Zari
ohodnotit

Velkolepé století [TV seriál]

Muhtesem Yüzyil

Další název:
Magnificent Century; Sultán (SK)
Žánr:
Země:
Rok:
2011
Délka:
90 minut, 139 epizod
„Sultán Sulejman a jeho panování v Osmanské říši. Jeho život v paláci, vztah k matce i ženám v harému, k otrokům a život v Turecku té doby.“

Diskuze k filmu Velkolepé století

 Počet příspěvků v diskusi: 2
 Přidat příspěvek do diskuze

demir
demir zprava

Napsat uživateli zprávu

3.9.2013
sultan
moc se mi libi serial ale lituji prvni manzelku sultana i   gdys ublizuje hirem
blue-safira
blue-safira zprava

Napsat uživateli zprávu

29.1.2013
Velkolepé století
Jsem Alexandra otrokyně z Ruténie , kterou prodali do   Osmanského paláce , otrokyně kde donesl vítr až na   širé černé moře , otrokyně které zabili matku, otce,   sourozence a milovaných. Alexandra, která se modlí za to   , aby co nejdřív střetla v nebi se svojí rodinou ta ,   která v 17 roků přežila velké muky a zakusila co je to   bolest. Jsem ta , která ví jediný den ztratila celou   svoji rodinu. Jsem ALEXANDRA .... jsem otrokyně ALEXANDRA   nikomu jsem nepověděla o své bolesti nepodělila jsem se   o svůj žal ponořila jsem se do hlubin , bolest jsem   utopila v moři. Na všechno co mě ubližovalo jsem   odpověděla smíchem slzy jsem prolévala jen nad svojí   rodinou s otrokyně jsem stvořila ženu, která se   vzepřela osudu. A teď jsem na místě kde se změnil můj   osud v paláci sultána Sulejmana. Palác, který jsem   chtěla zničit je mým domovem jak jsem měla vědět , že   srdce které bylo pro pomstu bude teď být pro lásku. Jsem   Hürrem , otrokyně, konkubína, favoritka matka pěti   dětí sultána Sulejmana jeho milovaná Hürrem jeho   pižmo, jeho jantar, jeho všechno na světě jeho láska   jeho měsiční měsíc, jeho krásné jeho přitelkyně   jeho blízká jeho život. Jsem Hürrem šťastná matka   svojich šťastných dětí Mehmeta, Mihrmah, Selima,   Bajezid a Çehangira jsem sultánova manželka. Děti moje   dala jsem Vám a sama sobě slib , přísahala jsem , že   jednoho dne přede mnou pokleknu všichni ty , kterým jsem   klečíc musela a líbat jejich šat. Nadešel ten den ,   nadešel konec mých nepřátelů , který mě způsobili   tolik utrpení , tolik neštěstí a nekonečnou bolest.   Teď ať se mě konečně bojí , protože každým   nadýchnutím vdýchnu jed. Stanem se ohněm a spálím jich   . Co je to harém od teď budu řídit svět.
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama
Reklama
Naposled navštívené:Přesunout nabok | Vymazat historii
Rudí koně (Crveniot koň)

Rudí koně
Crveniot koň

Naposled navštívené:
Rudí koně (Crveniot koň)

Rudí koně
Crveniot koň