Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
SvoKar
(227646 )uživatel hodnotil: 5/10
Když vidím I. Cuba, vzpomenu si hlavně na komedie Už jsme...?, kde hrál takového joudu. Navíc při jeho postavě mi na superagenta moc nepřijde. Díky těmto věcem film beru jako spíš ne zcela chtěnou komedii, rozhodně ne nějak vážně - i vzhledem k značné nadsázce mnoha akcí.
martin.stusak.9
(30585 )uživatel hodnotil: 8/10
Nový agent s tváří rapera Ice Cubea se pouští do nových akčních eskapád po značkou XXX. Vin Diezel minule řádil v Česku, Ice Cube zůstává v Americe. A vše jede po starých kolejích. Nový agent je stejně tak drsný jako předešlý a bez sebemenšího zaváhání se pouští do akce. A právě ta tu je daleko hutnější. Komiksová vizualizace působí značně rozpačitě, ale jako akční zábava vše funguje jak má. Závěrečná scéna s rychlovlakem nenechá vydechnout a byť realisti nechápavě kroutí hlavou, je to to nejlepší z celého filmu. Ano, je to tu hodně přeefektováno, ale kdo se chce bavit, nemůže mu to zase až tak vadit. Prostě další akční film bez bázně a hany.
M.A.G.
(19163 )uživatel hodnotil: 3/10
Nenavidim pana Ice Cube.Nikdy jsem ho nemel rad. Tak arogantne odehranou roli jsem uz dlouho nevidel. Nasral bych mu do nejradsi do krku a zadny honorar za tuto od neho provedenou ubohost bych mu nedal. Jeste,ze tu aspon hral W.Dafoe,sice zaporaka,ale i tak. Od neho to byla aspon kvalitni role.
georginaa
(11330 )uživatel hodnotil: 6/10
Tento druhý díl není moc povedený o proti prvnímu, pokud to mají být díly na pokračování, měli by zůstat i stejní herci, tedy pokud je v prvním díle někdo nezabije...