Zari
ohodnotit

McLeodovy dcery [TV seriál]

McLeod's Daughters

Další název:
McLeodove dcéry (SK)
Žánr:
Země:
Rok:
2001
Délka:
45 minut, 224 dílů
„Ženské osazenstvo odlehlého dobytčího ranče v samém srdci australského buše dál zápasí o teplo domova a rodinné štěstí.“

Diskuze k filmu McLeodovy dcery

 Počet příspěvků v diskusi: 2
 Přidat příspěvek do diskuze

terezzi
terezzi zprava

Napsat uživateli zprávu

5.4.2010
Tento seriál nesleduji od úplného začátku, ale moc jsem   si ho oblíbila. Reaguji na předchozí příspěvek - o   mnoho hezčí, dojemnější byly díly "s Claire"   na další řady se také dívám, ale už to není ono.   Původ seriálu je na zpracování myslím znát, v dnešní   záplavě kriminálek atd. je tento seriál jak z jiného   světa, normální příběhy normální situace a moc   hezké prostředí.
eve_eve
eve_eve zprava

Napsat uživateli zprávu

2.11.2009
ahoj
ahoj no hned ze začátku musím napsat to je teda obsáhlá   diskuze no nic to jsem odbočila chtěla jsem napsat že má   tento seriál ráda a tak dal a tak dal myslím si ale, že   zajímavější by bylo napsat něco o něm třeba málokdo   ví že tento seriál není výplod z nějaké fantazie   jednoho z Australanu ale byl napsán na náměty   stejnojmenného filmu, který byl natočen dávno před   ním. A taky mam jeden poznatek a zároveň jednu otázku do   diskuze zajímalo by mě jestli se vám vice líbil   začátek tohoto seriálu kdy byla středem Claire ( Lissa   Chappell) nebo vás vice zaujalo (někdy natahované)   pokračování kde se z čista jasna objevilo několik   sestřenic Mcleodovych které strašně chtěly najednou o   Drovers run pečovat, žít tam a tak dále, i když na   druhou stranu je jasné že kdo by vydržel natáčet 8 let   v kuse jeden seriál (Aaron Jeffery), a proto rozumím i   tomu proč na konci tohoto seriálu byly už z větší   části jiní herci, ale přesto seriál (aspoň u mě) až   do konce nikdy neztratil své kouzlo a až do konce dokázal   lidi pobavit i rozplakat. Díky za vaše názory
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Reklama

TV Program

ČT1 - Magnum (1980) [TV seriál]

09:00 - 09:50

8 minut již uběhlo
42 minut zbývá do konce

ČT2 - Jak se žilo v New Yorku roku 1...

08:30 - 09:20

38 minut již uběhlo
12 minut zbývá do konce

NOVA - Ulice (2005) [TV seriál]

08:30 - 09:30

38 minut již uběhlo
22 minut zbývá do konce

Prima - M.A.S.H. (1972) [TV seriál]

08:45 - 09:10

23 minut již uběhlo
2 minut zbývá do konce

Reklama