Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Vládci loutek

Další název: The Puppet Masters

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

M.A.G.

(19163 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Pro mě to zůstane průměrným sci-fi, které už podruhé vidět ani nemusím.Ta myšlenka nebyla špatná.Podobný film jsem už kdysi viděl, ale i kdyby jste mě mučili, tak si nevzpomenu na to, jak se jmenoval :-). Já jsem po tomto filmu šel cíleně kvůli starému dobrému Donaldovi a mám pocit, že kdyby nebylo jeho tak jsem to v půlce zabalil.

Avatar

RwlBem

(6725 )
0

uživatel hodnotil: 4/10

Dokud se zpočátku buduje nějaké napětí ve stylu knížky, jde to. Ale přemírou akce to scénář spíš pokazil než aby tomu pomohl. !! Hlavně že nakonec lidstvo zase slavně zvítězí. !!

Avatar

Deviant_Girl

(4610 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Skvělá polozapomenutá sci-fi kterou jsem objevila až nedávno a tento film mě nadchnul. Nejen svým příběhem, obsazením a efekt ale hlavně epickým finále a akčním tempem kdy se jde hned na věc. Pojetí mimozemské rasy a její parazitování na zadní straně krku lidem mi přišlo chytré. Jen mě mrzí že tenhle film u nás nevyšel na dvd. Hned bych si ho pořídila. Doporučuji k shlédnutí.

Avatar

messerschmitt

(1469 )
0

uživatel hodnotil: 5/10

Robert A. Heinlein patří mezi nejlepší autory sci-fi literatury,a tak jsem byl zvědavý,jak se podaří filmový přepis.Zpočátku jsem byl nadšený,režisér přesně vystihl důležité okamžiky(podoba vetřelců je výborná).Později film upadal a nabaloval na sebe zbytečný balast.Konec vyšuměl úplně doztracena.Typická americká vata(všichni přežijou,polibky na konec).Na druhou stranu nejsem zas tolik zklamaný,Heinleinovy knihy jsou opravdu těžko zfilmovatelné.A tak tomuto béčku v čele s Donaldem Sutherlandem dávám 50%.