Seznam DVD (7.1) - oficiální stránka programu

Akt. verze: 7.1.0.6 (13.6.2012)
Novinka: Plná verze programu zdarma


 
Pokud si chcete udělat pořádek ve svých filmech a vždy snadno dohledat jednotlivé tituly a mít přehled kdo má zrovna půjčený Váš film je tu právě pro Vás nový Seznam DVD. Automaticky umí načíst informace o filmu z FDb.cz (databáze 168601 filmů). A nejen to, zvládne exporty do několika formátů včetně xls, html a pdf. Tiskové výstupy podle šablon a mnoho dalšího.

  
Staženo: 60574x Ovládání, funkce.

Nejstahovanější a nejpoužívanější program pro správu filmů na počítači v ČR a SR.

Podpora verze 4.xx


Stáhnout Seznam DVD ver. 4.9.3

Jak postupovat při aktivaci programu verze 4.9.3:
Pokud jste majiteli licence na verzi 4.xx a máte již účet na FDb.cz tak stačí při aktivaci programu zadat přihlašovací údaje na FDb.cz.
Pokud Vaš licence bude v pořádku načítání z FDb.cz bude fungovat bez problémů. Pokud jste měnili email či z jiného důvodu nebude načítání fungovat napište na email seznamdvd@fdb.cz na jaký email jste registraci pořídili a případně s jakým variabilním symbolem platba proběhla a program Vám bude aktivován.
Pokud účet na FDb.cz ještě nemáte tak si jej vytvořte. Poté napište na email seznamdvd@fdb.cz na jaký email jste registraci pořídili a případně s jakým variabilním symbolem platba proběhla a program Vám bude aktivován.


Zdarma
aplikace
pro mobil
ke stažení