Přeskočit na obsah
Hlavní náhledový obrázek

Film

Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Další název: Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Hodnocení

Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".

Avatar

curil

(286281 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Nečekal jsem, že by zatím poslední po letech natočený film byl srovnatelný s předchozími představeními Indiana Jonese. Proto jsem byl mile překvapený a řadím ho na druhé místo za Dobyvatele ztracené archy. Myslím, že ta nadsázka tam v každém případě patří.

Avatar

SvoKar

(227646 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Film rozhodně nestojí ve stínu předchozích, je naprosto důstojným pokračováním, a možná i nejlepším. Téma mimozemšťanů mi vůbec nevadí; sám nevěřím, že jsme ve vesmíru sami. Odkazy na minulé díly (bedna s archou) jsou plusem. Jen tak dál!

Avatar

clara.bow

(92948 )
0

uživatel hodnotil: 9/10

Byla jsem navýsost spokojená, pobavila jsem se tak, jak jsem očekávala, a čtvrtý díl byl pro mne i po tolika letech oživením a jistým připomenutím již předešlých tří dílů, ve kterých Harrison Ford tak exceloval, a mladý Indy byl milé osvěžení, spolu u s matinkou Marion ....

Avatar

efCZa

(49303 )
0

uživatel hodnotil: 8/10

Z mého pohledu VELICE KVALITNÍ podívaná. Oceňuji, že filmaři si dělají srandu z Indyho věku atd., avšak nevím proč se všude teď cpe Shia LaBeouf, který se mi prostě nelíbí. Jeho hraní za plus fakt nepovažuji, i když pár světlých chvilek také má. Celé hodnocení u mne snižuje Stalinova pohlavárka Irina, která mi přišla už dost přitažená za vlasy. Stejně jako konec s "mimozemšťany"... avšak kolem a kolem si série zachovala velmi vysokou úroveň a jasnou návaznost.