Jeden svět
ohodnotit

Ves v pohraničí

Žánr:
Rok:
1948
Délka:
97 minut
Premiéra v ČR:
20.2.1948

Diskuze k filmu Ves v pohraničí

 Počet příspěvků v diskusi: 1
 Přidat příspěvek do diskuze

kovboj365
kovboj365 zprava

Napsat uživateli zprávu

7.2.2012
Tento film ukazuje problémy přistěhovalců do   poválečného pohraničí.Je pravdou, že mezi   přistěhovalci bali i zlatokopové, většina však byli   poctiví lidé, a je smutné že dnes se o těchto lidech   nemluví protože lidé uznávají jiné hodnoty.Bohužel z   těchto vesnic byli vyhnáni Češi, proto se mtam měli   právo také vrátit, a je smutné , že se dnes o toto   území jako o svoji starou vlast derou Sudeťáci.Jistě   bydleli také v pohraničí, ovšem dnes se derou i o   ůzemí ve vnitrozemí, byl jsem u přátel v   Pohořelicích, což byla před válkou převážně česká   onbast jistý nácek však pořvával že stejně   Pohořelice budou rakouské že my češi jsme je   okradli.
Na těchto filmech by se mělo ukázat jaké   problémy byly s Němci.
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910
Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190380
Osobností: 697528
Fotografií: 763185
Plakátů: 375848
Obsahů a biografií: 178003

Poslední komentáře

Gilmore Girls: A Year in the Lif...

Gilmore Girls: A Year in the Life
Zajímavý pohled na postavy   (a herce) po deseti letech.   Někteří se téměř   nezměnili, jiní jo... K   hrdinkám mám rozpolcený   "vztah". Je více >

Autor: Máša13 | Hodnocení: 7 / 10

Deník malého poseroutky: Výlet z...

Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze
Narozdíl od předchozích   dílů,tohle byl propadák.   Nesympatičtí herci,   stupidní námět, špatný   scénař, žádný humor,   absolutně nepochopitelné   scény. Prostě bída...

Autor: Máša13 | Hodnocení: 2 / 10

Cesta za králem trollů (2017)

Cesta za králem trollů
Já mám pro dobrodružné a   fantasy filmy tak trošku   slabost, takže mě tohle   docela zajímalo. No, byť to   není žádné veledílo v   podobě více >

Autor: Karius | Hodnocení: 7 / 10

Knight Rider 2000 (1991) [TV fil...

Knight Rider 2000
Já nemůžu dát pár hvězd   ani z nostalgie, leda by tam   byl pravý, původní KITT v   černém obalu. To bych byl i   štědřejší, ale takhle?   více >

Autor: Karius | Hodnocení: 1 / 10

Býčí oko (1990)

Býčí oko
Ona je to obsahově vlastně   úplná pitomost, ale je to   taky docela nápadité,   vtipné a má to správný   švih. No a když vám tu   pitomost více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10