Film
Malá Miss Sunshine
Další název: Little Miss Sunshine
Žánr: komedie, drama, černá komedie, road-movie
Země/rok: Spojené státy americké/2006
Délka: 103 minut
Pozor – sekce zajímavostí může obsahovat spoilery.
Zajímavosti
flawi
(934 )Film: Malá Miss Sunshine
Frank: "Co se stalo v domově?" Sheryl: "Franku, neprovokuj ho" dědeček: "Já ti řeknu, co se stalo. Platil jsem jim, kolik si řekli. Tak jsem si chtěla dělat, co se mi zamane." Sheryl: "Začal šňupat heroin" Frank: "Heroin?" dědeček: "Jsem už starej" Frank: "Ale to vás zabije" dědeček: "Copak jsem idiot? (k Dwaynovi) Ne abys to svinstvo bral. Brát to zamlada, to bys byl blázen." Frank: "A co vy?" dědeček: "Já jsem starej. Byl bych blázen, kdybych to nebral."
flawi
(934 )Film: Malá Miss Sunshine
Frank: "Takže se vám v domově nelíbilo?" dědeček: "Blázníš? Byl to hotovej ráj. Mají tam bazén, golf. Teď bydlím s "panem Pozitivním" a chrápu na gauči. Já vím, že jsi homouš, ale možná to oceníš. Byly tam čtyři ženský na jednoho chlapa. Umíš si to představit?" Frank: "Asi jste měl napilno" dědeček: "Měl jsem na péru popáleniny druhýho stupně" Frank: "Vážně?" dědeček: "Nekecám" (Olive si sundá sluchátka) Olive: "O čem se to bavíte?" dědeček: "O politice"
flawi
(934 )Film: Malá Miss Sunshine
policista: "Takže jste volní, pokud už dceru nikdy nepřihlásíte do soutěže krásy v Kalifornii. Už nikdy." Frank: "To myslím přežijeme."
flawi
(934 )Film: Malá Miss Sunshine
(rozhovor Olive s moderátorem dětské soutěže krásy) moderátor: "Všechno v pořádku?" Olive: "Chci svoje vystoupení věnovat svému dědečkovi, který mě ty kroky naučil" moderátor: "Ale to je hezoučké. Je tady? Kdepak je tvůj dědeček?" Olive: "V kufru našeho auta"