Hodnocení
Pozor, některá hodnocení mohou obsahovat spoilery a dle pravidel komunity jsou označena "!!".
jmenuji.se.libor
(16805 )uživatel hodnotil: 8/10
Hezky zpracované svěží dílo od Trnky. Byl jsem před dvěma roky na výstavě o Trnkově tvorbě a tam jsem zhlédl autentické loutky ze Švejka - a divil jsem se, jak jsou velké a do detailu udělané - jsou dobrých 30 cm vysoké !! Člověk by z filmu hádal že jsou malé, ale nejsou. Jinak - výborné animované zpracování Osudů dobrého vojáka Švejka, navíc namluvené brilantně Verichem. Doporučuji ke zhlédnutí! Pobavíte se skvěle. :-)
JVSoolen
(4479 )uživatel hodnotil: 6/10
Trnka mi nikdy k srdci neprirostl, z toho se odviji i muj nazor na tohle animovane dilo. No, nic moc. Hrana verze je mnohem lepsi a zabavnejsi.
curil
(285653 )uživatel hodnotil: 8/10
georginaa
(11330 )uživatel hodnotil: 9/10