Obsah filmu Zack a Miri točí porno
Tento film natočil americký režisér Kevin Smith. Komu by v dnešní době nechyběli peníze? Snad všem a nejinak je tomu u našich hlavních hrdinů Zacka a Miri (Seth Rogen a Elizabeth Banks). Zack a Miri jsou dlouholetí kamrarádi a jedneho krásného dne si řekli že zkusí nedostatek peněz vyřešit natáčením porna. Jakmile však začnou natáčet, zjistí, že k sobě mají mnohem blíž než mívají normální kamarádi. Zkloubit natáčení porna a zrovna splanutou lásku asi nebude lehké. Jak to asi dopadne?
Autor: Justik66
(reklama)
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit
zde >>
Nejnovější komentáře k filmu
Hodnocení: 6 / 10
Přidáno: 25.4.2013
Zajímavé - přesto, že mi jindy hodně vadí americký porno/fekál humor, filmy Kevina Smithe se z nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu vymykají, i když místy zachází až za "donebevolající" mez. Avšak celkem ochotně se nechávám provést stokou humusáren, která častokrát vyplaví malé vtipné klenoty a tentokrát i takovou romantiku, že by se zahanbená pretty woman raději vrátila dodělat školu kamsi na středozápad, jak původně plánovala. Kouzlo chtěného tady totiž funguje naprosto dokonale, po všech těch, řekněme, hodně otevřených slovech o sexu a karikaturních porno scénkách působí obyčejný polibek, zamžený zrak a misionářská poloha oděných protagonistů hotové zázraky (přestože je později nazvána nudnou kravinou), o srdcervoucí žárlivé zpomalené sekvenci ani nemluvím :-). No a samozřejmě, nesmí chybět ozdoba Smithových filmů - Jason Mewes, ten je vždy zárukou dobré zábavy pro otrlé.
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 20.6.2012
Kevin Smith toci romanticku komediu o natacani porna :) Kto pozna jeho filmy urcite nebude sklamany. Pre mna jediny nedostatok, ze to miestami bolo "presladene" ale zase vyvazia to sceny typu holandan alebo "coko dort".
/2009/ en
/2010/ cz dab - studio Yes Production pro Palace Pictures v roce 2009
/20.6.12/ -=-
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení:
Přidáno: 14.5.2011
super filmTak tohle je super film. Oplzle vtipej ujetej prostě zábavnej. Příběh taky ujetej prostě vše je tu ujetý tohle musíte vidět 8/10
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 10 / 10
Přidáno: 9.10.2009
Ohromná prdel to byla, školní sraz po deseti letech, hledání názvu pro film... hele, teď mě tak napadá, určitě tady na CSFD budou nějací studenti filmových škol. Nechtěli byste taky něco zpíchnout? Garáž mám, kameru taky, jen se trochu stydím tak jestli bych mohl mít aspoň škrabošku. Na hlavě! V pornu jde především o fantazii.
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 7.9.2009
Velice originálně a netradičně pojatá romantická komedie.
Příval klasických Smithových sprosťáren a úletů doplňuje trocha té něhy.
A zkusil jste někdo Bludného Holanďana? :-)
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 4 / 10
Přidáno: 24.7.2009
Je pravda, že je to docela slušný film, bylo tam pár dobrých hlášek, ale to, že se tam neustále opakují věty obsahující "fuck" mi po nějáké době přijde spíš trapné než srandovní či zábavné........
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 25.6.2009
Mile mě tato komedie překvapila. Vulgarismy se to jen hemžilo, ale bylo to vtipné a vhodné ve správnou chvíli.Konec trochu přeslazený, ale jinak dobré
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 15.5.2009
Kevin Smith se po dvouleté režijní pauze opět rozhodl natočit přisprostlou komedii, kde je jedno z hlavních témat sex. V tomto případě je to to nejhlavnější téma a narozdíl od jiných Smithových filmů se zde o sexu pouze nemluví ale také se provozuje. O příběhu se moc rozepisovat nemusím, jelikož název filmu je všeříkající. Takže ve zkratce dva nejlepší přátelé se chtějí z finanční krize dostat tím, že natočí film pro dospělé, což se jim po prvotních nezdarech podaří. Smith tentokrát docela přitvrdil a na filmu je to znát. Je zde více sprostých slov a sexu než ve všech Apattowových filmech dohromady. Rozhodně to však vůbec nevadí a ani jednou mi nepřišlo, že by toho bylo moc. Všechny dialogy do filmu perfektně sedí a nejsou vloženy jakkoliv násilně. Nejvíce mě překvapilo jak dokázal režisér do toho všeho nacpat i citlivý romantický příběh, který funguje na výbornou a i když ke konci mírně zabředne do sentimentálních vod, film to rozhodně nekazí. Obrovskou zásluhu na výsledku mají samozřejmě i herci, které režisér vybral výborně. Elizabeth Banks vypadá výborně, Sethu Rogenovi flákačské role sednou jako .... ,(znáte to s tím hrncem ne?) a i zbytek osazenstva, kde najdete i Smithovi oblíbence film žene dopředu. Nejlepší komedie za posledních několik let a podle mě nejlepší Smithův film vůbec.
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 2 / 10
Přidáno: 16.3.2009
Je to skor podpriemerný film. Chýba tomu humor a lepšie scény. Herecký výkon je tiež o ničom. Fakt strata času, nestojí za pozornosť.
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
Hodnocení: 9 / 10
Přidáno: 9.3.2009
Ja chci také točit porno, protože je to docela sranda, ale asi bych nezámyšlel na tom vidělat. Po dlouhé době konečně peprná komedie s vtípky hrubšího zrna, explicitní erotiky a milou romantickou zápletkou.
Byl pro vás tento komentář přínosem?
ano ne
10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film