Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
martin.stusak.9
(30529 )0
uživatel hodnotil: 5/10
Na svoji dobu typický sovětský válečný snímek, který se přeci jen trochu odlišuje. Není tu tak mohutná stalinistická propaganda. Jinak i zde se najde voják, který chce umřít jako komunista. Černobílý obraz vytváří větší autenticitu, což spolu s výbornými, byť velice kratičkými válečnými scénami vytváří reálný dojem. Zbytek je už hrůza. Obraz i příběh je velice statický, nezajímavý, bez patřičných dramatických chvil. Spíše to vytváří divadelní dojem o jednom hrdinství. Vlastenecký válečný snímek, který se moc nepovedl.
curil
(285331 )0
uživatel hodnotil: 5/10
clara.bow
(92948 )0
uživatel hodnotil: 8/10
lejtenant
(3054 )0
uživatel hodnotil: 7/10