Film
Dech života
Další název: The Living Daylights
Pozor – sekce zajímavostí může obsahovat spoilery.
Zajímavosti
roox
(6899 )Film: Dech života
[Poté, co se po boji dostali ven z vězeňské cely] Kara: Byl jsi fantastický. Jsme volní! 007: Karo, jsme uvnitř ruské letecké základny uprostřed Afghánistánu!
roox
(6899 )Film: Dech života
[007 přistává s padákem na jachtě na jejíž palubě je žena, která telefonuje s kamarádkou.] Linda: Je tady příšerná nuda, Margot. Samí playboyové a tenisoví profíci. Kdyby se tak objevil pořádný chlap. [V tom dopadne na palubu 007.] 007: Musím si od vás zavolat. [vezme jí telefon a řekne do něj.] 007: Zavolá vám zpátky. Linda: Kdo jste? 007: Bond. James Bond. 007: [do telefonu] Veliteli cvičení, tady 007. Budu se hlásit za hodinu. Linda: [nabízí sklenici šampaňského.] Nepřidáte se? 007: [do telefonu] Nebo spíš za dvě.
roox
(6899 )Film: Dech života
[007 nasedá s generálem Koskovem do auta a předává Saundersovi zbraň.] Saunders: Jak ho dostanete ven? 007: Je mi líto, příteli. § 26, odstavec 5 - v nezbytném rozsahu. Určitě to chápete.
roox
(6899 )Film: Dech života
[007 čeká se Saundersem v Agitačním středisku na generála Koskova, který se chystá přeběhnout na Západ.] 007: Jakou máte únikovou cestu? Saunders: Nezlobte se, příteli. § 26, odstavec 5. Informace se poskytují jen v nezbytně nutném rozsahu. Určitě to pochopíte.