale ta sousta berte, prosím, doslova, protože jídla, kolem kterých se tento pořad točí, se všechna dají jíst jednou rukou, jsou to malinké, zato velice dobré pochoutečky.

19:30
Jamieho a Jimmyho Gastronomický bojový k... IV (2)
Klub bojovníků za práva dobrého jídla nemá stálé sídlo. Může se nacházet všude, kde se Jamie sejde s...

Klub bojovníků za práva dobrého jídla nemá stálé sídlo. Může se nacházet všude, kde se Jamie sejde s Jimmym, protože v tom případě si oba hned vysoukají rukávy a jsou ochotni ve jménu chutné stravy čelit jakýmkoli výzvám. Ze své základny v kavárně na Southend Pier jsou oba staří dobří přátelé, kteří se spolu kamarádí už od dětství, ochotni vydat se za nevšedními kulinářskými dobrodružstvími třeba přes celý kontinent. Dokáží se kdykoli vytasit s tím nejlepším, co nabízí britská kuchyně, a porovnat to s nejlepšími gastronomickými výtvory zbylé části Evropy.

TV Deko
16:00
Renovujeme víkendové domy (11)
I pro vás je to známá situace? Na rodinnou chatu či chalupu vynakládáme peníze až na posledním místě...

I pro vás je to známá situace? Na rodinnou chatu či chalupu vynakládáme peníze až na posledním místě… Není tedy divu, že její krášlení a údržba obvykle leží na bedrech hlavy rodiny, která si s tím poradí podle svých schopností, někdy hůře, jindy lépe, i když dělá co může. Ale jestliže jeho kutilský výkon zkolauduje tým odborníků, jistě se od nich bude mít čemu přiučit a pozná, kde se případně stala chyba. Sledujte náš seriál, abyste se typickým chybám a zradám vyhnuli předem.

16:30
Renovujeme víkendové domy (12)
I pro vás je to známá situace? Na rodinnou chatu či chalupu vynakládáme peníze až na posledním místě...

I pro vás je to známá situace? Na rodinnou chatu či chalupu vynakládáme peníze až na posledním místě… Není tedy divu, že její krášlení a údržba obvykle leží na bedrech hlavy rodiny, která si s tím poradí podle svých schopností, někdy hůře, jindy lépe, i když dělá co může. Ale jestliže jeho kutilský výkon zkolauduje tým odborníků, jistě se od nich bude mít čemu přiučit a pozná, kde se případně stala chyba. Sledujte náš seriál, abyste se typickým chybám a zradám vyhnuli předem.

17:00
Zpátky k přírodě (1)
V dnešním zrychleném světě je dobře viditelnou tendencí touha po opětovném sbližování s přírodou. St...

V dnešním zrychleném světě je dobře viditelnou tendencí touha po opětovném sbližování s přírodou. Stále více lidí v ní nachází protilék proti přemodernizovanému světu plnému strojů. Televizní moderátor Kevin McCloud se vydává na cestu za lidmi, kteří v sobě našli dost odvahy, aby své sny o blízkosti přírody přetvořili ve skutečnost. Konfrontuje nás s výhodami i těžkostmi života v divočině a nakonec nás upozorní na styčné body, s jejichž využitím můžeme přírodu učinit intimnější součástí našich všedních dnů.

17:55
Kuchyňské metamorfózy IV. IV (1)
Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co b...

Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co byste třeba řekli takovému úplně novému kuchyňskému nábytku, samozřejmě absolutně zdarma?! Nejnovější řada Kuchyňských metamorfóz je dílem tvůrčí skupiny, která číhá na severoamerické víkendové kutily, aby jim pomohla vzkřísit k novému životu jejich zastaralé kuchyně. Dosažený výsledek by se krásně vyjímal i v jakémkoli odborném magazínu!

18:20
Kuchyňské metamorfózy IV. IV (2)
Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co b...

Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co byste třeba řekli takovému úplně novému kuchyňskému nábytku, samozřejmě absolutně zdarma?! Nejnovější řada Kuchyňských metamorfóz je dílem tvůrčí skupiny, která číhá na severoamerické víkendové kutily, aby jim pomohla vzkřísit k novému životu jejich zastaralé kuchyně. Dosažený výsledek by se krásně vyjímal i v jakémkoli odborném magazínu!

18:45
Kuchyňské metamorfózy IV. IV (3)
Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co b...

Člověk nikdy nemůže vědět s čím se vrátí domů z prodejny bytového vybavení a potřeb pro kutily! Co byste třeba řekli takovému úplně novému kuchyňskému nábytku, samozřejmě absolutně zdarma?! Nejnovější řada Kuchyňských metamorfóz je dílem tvůrčí skupiny, která číhá na severoamerické víkendové kutily, aby jim pomohla vzkřísit k novému životu jejich zastaralé kuchyně. Dosažený výsledek by se krásně vyjímal i v jakémkoli odborném magazínu!

19:10
Bytové metamorfózy VIII. VIII (1)
Bytové metamorfózy začínají opravdovým přepadením -- ovšem to se ví, v tom nejlepším slova smyslu! J...

Bytové metamorfózy začínají opravdovým přepadením -- ovšem to se ví, v tom nejlepším slova smyslu! Josh Templer, moderátor pořadu, se vkrádá potají do obchodů s kutilskými potřebami, kde si pokaždé během několika málo okamžiků vyhlédne šťastnou oběť. Tu potom se svou početnou brigádou odborníků doprovodí domů. Překvapený majitel bytu může jen zírat, jak rychle se mu mění celé obydlí přímo před očima, přestože původně zašel do prodejny třeba jen proto, aby vyřešil problém s kapajícím vodovodním kohoutkem.

19:35
Bytové metamorfózy VIII. VIII (2)
Bytové metamorfózy začínají opravdovým přepadením -- ovšem to se ví, v tom nejlepším slova smyslu! J...

Bytové metamorfózy začínají opravdovým přepadením -- ovšem to se ví, v tom nejlepším slova smyslu! Josh Templer, moderátor pořadu, se vkrádá potají do obchodů s kutilskými potřebami, kde si pokaždé během několika málo okamžiků vyhlédne šťastnou oběť. Tu potom se svou početnou brigádou odborníků doprovodí domů. Překvapený majitel bytu může jen zírat, jak rychle se mu mění celé obydlí přímo před očima, přestože původně zašel do prodejny třeba jen proto, aby vyřešil problém s kapajícím vodovodním kohoutkem.

reklama
TV Noe
16:00
Můj Bůh a Walter
Více světla než stínu
16:25
Svatá Františka Římská
Hraný dokument o světici přelomu 14. a 15. století
17:10
Královna a matka Chorvatů
Ostrov Visovac je zvláštním místem, oázou, kde se každý může modlit, nalézt útěchu a vnitřní pokoj
17:55
Sedmihlásky (64)
Okolo mlýna
18:00
Cirkus Noeland (31)
Roberto, Kekulín a detektivní kancelář
18:30
Animované biblické příběhy: Josefovo set...
Příběh je pokračováním části nazvané Josef v Egyptě a přináší ujištění o Boží péči a lásce ke každém...

Příběh je pokračováním části nazvané Josef v Egyptě a přináší ujištění o Boží péči a lásce ke každému člověku. Bible pro nejmenší - Starý zákon

18:55minih119498minih119498
Bet Lechem - vnitřní domov (45)
Cyklus portrétů o hledání vnitřního domova
 
TV program: BET LECHEM - vnitřní domov: Petr Kliment Koutný
19:10
Jezuité o: Trest smrti
Diskuse na téma trestu smrti z historického, právního a morálního hlediska
19:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 201... (4)
Kategorie C: dobrodružný vodní sportovní film
Doma
16:00
film
minih101198minih101198
Zlaté Vianoce 2
Komédia USA (2011).
 
TV program: Vánoce pro psa (3 Holiday Tails)
18:00
film
minih129823
Dokonalé Vianoce
Romant. komédia USA (2012).
 
TV program: Holly's Holiday
TV Paprika
20:30
Lindeyiny Vánoce (2)
Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lynd...

Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lyndey Milan! V tomto svém miniseriálu se Lyndey věnuje různým tradičním vánočním pokrmům, ale každou ze zkoumaných slavnostních pochoutek ozvláštní nějakým překvapivým moderním prvkem.

21:00
Šéfové za pultem (5)
V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou pří...

V tomto novém gastronomickém seriálu sedí diváci v první řadě, aby mohli pohodlně sledovat celou přípravu fantastického menu, jež před jejich očima zhotovuje kuchařská dvojice Craig Harding a Rob Rossi. Nejen televizní diváci, ale i hosté, kteří jsou do pořadu pozváni, mohou na vlastní oči a zblízka sledovat proces vaření, přičemž mohou navázat neobvykle těsný kontakt s oběma kuchaři i s kuchyňským prostředím. Popíjejí, povídají si a vtipkují s mistry, kteří ale zároveň pilně pracují, aby mohli hosté nakonec lákavá jídla, která se rodila přímo před jejich očima, ochutnat a náležitě vychutnat.

21:25
James Martin - doma v kuchyni III (10)
Chutě z mých cest
22:15
Nejproslulejší světová jídla (10)
Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude...

Fred Chesneau nás ve své pařížské dílně oslní historií řady legendárních jídel, o kterých ale nebude jen mluvit, také nám je uvaří. Fred jezdil 8 let po světě a pídil se po autentických receptech. Nyní nám bude vyprávět zajímavosti z dějin velice známých jídel, jako jsou těstoviny, hamburger, pizza, případně paella.

22:30
Tom Kerridge: Pořádné hospodské jídlo (7)
Tom Kerridge je ve Spojeném království jediným mistrem kuchařem, jehož hostinec vyznamenal Michelin ...

Tom Kerridge je ve Spojeném království jediným mistrem kuchařem, jehož hostinec vyznamenal Michelin dvěma hvězdičkami. A tento šéf nám teď ukáže, jak se správně vaří pokrmy inspirované klasiky anglické hospodské kuchyně. V několika uplynulých letech ušel ’pub food’ dlouhou cestu a udělal velký pokrok; dnes už mnoho vynikajících britských hospůdek podává prvotřídní jídla, na která jsou majitelé a kuchaři právem pyšní. A Tom nám ve svém televizním pořadu poradí, jak si můžeme tato jídla snadno uvařit i doma. Porce nejsou malé, jídla jsou sytá, připravují se velice láskyplně a pozorně, představují ideální pohoštění také v případech, že se sejde celá rodina nebo širší kruh přátel. Nepleťme si to s pojmem fast food, protože tady jde o jídla vařená s láskou a přesně tou dávkou starostlivosti, kterou si zaslouží. Tom vaření nijak nekomplikuje, vytváří „pouze” vynikající, nepřekonatelné chutě – přičemž každému rád předvede, jak to dělá. Šéf Tom, držitel dvou cenných hvězdiček od Michelina, se s námi u plotny podělí o několik užitečných a opravdu mistrovských nápadů a tipů, díky kterým ani my nebudeme vařit jenom chutně, ale přímo fantasticky!

23:00
Mexická fiesta s Peterem Kuruvitem (3)
Peter Kuruvita se vydává na úchvatnou gastronomickou cestu, aby objevil rozmanitý svět pestře pikant...

Peter Kuruvita se vydává na úchvatnou gastronomickou cestu, aby objevil rozmanitý svět pestře pikantní mexické kuchyně, plné bohatě bujícího života.

23:30
Gordonovo vaření pro radost (9)
Gordon Ramsay vařil v nejrůznějších profesionálních kuchyních déle než 25 let. Učil se od několika n...

Gordon Ramsay vařil v nejrůznějších profesionálních kuchyních déle než 25 let. Učil se od několika nejlepších šéfkuchařů světa – a několik nejlepších šéfkuchařů světa také sám vychoval. Ve svém nejnovějším seriálu hodí za hlavu své obvyklé úsilí o komplexitu a tvrdý dril a místo toho nám ukáže, jak vařit lehce a zábavně, a přesto dobře. Tento seriál chce hlavně všem kuchařům a kuchařinkám, kteří to zkoušejí doma, poskytnout naději, upevnit sebedůvěru a vnuknout isnpiraci, ať už do kuchyně vstupují s obavami, nebo s přesvědčením, že všechno zvládnou. Gordon nám předvede několik moderních receptů a postupů – a my se budeme divit, že jsme na ně nepřišli sami... Nenechte si ujít jednoho z nejlepších mistrů kuchařů naší doby a jeho televizní kurz. Lákavá jídla – jak je umí jenom on.

TV Deko
20:00
Velkolepé plány XIII (2)
Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročník...

Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročníku předvedl těžce vybojované projekty a složité architektonické představy snílků, kteří bez ohledu na náklady a vynaloženou energii budují domov svých snů, přičemž se občas dotýkají až hranic nemožného.

21:00
Velkolepé plány XII (7)
Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročník...

Nová řada! - Kevin McCloud se vrací s novými, slibnými a velkolepými plány, aby nám i v novém ročníku předvedl těžce vybojované projekty a složité architektonické představy snílků, kteří bez ohledu na náklady a vynaloženou energii budují domov svých snů, přičemž se občas dotýkají až hranic nemožného.

22:00
Zpátky k přírodě (1)
V dnešním zrychleném světě je dobře viditelnou tendencí touha po opětovném sbližování s přírodou. St...

V dnešním zrychleném světě je dobře viditelnou tendencí touha po opětovném sbližování s přírodou. Stále více lidí v ní nachází protilék proti přemodernizovanému světu plnému strojů. Televizní moderátor Kevin McCloud se vydává na cestu za lidmi, kteří v sobě našli dost odvahy, aby své sny o blízkosti přírody přetvořili ve skutečnost. Konfrontuje nás s výhodami i těžkostmi života v divočině a nakonec nás upozorní na styčné body, s jejichž využitím můžeme přírodu učinit intimnější součástí našich všedních dnů.

23:00
Kutiholka (2)
Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epi...

Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epizodách seriálu začnou žít novým životem takové předměty, které se sice běžně vyskytují v každé domácnosti, ale na první pohled by nikoho nenapadlo, že mohou mít také dekorační funkci. Ovšem naše moderátorka, populární maďarská herečka Mónika Ullmannová, divákům dokáže nejen to, že se jí honí hlavou nepřeberné množství kreativních nápadů, díky kterým i tu nejvšednější věc umí změnit v pěkný, nápaditý a praktický doplněk domácnosti, ale i to, že kutilská dovednost není nic složitého, co by si nemohl osvojit kdokoli z nás. Seriál z vlastní produkce naší televize se vysílá denně, každý den uvidíte nový díl, který vám poslouží praktickými tipy a originálními nápady, na jejichž základě se potom sami můžete pustit do kutilských a dekoračních prací. Uvidíte, jak si můžete za málo peněz vyzdobit byt, a to třeba v každé roční době v jiném duchu. Podněcuje kreativitu, inspiruje, ale zároveň ke všemu přistupuje z praktického hlediska.

23:30
Kutiholka (3)
Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epi...

Všechny díly tohoto pořadu vycházejí z téže základní myšlenky: nebojte se tvořit! V jednotlivých epizodách seriálu začnou žít novým životem takové předměty, které se sice běžně vyskytují v každé domácnosti, ale na první pohled by nikoho nenapadlo, že mohou mít také dekorační funkci. Ovšem naše moderátorka, populární maďarská herečka Mónika Ullmannová, divákům dokáže nejen to, že se jí honí hlavou nepřeberné množství kreativních nápadů, díky kterým i tu nejvšednější věc umí změnit v pěkný, nápaditý a praktický doplněk domácnosti, ale i to, že kutilská dovednost není nic složitého, co by si nemohl osvojit kdokoli z nás. Seriál z vlastní produkce naší televize se vysílá denně, každý den uvidíte nový díl, který vám poslouží praktickými tipy a originálními nápady, na jejichž základě se potom sami můžete pustit do kutilských a dekoračních prací. Uvidíte, jak si můžete za málo peněz vyzdobit byt, a to třeba v každé roční době v jiném duchu. Podněcuje kreativitu, inspiruje, ale zároveň ke všemu přistupuje z praktického hlediska.

reklama
TV Noe
20:00
Nisko: koncert k 77. výročí prvního tran...
Záznam koncertu mužského pěveckého sboru Noach
21:30
V souvislostech (162)
Komentované aktuální téma
22:00
Buon giorno s Františkem
Průvodce pořadem, P. Daniel Vícha, v živém vysílání přibližuje jak dokumenty papeže Františka, tak j...

Průvodce pořadem, P. Daniel Vícha, v živém vysílání přibližuje jak dokumenty papeže Františka, tak jeho promluvy z uplynulých dní. Prostor je dán i dotazům diváků

23:00
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
Křesťanská menšina na převážně muslimském severu se stále častěji stává terčem hrozeb a násilí ze st...

Křesťanská menšina na převážně muslimském severu se stále častěji stává terčem hrozeb a násilí ze strany Boko Haram a jejích přívrženců

23:25
Duchovní malby (8)
Petr a Pavel
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
Doma
20:00
film
minih140362minih140362
Najkrajší darček

Další díl/opakování:
05.12.2016 v 06:55 (JOJ Cinema)
05.12.2016 v 11:10 (Doma)
05.12.2016 v 19:00 (AMC)
06.12.2016 v 10:35 (AMC)
23.12.2016 v 22:05 (JOJ Cinema)
25.12.2016 v 09:10 (JOJ Cinema)


Romant. film USA (2014).
 
TV program: Santovo tajemství (Christmas at Cartwright's)
22:00
film
minih129830minih129830
Vianočná romanca

Další díl/opakování:
05.12.2016 v 01:35 (Doma)


Romant. film USA (2010).
 
TV program: Farewell Mr. Kringle
23:45
film
minih57382minih57382
Santa hľadá manželku

Další díl/opakování:
16.12.2016 v 18:20 (Nova Cinema)
17.12.2016 v 08:50 (Nova Cinema)


Romant. film USA/N (2004).
 
TV program: Santa hledá ženu (Single Santa Seeks Mrs. Claus)
TV Paprika
00:30
Hubneme jídlem II (3)
Zapomeňte na jednotvárné diety -- Gizzi, Harry, Sal a Sophie si žádné dobré jídlo neodepřou. Konečně...

Zapomeňte na jednotvárné diety -- Gizzi, Harry, Sal a Sophie si žádné dobré jídlo neodepřou. Konečně je tu totiž pořad, který diváky naučí vařit tak, aby jim chutnalo, mohli jíst to, co mají rádi, a přitom aby se nemuseli obávat, že se ručička na váze vychýlí do nežádoucího směru. Jinými slovy: aby se vlk nažral a koza zůstala celá…

01:00
Vaření s Mary Berryovou (5)
Mary Berry nám ukáže, jak se dá pro rodinu a přátele uvařit snadno, rychle -- a přesto chutně.
01:30
Lindeyiny Vánoce (2)
Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lynd...

Račte oslavit Vánoce způsobem, který vám poradí renomovaná australská odbornice na jídla a vína Lyndey Milan! V tomto svém miniseriálu se Lyndey věnuje různým tradičním vánočním pokrmům, ale každou ze zkoumaných slavnostních pochoutek ozvláštní nějakým překvapivým moderním prvkem.

02:00
To nejlepší z Francie (10)
Cukroví
02:55
Šetřete s Jamiem (2)
Jamie Oliver opět přichází na televizní obrazovky, tentokrát v nové gastronomické show, plné optimis...

Jamie Oliver opět přichází na televizní obrazovky, tentokrát v nové gastronomické show, plné optimismu, invence a superužitečné pomoci. Chce inspirovat lidi na celé naší planetě, aby zjistili, že mohou jíst lépe, a přitom ještě uspořit podstatnou část týdenní sumy, kterou obvykle na jídlo vynakládají. Jamie přichází, aby dokázal, že je možné se královsky najíst, aniž bychom byli nuceni vyloupit před vařením banku. Vášnivě věří tomu – a tato jeho víra se nikoli bezdůvodně brzy přenese i na diváky – že existuje dostatečně velké množství nápaditých triků, které značně rozšiřují prostor pro naši představivost a snižují kuchyňské náklady... přičemž vzhled i chuť připravovaného pokrmu budou i nadále fantastické. Dynamický pořad magazínového typu nás hned strhne pestrým děním v Jamieho „experimentální a studijní“ kuchyni, z níž vycházejí jedno po druhém jídla, která jsou neuvěřitelné dobrá, ačkoli právě s nimi nejvíc ušetříme. Kromě samotných jídel nám však tato kuchyně nabídne i řešení a strategie, s jejichž použitím se sníží náklady, aniž by se současně snížila přitažlivost našich kuchyňských kreací; ba naopak... Vždyť jak říká Jamie, „kdo by se nechtěl lépe najíst za méně peněz?”

03:45
Piknik (12)
Když je venku hezky, přijde ke slovu kavárenská zahrádka, pláž, lesy a louky -- je to vlastně jedno,...

Když je venku hezky, přijde ke slovu kavárenská zahrádka, pláž, lesy a louky -- je to vlastně jedno, hlavně aby byl člověk volný a ve volné přírodě! Odedávna je známo, že něco dobrého k zakousnutí a na svlažení jazyka nám zlepší náladu i v té nejlepší společnosti. A tak je načase vytáhnout piknikový košík a naplnit jej dobrotami, abychom mohli jíst a pít pod širým nebem! Ale co to bude? Na tuto otázku nám odpoví gastronomický “průvodce” stanice TV Paprika nazvaný Piknik. Z jeho dvanáctiminutových relací si bezpečně osvojíme přípravu takových jídel a nápojů, které potom už jen velice snadno a rychle sbalíme do piknikového koše -- a hurá do přírody! V 16 dílech tohoto seriálu jsou prezentovány převážně recepty mistra kuchaře Viktora Segala z jeho stejnojmenné kuchařské knihy. Do tajů jejich přípravy nás zasvětí mladý pár: Odett Polgár, zpěvačka, která nepohrdne žádným dobrým soustem a je známá také jako food stylist amatér, a Tamás Dános, pyšnící se přídomkem “profesionální kuchařský koníčkář”.

04:00
Tareq Taylor - skandinávské chutě III (4)
Slavný švédský mistr kuchař Tareq Taylor vás zve na fantastickou gastronomicky zaměřenou okružní ces...

Slavný švédský mistr kuchař Tareq Taylor vás zve na fantastickou gastronomicky zaměřenou okružní cestu po Skandinávii, abyste spolu s ním i vy mohli objevovat chuti Severu. Seriál byl takřka celý natočen pod širým nebem, jednotlivé díly se tedy odehrávají v krásném přírodním prostředí Švédska, Norska, Dánska a Finska. Ve dvanácti epizodách procestuje Tareq Taylor celou Skandinávii a setkává se s místními výrobci potravin, hostinskými a jinými odborníky, se kterými diskutuje o jejich práci, zjišťuje, proč bez ní nemohou být, a v čem oni sami vidí tajemství svých úspěchů. V seriálu se samozřejmě bude i vařit. Tareq všude kombinuje lokální potraviny s vlastními kulinářskými technikami. Televizní pořad, který v sobě spojuje nádherné skandinávské přírodní scenérie s vařením, cestováním a dobrodružstvím, nám pomůže zmapovat severoevropskou gastronomickou kulturu, která se -- zejména poslední dobou -- v úctyhodné míře a rychlým tempem rozvíjí.

04:30
Rachel Allenová - deník pekařky (8)
Pod tímto názvem se budev vysílat zbrusu nový seriál, ve kterém nám Rachel s využitím svých osobních...

Pod tímto názvem se budev vysílat zbrusu nový seriál, ve kterém nám Rachel s využitím svých osobních zkušeností předvede, jak důležitou roli může hrát -- a také hraje -- cukroví v životě lidí, keří udržují hodně rozvětvené příbuzenské a přátelské styky. Rachel přesvědčí diváky o tom, že význam dortů a jiných sladkostí je mnohem širší, než naznačuje jejich všeobecně známá role v souvislosti s tradičními svátky. „Deník”, který si vede, nás upozorní na bezpočet životních situací – od velkých rodinných setkání až po posezení při kávě s kamarády – jejichž lesk se dá mistrovským cukrářským dílem dále zvýšit. Ať už jsme kdekoli a děláme cokoli, Rachel nám dokáže, že se prostě ke každé náladě, ke každému okamžiku, ať už se vyznačuje jakoukoli atmosférou, najde odpovídající moučník. Jen si vzpomeňme na muffin, cupcake, brownie, blondie, na úchvatné třívrstvové dorty nebo piškotové řezy, které se nedají pokazit. V seriálu uslyšíme množství užitečných nápadů týkajících se polevy a zdobení dortů, pečení a servírování. A nejenže dostaneme dobré rady, sami budeme moci navíc odkoukat tajemství výroby zákusků, na které jsme si stejně už dávno brousili zuby. A tímto způsobem položíme první stabilní základy, na kterých může časem vzniknout náš vlastní cukrářský deník.

04:54
Pekařství Paprika (15)
Proč by náš chléb vezdejší nemohl být trochu rozmanitější? Vždyť jeho základní ingrediencí může být ...

Proč by náš chléb vezdejší nemohl být trochu rozmanitější? Vždyť jeho základní ingrediencí může být třeba pšenice špalda, mohou se v něm skrývat ořechy nebo rozmarýn, případně můžeme jíst chléb kváskový. A mohlo by se nám něco stát, kdybychom ve vývoji nezaostali u obyčejného chleba se salámem? Kdybychom si místo chipsů udělali něco ke chroupání sami doma?! Kdybychom si ke svačině zabalili bagel, který je naším vlastním dílem?! Tamás Dános hostí v domácí pekárně kanálu TV Paprika čtyři vynikající pekaře a všichni společně nám předvedou, že po upečení všelijakých druhů domácího chleba nebo pečiva se ještě směle můžeme pustit i do přípravy nějaké té mlsoty na doplnění našeho pekařského sortimentu. Jestliže už i vy máte dost různých napodobenin domácího pečiva a nemáte chuť vydávat horentní sumy za takzvané gourmetské sendviče, radíme vám: Učte se a přebírejte nápady od našich hostů. Můžete si být jisti, že co se peče u nás, to je vždycky moc dobré!

TV Deko
reklama
TV Noe
00:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
00:45
Nikaragua - Matka všech
Úcta Panny Marie v Nikaragui
01:15
Noční repríza dopoledních pořadů
Noční repríza dopoledních pořadů z minulého dne
Doma
01:35
film
minih129830minih129830
Vianočná romanca
Romant. film USA (2010).
 
TV program: Farewell Mr. Kringle
03:05
seriál
minih43351minih43351
Odložený prípad

Další díl/opakování:
06.12.2016 v 01:35 (Markíza)
07.12.2016 v 00:45 (Markíza)
08.12.2016 v 01:45 (Markíza)
10.12.2016 v 14:05 (Doma)

VI (16/23)
Detektívny seriál USA (2008-2009).
 
TV program: Odložené případy (Cold Case)
03:45
seriál
minih50497minih50497
Frasier

Další díl/opakování:
10.12.2016 v 08:30 (Doma)
11.12.2016 v 08:30 (Doma)
12.12.2016 v 04:00 (Doma)
17.12.2016 v 08:30 (Doma)
18.12.2016 v 05:15 (Doma)


Komed. seriál USA (2001-2002)
 
TV program: Frasier
04:25
seriál
minih52902minih52902
Keď budeš moja

Další díl/opakování:
06.12.2016 v 04:30 (Doma)
07.12.2016 v 04:40 (Doma)
08.12.2016 v 04:40 (Doma)
09.12.2016 v 04:40 (Doma)
12.12.2016 v 04:45 (Doma)
13.12.2016 v 04:45 (Doma)
14.12.2016 v 04:35 (Doma)

(178, 179/238)
Telenovela Šp./Mex. (2001-2002).
 
TV program: Hříšná láska (Cuando seas mía)
Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení
iPhone
 
App Store hodnocení:
Android
 
Google Play hodnocení:
Windows Phone
 
WP store hodnocení:
BlackBerry
 
BB world hodnocení:

Copyright © 2003-2016, Filmová databáze s.r.o. (FDb.cz). Všechna práva vyhrazena. Návštěvnost měří NetMonitor.
Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Load: 0.124/0.086